Звездец (Горна Малина)

BGSupporters форум

Звездец (Горна Малина)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2022 17:00 1 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 1:2
17.09.2022 17:00 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:3
24.09.2022 17:00 3 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:2
15.10.2022 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:2
22.10.2022 16:00 6 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:1
29.10.2022 16:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) 0:3
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:0
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Спортист (Нови хан) 4:1
20.11.2022 14:00 10 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 0:2
26.11.2022 14:00 11 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
03.12.2022 14:00 12 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:2
04.03.2023 13 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 15 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 16 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 17 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
- 18 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 9 0 1 56:10 27
4 Искър 2022 (Злокучене) 12 7 2 3 22:16 23
5 Звездец (Горна Малина) 12 5 1 6 22:18 16
6 Рилец (Говедарци) 12 4 3 5 24:17 15
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 12 2 1 9 17:45 7

Звездец (Горна Малина)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:5
- 2 кръг
почива
24.09.2022 11:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:9
15.10.2022 11:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
23.10.2022 11:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
29.10.2022 11:00 7 кръг Д Левски (Долна баня) 4:0
06.11.2022 11:00 8 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:5
12.11.2022 11:00 9 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:5
19.11.2022 11:00 10 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:3
26.11.2022 11:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
05.03.2023 12 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 15 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 18 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 19 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 20 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 21 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 22 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 3 1 5 14:17 10
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 3 1 6 20:41 10
9 Звездец (Горна Малина) 10 1 1 8 15:37 4
10 Левски (Долна баня) 10 1 0 9 4:51 3
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 0 1 9 13:66 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СФ 14 място
2020/2021 А ОФГ СФ 7 място
2019/2020 А ОФГ СФ 10 място
2018/2019 А ОФГ СФ 7 място
2017/2018 А ОФГ СФ 9 място
2016/2017 А ОФГ СФ 9 място
2015/2016 А ОФГ СФ 9 място
2014/2015 А ОФГ СФ 5 място
2012/2013 А ОФГ СФ 4 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници