Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5
26.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:4
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:8
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:3
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
08.11.2020 14:30 9 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:7
20.03.2021 15:30 10 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:10
28.03.2021 15:30 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4
11.04.2021 16:30 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг
почива
09.05.2021 17:30 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
16.05.2021 17:30 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
22.05.2021 17:30 18 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 96 (Главиница) 10 3 1 6 14:30 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 6:23 6
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 1 0 9 9:32 3
9 Айдемир (Айдемир) 10 0 0 10 7:53 0
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 -

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:10
20.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
26.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:3
03.10.2020 14:00 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
10.10.2020 14:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:2
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
25.10.2020 13:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:2
01.11.2020 13:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
08.11.2020 13:00 9 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:9
20.03.2021 14:00 10 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:6
28.03.2021 14:00 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
11.04.2021 15:00 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 15 кръг
почива
09.05.2021 16:00 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
16.05.2021 16:00 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
22.05.2021 16:00 18 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджа (Искра) 10 3 0 7 14:34 9
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 2 1 7 10:29 7
8 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 12:35 6
9 Айдемир (Айдемир) 10 1 2 7 10:39 5
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 8 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници