Искър 2022 (Самоков)

BGSupporters форум

Искър 2022 (Самоков)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
16.09.2023 17:00 2 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:0
24.09.2023 11:30 3 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:1
30.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски (Долна баня) 1:0
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:1
14.10.2023 16:00 6 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:5
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:2
04.11.2023 18:30 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 5:1
17.02.2024 14:00 9 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:2
18.11.2023 14:30 10 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:3
25.02.2024 11:00 11 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 1:6
03.04.2024 16:00 12 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
02.03.2024 15:00 13 кръг Г Левски (Долна баня) 0:7
09.03.2024 15:00 14 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
17.03.2024 15:00 15 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
24.03.2024 15:00 16 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
30.03.2024 15:00 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
06.04.2024 16:00 18 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (Долна баня) 13 10 0 3 45:10 30
3 Ракитин (Трудовец) 13 9 1 3 43:14 28
4 Искър 2022 (Самоков) 12 6 1 5 22:28 19
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 12 6 1 5 33:20 19
6 Звездец (Горна Малина) 13 5 2 6 14:27 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
27.09.2023 17:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:2

Искър 2022 (Самоков)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 14:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
11.10.2023 16:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:2
26.09.2023 16:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 9:0
01.10.2023 11:00 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 15:1
15.10.2023 14:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 6:0
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Ракитин (Трудовец) 5:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:1
12.11.2023 12:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:0
19.11.2023 11:00 10 кръг Г Левски (Долна баня) 4:2
25.11.2023 11:00 11 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
10.03.2024 11:00 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
24.03.2024 13:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
30.03.2024 11:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 19 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 21 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 22 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан 1929 (Ботевград) 11 11 0 0 65:11 33
2 Искър 2022 (Самоков) 11 10 0 1 56:11 30
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 11 9 0 2 42:7 27
4 Сливнишки герой (Сливница) 11 8 0 3 59:25 24
5 Спортист 2009 (Своге) 11 6 0 5 38:21 18

Искър 2022 (Самоков)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 11:50 1 кръг Г Щурче (София) 5:4
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 14:1
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 4:2
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 9:0
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 8:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:2
30.10.2023 14:40 7 кръг Г Гранит (Владая) 15:1
- 8 кръг
почива
12.11.2023 13:15 9 кръг Д Конкордия (София) 8:0
19.11.2023 11:50 10 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8:0
17.03.2024 13:15 11 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 2022 (Самоков) 9 9 0 0 74:10 27
2 Щурче (София) 9 8 0 1 64:14 24
3 Люлин (кв.Люлин, София) 10 6 2 2 22:20 20
4 Спартак 2015 (София) 9 6 1 2 29:10 19
5 Футболна академия Герман (Герман) 9 4 3 2 22:15 15

Искър 2022 (Самоков)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Академия Септември (София) 5:1
23.09.2023 11:20 2 кръг Д Победа 1945 (София) 5:2
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
07.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 3:6
14.10.2023 10:10 5 кръг Г ФК Ботев (София) 1:3
21.10.2023 12:30 6 кръг Д София спорт (София) 1:2
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Шампион (София) 4:4
04.11.2023 12:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
11.11.2023 13:40 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 28:21 15
5 Шампион (София) 9 4 2 3 37:32 14
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13
7 София спорт (София) 9 3 2 4 16:24 11
8 ФК Ботев (София) 8 3 1 4 27:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници