Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 15:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
08.11.2020 14:30 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
21.03.2021 15:30 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:5
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
01.05.2021 17:30 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг
почива
15.05.2021 17:30 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
22.05.2021 17:30 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 6 1 2 22:11 19
5 Добруджа (Искра) 10 4 2 4 16:15 14
6 Левски 96 (Главиница) 10 3 1 6 14:30 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 6:23 6
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 1 0 9 9:32 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
19.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
27.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
03.10.2020 14:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
10.10.2020 14:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 13:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 13:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
08.11.2020 13:00 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:1
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:0
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
01.05.2021 16:00 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг
почива
15.05.2021 16:00 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
22.05.2021 16:00 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 10 10 0 0 26:1 30
2 Спортист (Кайнарджа) 10 8 0 2 49:8 24
3 Добруджа (Ситово) 10 7 0 3 41:4 21
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 6 0 4 22:21 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 1 5 9:22 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници