Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 16:00 1 кръг Г Юделник (Юделник) 4:0
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Дунарит (Николово) 2:0
25.09.2022 16:00 3 кръг Г Мартен (Мартен) 0:1
09.10.2022 14:00 4 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) 5:1
16.10.2022 14:00 5 кръг Г Смирненски (Смирненски) 1:0
23.10.2022 14:00 6 кръг Д Юделник (Юделник) 4:0
29.10.2022 14:00 7 кръг Г Дунарит (Николово) 0:5
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Мартен (Мартен) 0:3
- 9 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) -:-
- 10 кръг Д Смирненски (Смирненски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мартен (Мартен) 8 6 1 1 15:2 19
2 Дунарит (Николово) 8 5 1 2 19:8 16
3 Дунав 2009 (Сливо поле) 8 5 0 3 16:10 15
4 Смирненски (Смирненски) 8 4 1 3 7:7 13
5 Спартак 2000 (Бъзън) 8 2 1 5 6:14 7

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2022 11:30 2 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:8
29.10.2022 11:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:8
08.10.2022 11:30 4 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
15.10.2022 11:30 5 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 6:0
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
12.11.2022 11:30 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 12 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 13 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 2022 (Русе) 5 4 0 1 18:5 12
3 Лудогорец 1945 (Разград) 5 4 0 1 23:7 12
4 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 2 0 3 10:24 6
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 5 0 1 4 2:24 1
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 0 1 4 3:14 1

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:00 1 кръг Г Бенковски (Исперих) 2:0
22.09.2022 10:00 2 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 3:4
- 3 кръг
почива
08.10.2022 10:00 4 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
15.10.2022 10:00 5 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
22.10.2022 11:00 6 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
- 7 кръг
почива
05.11.2022 11:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:3
12.11.2022 10:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
- 10 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 11 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 15 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 2022 (Русе) 7 4 0 3 19:15 12
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 3 0 4 17:27 9
6 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 2 2 3 10:18 8
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 2 1 4 15:17 7
8 Бенковски (Бяла) 7 0 2 5 8:29 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ РС 5 място
2020/2021 А ОФГ РС 3 място
2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници