Левски 1923 (гр.Елин Пелин)

BGSupporters форум

Левски 1923 (гр.Елин Пелин)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2022 18:00 1 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:2
18.09.2022 14:00 2 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:2
24.09.2022 17:00 3 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:2
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Рилец (Говедарци) 2:3
15.10.2022 16:00 5 кръг Г Левски (Долна баня) 0:2
23.10.2022 16:00 6 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 6:3
30.10.2022 15:00 7 кръг Г Спортист (Нови хан) 0:3
05.11.2022 14:00 8 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 1:1
12.11.2022 14:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 6:3
19.11.2022 14:00 10 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:10
27.11.2022 14:00 11 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:11
03.12.2022 14:00 12 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
04.03.2023 13 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 14 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 15 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 17 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 18 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Звездец (Горна Малина) 11 4 1 6 19:16 13
6 Рилец (Говедарци) 11 3 3 5 20:17 12
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 2 1 8 15:42 7
8 Ботев 1937 II (Ихтиман) 10 2 1 7 12:26 7
9 Спортист (Нови хан) 11 1 2 8 14:41 5

Левски 1923 (гр.Елин Пелин)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 18:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 0:5
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:0
11.09.2022 18:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:7
17.09.2022 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
- 5 кръг
почива
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Конкордия (София) 3:0
15.10.2022 11:00 7 кръг Г Победа 1945 (София) 1:7
отложен 8 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
29.10.2022 14:00 9 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 3:0
05.11.2022 15:00 10 кръг Г Ферион (София) 1:4
13.11.2022 14:00 11 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
20.11.2022 11:00 12 кръг Г Барокко (София) 2:3
26.11.2022 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:9
- 14 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 15 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 20 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 21 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 22 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 23 кръг Д Ферион (София) -:-
- 24 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 25 кръг Д Барокко (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 УФК Ботев (София) 12 4 1 7 34:22 13
10 Надежда (Доброславци) 12 3 3 6 17:19 12
11 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 3 0 8 20:42 9
12 Сантяго Бернабеу (София) 12 1 0 11 4:88 3
13 Конкордия (София) 12 0 0 12 13:74 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СФ 6 място
2019/2020 А ОФГ СФ 9 място
2018/2019 А ОФГ СФ 9 място
2017/2018 А ОФГ СФ 8 място
2016/2017 А ОФГ СФ 4 място
2015/2016 А ОФГ СФ 8 място
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 "В" група 17 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 3.394 90
април 2012 7.168 80
март 2012 2.131 94
ноември 2011 6.221 88
октомври 2011 8.735 74
септември 2011 10.775 68
август 2011 3.836 94
май 2011 5.404 89
април 2011 8.567 79
март 2011 5.010 94
ноември 2010 10.544 71
октомври 2010 3.606 108
септември 2010 6.656 91
август 2010 10.639 70
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници