Шипка 2018 (Асеновград)

BGSupporters форум

Шипка 2018 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 15:15 1 кръг Г Левски (Карлово) 3:1
29.09.2019 15:15 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:4
06.10.2019 16:30 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:2
12.10.2019 15:15 4 кръг Д Девин (Девин) 5:1
20.10.2019 16:30 5 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
24.11.2019 15:15 6 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:2
09.11.2019 16:30 7 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1
22.03.2020 16:30 8 кръг Г Реал (Пловдив) анл.
- 9 кръг
почива
04.04.2020 16:30 10 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
11.04.2020 15:15 11 кръг Г Девин (Девин) анл.
17.04.2020 15:15 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 16:30 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
03.05.2020 15:15 14 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
10.05.2020 15:15 15 кръг Г Левски (Карлово) анл.
17.05.2020 16:30 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Пловдив) 7 6 0 1 32:7 18
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 5 0 2 31:14 15
3 Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13
4 Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12

Шипка 2018 (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 13:00 1 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:0
21.09.2019 12:00 2 кръг Д Кричим (Кричим) 5:0
28.09.2019 14:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:1
05.10.2019 14:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:2
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
19.10.2019 10:00 6 кръг Г Велд (Пловдив) 3:0
30.11.2019 10:00 7 кръг Д Велд II (Пловдив) 2:0
07.12.2019 14:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Реал (Пловдив) 4:1
16.11.2019 12:00 10 кръг Г Лион (Пловдив) 4:1
23.11.2019 13:00 11 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 4:0
14.03.2020 11:00 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
21.03.2020 13:00 13 кръг Г Кричим (Кричим) анл.
28.03.2020 11:00 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
04.04.2020 12:00 15 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
11.04.2020 13:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
16.04.2020 10:00 17 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
25.04.2020 09:00 18 кръг Г Велд II (Пловдив) анл.
02.05.2020 12:00 19 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
09.05.2020 13:00 20 кръг Г Реал (Пловдив) анл.
16.05.2020 13:00 21 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
23.05.2020 12:00 22 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21
6 Кричим (Кричим) 11 5 0 6 29:34 15

Шипка 2018 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
29.09.2019 12:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 7:2
06.10.2019 10:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 7:2
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 1:3
20.10.2019 13:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:7
17.11.2019 12:00 8 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 9:1
10.11.2019 12:00 9 кръг Г Супер старс (Пловдив) 3:1
22.03.2020 12:00 10 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
05.04.2020 11:00 12 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
12.04.2020 12:00 13 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
17.04.2020 10:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
26.04.2020 10:00 15 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 26:30 16
5 Супер старс (Пловдив) 9 5 0 4 28:31 15
6 Шипка 2018 (Асеновград) 9 4 0 5 31:27 12
7 Велд (Пловдив) 9 3 1 5 24:42 10
8 Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 1 6 16:34 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници