Левски (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски (Долна баня)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 4:1
01.10.2022 16:00 2 кръг Г Спортист (Нови хан) 5:1
24.09.2022 17:00 3 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 3:0
08.10.2022 16:00 4 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 6:0
15.10.2022 16:00 5 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0
23.10.2022 16:00 6 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) анл.
29.10.2022 16:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
06.11.2022 14:00 8 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
13.11.2022 14:00 9 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:1
20.11.2022 14:00 10 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 4:0
26.11.2022 14:00 11 кръг Д Спортист (Нови хан) 5:0
04.12.2022 14:00 12 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 3:0
04.03.2023 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 15 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 16 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 17 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Долна баня) 11 10 1 0 39:3 31
2 Ракитин (Трудовец) 12 9 2 1 42:11 29
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 9 0 1 56:10 27
4 Искър 2022 (Злокучене) 12 7 2 3 22:16 23
5 Звездец (Горна Малина) 12 5 1 6 22:18 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
22.09.2022 17:00 - Д Сините орли (Своге) 3:0
Област София / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.02.2023 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-

Левски (Долна баня)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2022 11:00 2 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 0:7
25.09.2022 11:00 3 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 0:1
08.10.2022 11:00 4 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
16.10.2022 11:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:9
23.10.2022 11:00 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 0:3
29.10.2022 11:00 7 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:4
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:8
13.11.2022 11:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:10
20.11.2022 11:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
27.11.2022 11:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 14 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 15 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 18 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 22 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 3 1 5 14:17 10
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 3 1 6 20:41 10
9 Звездец (Горна Малина) 10 1 1 8 15:37 4
10 Левски (Долна баня) 10 1 0 9 4:51 3
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 0 1 9 13:66 1

Клубна емблема

Отбор

Левски (Долна баня)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СФ 4 място
2020/2021 А ОФГ СФ 4 място
2019/2020 А ОФГ СФ 5 място
2018/2019 А ОФГ СФ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници