Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 15:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
08.11.2020 14:30 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
21.03.2021 15:30 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:5
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:0
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Добруджа (Искра) 1:5
01.05.2021 17:30 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0
- 16 кръг
почива
15.05.2021 17:30 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
22.05.2021 17:30 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 9 4 3 37:19 31
5 Добруджа (Искра) 16 7 2 7 36:27 23
6 Левски 96 (Главиница) 16 5 2 9 22:43 17
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 1 11 15:39 13
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 2 0 14 14:51 6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
19.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
27.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
03.10.2020 14:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
10.10.2020 14:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 13:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 13:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
08.11.2020 13:00 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:1
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:0
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Добруджа (Искра) 3:0
01.05.2021 16:00 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
- 16 кръг
почива
15.05.2021 16:00 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:1
22.05.2021 16:00 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 16 16 0 0 52:2 48
2 Спортист (Кайнарджа) 16 13 1 2 71:12 40
3 Добруджа (Ситово) 16 12 1 3 62:6 37
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 7 0 9 26:39 21
5 Добруджа (Искра) 16 6 0 10 26:43 18
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
29.05.2021 15:30 - Д Чернолик (Чернолик) 0:0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 6 място
2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници