Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:1
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
07.11.2020 14:30 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
28.03.2021 15:30 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
11.04.2021 16:30 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
01.05.2021 17:30 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
08.05.2021 17:30 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
15.05.2021 17:30 17 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 7 3 0 24:6 24
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 6 1 2 22:11 19
5 Добруджа (Искра) 10 4 2 4 16:15 14
6 Левски 96 (Главиница) 10 3 1 6 14:30 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 6:23 6

Добруджа (Искра)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:7
20.09.2020 15:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4
26.09.2020 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:2
04.10.2020 14:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
10.10.2020 14:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
18.10.2020 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:7
24.10.2020 13:00 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:4
31.10.2020 13:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
28.03.2021 14:00 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
11.04.2021 15:00 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
01.05.2021 16:00 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
08.05.2021 16:00 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
15.05.2021 16:00 17 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 6 0 4 22:21 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 1 5 9:22 10
6 Добруджа (Искра) 10 3 0 7 14:34 9
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 2 1 7 10:29 7
8 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 2 0 7 12:35 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 4 място
2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници