Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

"А" ОГ Разград - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Стрела (Тодорово) 10:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Г Златен лист (Точилари) 1:0
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Челси (Брестовене) 3:2
08.10.2022 16:00 4 кръг Г Бенковски (Исперих) 0:6
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Вихър (Завет) анл.
23.10.2022 16:00 6 кръг Д Дянково сити (Дянково) 3:0
30.10.2022 15:00 7 кръг Г Адаспорт (Острово) 0:1
05.11.2022 15:00 8 кръг Г Стрела (Тодорово) 2:1
13.11.2022 13:00 9 кръг Д Златен лист (Точилари) 0:2
19.11.2022 14:00 10 кръг Г Челси (Брестовене) 2:1
26.11.2022 14:00 11 кръг Д Бенковски (Исперих) 1:3
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Дянково сити (Дянково) -:-
- 14 кръг Д Адаспорт (Острово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (Исперих) 9 9 0 0 34:3 27
2 Адаспорт (Острово) 9 8 0 1 42:4 24
3 Кубрат 2016 (Кубрат) 10 6 0 4 22:16 18
4 Златен лист (Точилари) 10 4 1 5 24:20 13
5 Дянково сити (Дянково) 10 3 2 5 11:33 11

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2022 11:00 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:5
- 3 кръг
почива
08.10.2022 11:30 4 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2
15.10.2022 11:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
22.10.2022 11:30 6 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
12.11.2022 11:30 9 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:3
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 2022 (Русе) 5 4 0 1 18:5 12
3 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 3 0 2 18:16 9
4 Дунав от Русе (Русе) 5 3 0 2 13:11 9
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 5 0 1 4 2:24 1
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 0 1 4 3:14 1

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
01.10.2022 11:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:1
08.10.2022 10:00 4 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 0:5
15.10.2022 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
22.10.2022 10:00 6 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 5:0
29.10.2022 11:00 7 кръг Г Бенковски (Исперих) 1:4
05.11.2022 11:00 8 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 5:3
12.11.2022 10:00 9 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 2:6
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 6 4 0 2 31:17 12
4 Локомотив 2022 (Русе) 7 4 0 3 19:15 12
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 3 0 4 17:27 9
6 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 2 2 3 10:18 8
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 2 1 4 15:17 7

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници