Искър 1923 (Роман)

BGSupporters форум

Искър 1923 (Роман)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 17:00 1 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 4:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) 4:1
25.09.2022 17:00 3 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 7:0
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:0
16.10.2022 16:00 5 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:1
22.10.2022 16:00 6 кръг Д Септември 98 (Гложене) 6:2
30.10.2022 15:00 7 кръг Д Бутан (Бутан) 7:0
05.11.2022 14:30 8 кръг Д Академия Ботев (Враца) 3:0
12.11.2022 14:30 9 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 5:0
- 10 кръг
почива
27.11.2022 14:30 11 кръг Д Ботев III (Враца) 5:1
- 12 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 13 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) -:-
- 14 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
- 16 кръг Д Огоста (Хайредин) -:-
- 17 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 18 кръг Г Бутан (Бутан) -:-
- 19 кръг Г Академия Ботев (Враца) -:-
- 20 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Ботев III (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 1923 (Роман) 10 9 0 1 45:5 27
2 Манастирище 2020 (Манастирище) 10 9 0 1 51:12 27
3 Огоста (Хайредин) 10 7 0 3 19:8 21
4 Септември 98 (Гложене) 9 6 0 3 26:12 18
5 Бутан (Бутан) 9 5 1 3 26:18 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
19.10.2022 16:00 - Д Септември 98 (Гложене) 0:3

Искър 1923 II (Роман)

"Б" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 17:00 1 кръг Д Милин камък (Баница) 1:0
11.09.2022 17:00 2 кръг Г Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 2:1
18.09.2022 17:00 3 кръг Д Скът (Алтимир) 1:0
24.09.2022 17:00 4 кръг Д Радецки (Козлодуй) 3:2
09.10.2022 16:00 5 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:1
15.10.2022 16:00 6 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 4:0
23.10.2022 16:00 7 кръг Г Любимец (Търнава) 3:0
29.10.2022 14:30 8 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 6:0
06.11.2022 14:30 9 кръг Г Оряхово 2021 (Оряхово) 0:2
- 10 кръг Г Милин камък (Баница) -:-
- 11 кръг Д Далекс Бикоборец Мега (Костелево) -:-
- 12 кръг Г Скът (Алтимир) -:-
- 13 кръг Г Радецки (Козлодуй) -:-
- 14 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 15 кръг Г Ботев 2013 (Попица) -:-
- 16 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 17 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 18 кръг Д Оряхово 2021 (Оряхово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 1923 II (Роман) 9 8 0 1 23:6 24
2 Дунав 2016 (Селановци) 9 5 3 1 20:11 18
3 Радецки (Козлодуй) 9 5 1 3 28:21 16
4 Скът (Алтимир) 9 5 1 3 18:14 16
5 Оряхово 2021 (Оряхово) 9 5 1 3 21:11 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ ВР 1 място
2020/2021 А ОФГ ВР 1 място
2019/2020 А ОФГ ВР 3 място
2018/2019 А ОФГ ВР 9 място
2017/2018 А ОФГ ВР 8 място
2016/2017 А ОФГ ВР 9 място
2015/2016 А ОФГ ВР 14 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници