Дунав 2016 (Селановци)

BGSupporters форум

Дунав 2016 (Селановци)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Г Кариана (Ерден) 1:5
29.09.2018 17:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
06.10.2018 11:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
16.02.2019 10:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
16.11.2018 15:00 5 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
26.10.2018 16:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
02.11.2018 15:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:4
09.11.2018 15:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
04.03.2019 10:30 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:5
23.03.2019 15:30 10 кръг Г Ком (Берковица) 0:1
27.03.2019 15:30 11 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
03.04.2019 16:00 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
13.04.2019 16:00 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:5
20.04.2019 16:00 14 кръг Д Ком (Берковица) 2:3
24.04.2019 16:00 15 кръг Г Ботев (Враца) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кариана (Ерден) 15 10 1 4 37:22 31
3 Ботев (Враца) 15 9 0 6 44:18 27
4 Първа атомна (Козлодуй) 15 6 1 8 41:40 19
5 Ком (Берковица) 15 3 2 10 16:45 11
6 Дунав 2016 (Селановци) 15 1 0 14 7:52 3

Дунав 2016 (Селановци)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2018 10:30 2 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
06.10.2018 10:30 3 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 11:2
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Искър 1923 (Роман) 9:0
20.10.2018 10:30 5 кръг Г Любимец (Търнава) 7:1
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Околчица (Моравица) 5:1
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:1
10.11.2018 10:30 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:4
17.11.2018 10:30 9 кръг Д Ком (Берковица) 1:1
- 10 кръг
почива
23.03.2019 10:30 11 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 5:0
27.04.2019 10:30 12 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 7:2
06.04.2019 10:30 13 кръг Г Искър 1923 (Роман) 6:0
13.04.2019 10:30 14 кръг Д Любимец (Търнава) 4:0
20.04.2019 10:30 15 кръг Г Околчица (Моравица) 4:1
04.05.2019 10:30 16 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 9:0
11.05.2019 10:30 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
25.05.2019 10:30 18 кръг Г Ком (Берковица) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 16 13 2 1 114:19 41
2 Първа атомна (Козлодуй) 16 12 2 2 72:28 38
3 Дунав 2016 (Селановци) 16 12 2 2 76:15 38
4 Ком (Берковица) 16 8 4 4 55:32 28
5 Торпедо 2004 (Борован) 16 8 0 8 64:63 24

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВР 7 място
2015/2016 А ОФГ ВР 5 място
2014/2015 А ОФГ ВР 3 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 А ОФГ ВР 1 място
2009/2010 А ОФГ ВР 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 12.143 49
април 2013 9.989 56
март 2013 13.742 41
ноември 2012 8.511 68
октомври 2012 13.609 41
септември 2012 7.531 75
май 2012 12.265 45
април 2012 17.115 34
март 2012 10.894 59
ноември 2011 14.333 49
октомври 2011 7.445 81
септември 2011 12.055 61
август 2011 10.225 65
всички

Интернет страници