Звездец (Горна Малина)

BGSupporters форум

Звездец (Горна Малина)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:3
16.09.2023 17:00 2 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:6
24.09.2023 11:00 3 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 3:1
01.10.2023 17:00 4 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:0
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:1
14.10.2023 16:00 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:0
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) 0:2
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:6
11.11.2023 14:30 9 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:2
18.11.2023 14:30 10 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 3:2
18.02.2024 14:00 11 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:1
02.12.2023 14:30 12 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:1
03.03.2024 15:00 13 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
09.03.2024 15:00 14 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
16.03.2024 15:00 15 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
23.03.2024 15:00 16 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
30.03.2024 15:00 17 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
06.04.2024 16:00 18 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (Долна баня) 11 8 0 3 37:10 24
4 Искър 2022 (Самоков) 10 6 1 3 21:15 19
5 Звездец (Горна Малина) 12 5 2 5 14:25 17
6 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 5 1 5 32:20 16
7 Рилец (Говедарци) 12 4 2 6 24:29 14

Звездец (Горна Малина)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 14:00 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:8
05.10.2023 16:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
30.10.2023 13:00 3 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:4
22.10.2023 11:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:15
28.10.2023 11:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:6
05.11.2023 11:00 6 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:8
11.11.2023 11:00 7 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:13
16.11.2023 14:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
25.11.2023 11:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
отложен 10 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
09.03.2024 11:00 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
16.03.2024 12:00 12 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
23.03.2024 12:00 13 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
30.03.2024 11:00 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
06.04.2024 13:00 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
20.04.2024 11:00 17 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
27.04.2024 11:00 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
11.05.2024 14:00 19 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
18.05.2024 11:00 20 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
25.05.2024 11:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 10 4 3 3 27:24 15
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 4 1 5 28:34 13
6 Академия Металург (Перник) 9 3 2 4 26:35 11
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 8 1 0 7 18:38 3
8 Звездец (Горна Малина) 9 0 0 9 10:63 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СФ 12 място
2021/2022 А ОФГ СФ 14 място
2020/2021 А ОФГ СФ 7 място
2019/2020 А ОФГ СФ 10 място
2018/2019 А ОФГ СФ 7 място
2017/2018 А ОФГ СФ 9 място
2016/2017 А ОФГ СФ 9 място
2015/2016 А ОФГ СФ 9 място
2014/2015 А ОФГ СФ 5 място
2012/2013 А ОФГ СФ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници