Филип Тотю 2018 (Две могили)

BGSupporters форум

Филип Тотю 2018 (Две могили)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 16:00 1 кръг Г Атлетик (Тръстеник) 6:0
18.09.2022 16:00 2 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) 2:2
25.09.2022 16:00 3 кръг Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:2
09.10.2022 14:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:2
16.10.2022 14:00 5 кръг Г Левски (Караманово) 10:0
23.10.2022 14:00 6 кръг Д Дунав (Батин) 1:3
30.10.2022 14:00 7 кръг Г Партизан (Босилковци) 2:2
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Янтра (Долна Студена) 0:0
13.11.2022 14:00 9 кръг Д Янтра (Ценово) 3:0
- 10 кръг Д Атлетик (Тръстеник) -:-
- 11 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) -:-
- 12 кръг Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) -:-
- 13 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 14 кръг Д Левски (Караманово) -:-
- 15 кръг Г Дунав (Батин) -:-
- 16 кръг Д Партизан (Босилковци) -:-
- 17 кръг Д Янтра (Долна Студена) -:-
- 18 кръг Г Янтра (Ценово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла) 9 6 2 1 52:11 20
4 Ботев 2010 (Копривец) 9 4 2 3 30:20 14
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 9 3 4 2 27:11 13
6 Янтра (Ценово) 9 3 1 5 25:23 10
7 Атлетик (Тръстеник) 9 2 2 5 8:26 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
27.08.2022 18:00 - Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:3

Филип Тотю 2018 (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
- 2 кръг
почива
01.10.2022 11:30 3 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:4
08.10.2022 11:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:3
15.10.2022 11:30 5 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 0:6
22.10.2022 11:30 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 14 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 15 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 2022 (Русе) 5 4 0 1 18:5 12
3 Лудогорец 1945 (Разград) 5 4 0 1 23:7 12
4 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 2 0 3 10:24 6
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 5 0 1 4 2:24 1
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 0 1 4 3:14 1

Филип Тотю 2018 (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 10:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
22.09.2022 11:00 2 кръг Д Бенковски (Исперих) 2:2
01.10.2022 10:00 3 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:3
- 4 кръг
почива
15.10.2022 10:00 5 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 2:1
22.10.2022 10:00 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:5
29.10.2022 11:00 7 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:6
- 8 кръг
почива
12.11.2022 11:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла) 1:1
- 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
- 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 15 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 16 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 2022 (Русе) 7 4 0 3 19:15 12
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 3 0 4 17:27 9
6 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 2 2 3 10:18 8
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 2 1 4 15:17 7
8 Бенковски (Бяла) 7 0 2 5 8:29 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници