Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) 9:0
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
08.11.2020 14:30 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Кайнарджа) 8 7 0 1 32:6 21
2 Добруджа (Ситово) 8 6 1 1 26:4 19
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 5 3 0 17:5 18
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 5 1 2 19:11 16
5 Добруджа (Искра) 8 3 2 3 14:12 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Силистра / Финал
06.09.2020 17:00 - Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:5

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 10:0
19.09.2020 15:00 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
26.09.2020 15:00 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
03.10.2020 14:00 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
11.10.2020 14:00 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:0
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
25.10.2020 13:00 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:2
31.10.2020 13:00 8 кръг Г Добруджа (Искра) 3:0
08.11.2020 13:00 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 8 8 0 0 22:0 24
2 Спортист (Кайнарджа) 8 7 0 1 42:4 21
3 Добруджа (Ситово) 8 6 0 2 35:3 18
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 4 0 4 18:20 12
5 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 2 1 5 9:20 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници