Ракитин (Трудовец)

BGSupporters форум

Ракитин (Трудовец)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2022 18:00 1 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:1
25.09.2022 17:00 3 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:3
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Спортист (Нови хан) 4:0
15.10.2022 16:00 5 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:1
22.10.2022 16:00 6 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 1:1
30.10.2022 15:00 7 кръг Г Рилец (Говедарци) 4:1
05.11.2022 14:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 8:1
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Левски (Долна баня) 1:1
19.11.2022 14:00 10 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 10:0
26.11.2022 14:00 11 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:0
03.12.2022 14:00 12 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:2
04.03.2023 13 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 14 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 15 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 16 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 18 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Долна баня) 11 10 1 0 39:3 31
2 Ракитин (Трудовец) 12 9 2 1 42:11 29
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 9 0 1 56:10 27
4 Искър 2022 (Злокучене) 12 7 2 3 22:16 23
5 Звездец (Горна Малина) 12 5 1 6 22:18 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
28.09.2022 17:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1

Ракитин (Трудовец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2022 11:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:10
08.10.2022 11:00 2 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 1:4
15.10.2022 11:00 3 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:5
20.10.2022 16:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:6
29.10.2022 11:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:8
- 6 кръг
почива
12.11.2022 11:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
19.11.2022 11:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:10
26.11.2022 11:00 9 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:7
23.03.2023 10 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 11 кръг Г Витоша (Долна Диканя) -:-
- 12 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 18 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист 2009 (Своге) 8 4 1 3 24:13 13
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 4 0 4 21:21 12
7 Витоша (Долна Диканя) 8 2 1 5 12:27 7
8 Козаро (Ботевград) 8 1 0 7 9:43 3
9 Ракитин (Трудовец) 8 0 0 8 9:56 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници