Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
11 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/21 и 2021/22 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
5 пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15, 2018/19, 2019/20 и 2021/22 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.07.2022 21:00 1 кръг Г Септември (София) 3:0 Диема спорт
15.07.2022 21:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
22.07.2022 21:00 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2 Диема спорт
29.07.2022 21:00 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:0 Диема спорт
отложен 5 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
отложен 6 кръг Д Левски (София) -:-
22.08.2022 20:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0 Диема спорт
29.08.2022 18:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 3:2 Диема спорт
04.09.2022 21:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0 Диема спорт
11.09.2022 20:15 10 кръг Г Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
18.09.2022 19:45 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1 Диема спорт
01.10.2022 13:45 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:- Диема спорт
10.10.2022 20:00 13 кръг Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
17.10.2022 20:00 14 кръг Г Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
23.10.2022 19:15 15 кръг Д Ботев (Пловдив) -:- Диема спорт
30.10.2022 17:45 16 кръг Д Септември (София) -:- Диема спорт
08.11.2022 17:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
13.11.2022 17:45 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:- Диема спорт
19.11.2022 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
11.02.2023 20 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.02.2023 21 кръг Г Левски (София) -:-
25.02.2023 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
04.03.2023 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
11.03.2023 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
18.03.2023 25 кръг Д Ботев (Враца) -:-
01.04.2023 26 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
08.04.2023 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
15.04.2023 28 кръг Г ЦСКА (София) -:-
22.04.2023 29 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
29.04.2023 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 7 2 0 30:5 23
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 7 2 2 19:9 23
3 ЦСКА (София) 9 7 1 1 16:5 22
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 1 2 11:6 22
5 Черно море (Варна) 10 6 1 3 12:10 19
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2022 20:00 - Д Левски (София) 2:2 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
05.07.2022 20:45 1-ви мач Д Сутиеска (Никшич, Черна гора) 2:0 Диема спорт 3
12.07.2022 22:00 реванш Г Сутиеска (Никшич, Черна гора) 1:0 bTV Action
Втори квалификационен кръг
19.07.2022 20:45 1-ви мач Д Шамрок Роувърс (Дъблин, Ирл) 3:0 Диема спорт 3
26.07.2022 22:00 реванш Г Шамрок Роувърс (Дъблин, Ирл) 1:2 Диема спорт 3
Трети квалификационен кръг
02.08.2022 20:45 1-ви мач Д Динамо (Загреб, Хър) 1:2 Диема спорт 3
09.08.2022 21:00 реванш Г Динамо (Загреб, Хър) 2:4 Диема спорт 3
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Плейофи
18.08.2022 20:45 1-ви мач Д Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 1:0 Диема спорт 3
25.08.2022 19:00 реванш Г Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 3:3 Диема спорт 3
Групова фаза / Група "С"
08.09.2022 19:45 - Д Рома (Рим, Италия) 2:1 MAX Sport 3
15.09.2022 22:00 - Г Реал Бетис (Севиля, Испания) 2:3 bTV Action
06.10.2022 19:45 - Г ХИК (Хелзинки, Финландия) -:-
13.10.2022 22:00 - Д ХИК (Хелзинки, Финландия) -:-
27.10.2022 19:45 - Д Реал Бетис (Севиля, Испания) -:-
03.11.2022 22:00 - Г Рома (Рим, Италия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал Бетис (Севиля, Испания) 2 2 0 0 5:2 6
2 Лудогорец 1945 (Разград) 2 1 0 1 4:4 3
3 Рома (Рим, Италия) 2 1 0 1 4:2 3
4 ХИК (Хелзинки, Финландия) 2 0 0 2 0:5 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.06.2022 10:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:1
19.06.2022 18:00 - Г Блау Вайс (Линц, Австрия, 2) 1:0 Диема спорт 3
22.06.2022 19:00 - Г Гройтер Фюрт (Фюрт, Германия, 2) 1:1 Диема спорт 3
25.06.2022 18:00 - Г Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 0:3 Диема спорт 3
26.06.2022 17:30 - Г Нюрнберг (Нюрнберг, Германия, 2) 3:0 Диема спорт 3

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:30 1 кръг Г Миньор (Перник) 1:5
23.07.2022 20:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:0
30.07.2022 18:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
06.08.2022 18:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
15.08.2022 20:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
20.08.2022 18:00 6 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 3:1
27.08.2022 18:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
05.09.2022 17:00 8 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
12.09.2022 17:00 9 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
17.09.2022 19:00 10 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
04.10.2022 16:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
11.10.2022 16:00 12 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
18.10.2022 16:00 13 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
24.10.2022 16:00 14 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
31.10.2022 14:30 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
11.11.2022 14:30 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
19.11.2022 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.02.2023 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
18.02.2023 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
25.02.2023 21 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
04.03.2023 22 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
11.03.2023 23 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
18.03.2023 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
01.04.2023 25 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
08.04.2023 26 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
15.04.2023 27 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
22.04.2023 28 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
29.04.2023 29 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
06.05.2023 30 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
13.05.2023 31 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.05.2023 32 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
27.05.2023 33 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
03.06.2023 34 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Янтра 2019 (Габрово) 10 2 6 2 8:9 12
14 Созопол (Созопол) 10 3 2 5 8:17 11
15 Лудогорец 1945 II (Разград) 10 3 2 5 8:14 11
16 Миньор (Перник) 10 2 4 4 12:12 10
17 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 2 3 5 10:14 9
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.06.2022 18:00 - Г Павликени (Павликени) 3:1
24.06.2022 17:30 - Г Крумовград (Крумовград) 3:2
27.06.2022 18:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 5:0
30.06.2022 10:15 - Д Ботев II (Пловдив) 1:1
09.07.2022 18:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4

Лудогорец 1945 III (Разград)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
21.08.2022 18:00 2 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 3:2
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 6:2
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
11.09.2022 17:00 5 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 7:2
18.09.2022 14:00 6 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:0
25.09.2022 16:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
09.10.2022 16:00 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
16.10.2022 16:00 9 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
23.10.2022 15:00 10 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
30.10.2022 14:00 11 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
06.11.2022 14:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
12.11.2022 14:00 13 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 20 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 25 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 26 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 27 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 28 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 29 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември 98 (Тервел) 7 7 0 0 22:2 21
3 Светкавица Търговище (Търговище) 6 6 0 0 11:2 18
4 Лудогорец 1945 III (Разград) 7 5 0 2 24:9 15
5 Черно море II (Варна) 7 5 0 2 15:8 15
6 Черноломец 1919 (Попово) 6 4 0 2 14:8 12
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:30 - Г Спартак 1918 II (Варна) 1:3
12.07.2022 18:00 - Д Динамо /юн.мл."Б"/ (Киев, Укр) 1:2
16.07.2022 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
20.07.2022 18:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
23.07.2022 18:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
30.07.2022 18:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:2

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
21.09.2022 13:30 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 7:0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:30 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
13.08.2022 11:00 2 кръг Д Левски (София) 4:0
18.08.2022 09:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
28.08.2022 11:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
01.09.2022 17:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 2:1
12.09.2022 11:30 6 кръг Г Национал (София) 6:0
17.09.2022 11:30 7 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
24.09.2022 11:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
29.09.2022 15:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
09.10.2022 10 кръг Г Септември (София) -:-
- 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 25 кръг Д Септември (София) -:-
- 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 8 8 0 0 24:2 24
2 Левски (София) 9 6 2 1 20:8 20
3 Славия 1913 (София) 8 6 1 1 24:8 19
4 Черно море (Варна) 9 5 3 1 18:11 18
5 Септември (София) 9 5 2 2 19:10 17

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:0
13.08.2022 09:00 2 кръг Д Левски (София) 1:1
отложен 3 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
28.08.2022 09:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
01.09.2022 15:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
12.09.2022 09:30 6 кръг Г Национал (София) 1:0
17.09.2022 09:30 7 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
24.09.2022 09:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
29.09.2022 13:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
09.10.2022 10 кръг Г Септември (София) -:-
- 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 25 кръг Д Септември (София) -:-
- 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 9 6 1 2 21:10 19
2 Национал (София) 8 6 0 2 32:6 18
3 Лудогорец 1945 (Разград) 7 5 2 0 18:1 17
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:8 16
5 Левски (София) 8 5 1 2 23:8 16

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
21.09.2022 11:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 9:0


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Лудогорец 1945 (Разград)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:11 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 67.028 2
октомври 2019 63.585 4
септември 2019 78.589 1
август 2019 68.779 1
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници