ОФК Костенец (гр.Костенец)

BGSupporters форум

ОФК Костенец (гр.Костенец)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Рилец (Говедарци) 4:0
16.09.2023 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:2
30.09.2023 16:00 4 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 7:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:0
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 5:0
22.10.2023 13:00 7 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 6:1
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4:1
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Левски (Долна баня) 2:0
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:0
18.02.2024 14:00 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:0
25.02.2024 14:30 12 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:1
03.03.2024 15:00 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
09.03.2024 15:00 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:0
17.03.2024 15:00 15 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 5:1
24.03.2024 15:00 16 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 6:1
31.03.2024 15:00 17 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:0
06.04.2024 16:00 18 кръг Г Левски (Долна баня) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 18 18 0 0 72:8 54
2 Левски (Долна баня) 18 14 0 4 57:14 42
3 Ракитин (Трудовец) 18 12 1 5 57:21 37
4 Искър 2022 (Самоков) 18 11 1 6 36:36 34
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 18 8 2 8 40:31 26
Втора фаза / Първа група
14.04.2024 16:00 1 кръг Д Сините орли (Своге) 5:1
21.04.2024 16:00 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
28.04.2024 16:00 3 кръг Д Правец (Правец) -:-
11.05.2024 17:00 4 кръг Г Сините орли (Своге) -:-
19.05.2024 17:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
25.05.2024 17:00 6 кръг Г Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 6 6 0 0 17:1 18
2 Левски (Долна баня) 6 4 0 2 11:7 12
3 Правец (Правец) 6 4 0 2 18:9 12
4 Ком 98 (Годеч) 6 2 1 3 5:12 7
5 Сините орли (Своге) 6 1 0 5 5:18 3

ОФК Костенец (гр.Костенец)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 17:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:1
03.09.2023 17:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:11
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:5
16.09.2023 13:00 4 кръг Г София спорт (София) 5:5
23.09.2023 11:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
30.09.2023 16:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
- 7 кръг
почива
14.10.2023 11:00 8 кръг Д Ферион (Кубратово) 2:7
08.11.2023 15:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
05.11.2023 10:30 10 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 4:1
12.11.2023 10:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:9
18.11.2023 14:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) 1:8
02.12.2023 14:30 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:3
24.02.2024 14:00 14 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:3
03.03.2024 12:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
09.03.2024 15:00 16 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:3
16.03.2024 15:00 17 кръг Д София спорт (София) 0:3
23.03.2024 17:00 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
30.03.2024 16:00 19 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
- 20 кръг
почива
13.04.2024 17:00 21 кръг Г Ферион (Кубратово) 0:3
17.04.2024 13:00 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
20.04.2024 17:00 23 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:3
28.04.2024 11:00 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.05.2024 18:00 25 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
18.05.2024 14:00 26 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 София спорт (София) 20 6 5 9 38:63 23
10 Ферион (Кубратово) 21 6 1 14 35:56 19
11 Сокол (кв.Бенковски, София) 21 2 3 16 10:101 9
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 20 2 1 17 15:94 7
13 ОФК Костенец (гр.Костенец) 21 2 1 18 20:94 7

ОФК Костенец (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
24.09.2023 14:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 8:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 8:0
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 6:0
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:0
21.10.2023 11:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) 3:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:4
12.11.2023 10:00 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
19.11.2023 11:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
03.03.2024 11:00 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
10.03.2024 11:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
03.04.2024 10:30 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 12:0
24.03.2024 11:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
30.03.2024 10:00 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) 9:0
07.04.2024 12:00 16 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 6:0
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:3
21.04.2024 10:00 18 кръг Д Левски (Долна баня) 7:2
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Искър 2022 (Самоков) -:-
12.05.2024 11:00 20 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
19.05.2024 11:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
26.05.2024 11:00 22 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан 1929 (Ботевград) 18 17 0 1 96:18 51
2 Искър 2022 (Самоков) 18 17 0 1 87:13 51
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 18 14 1 3 81:18 43
4 Сливнишки герой (Сливница) 18 13 0 5 103:38 39
5 Спортист 2009 (Своге) 18 9 1 8 58:33 28

Клубна емблема

Отбор

ОФК Костенец (гр.Костенец)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници