Кортен 2012 (Кортен)

BGSupporters форум

Кортен 2012 (Кортен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2022 17:00 2 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 7:1
08.10.2022 16:00 3 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 0:3
15.10.2022 16:00 4 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 1:1
23.10.2022 15:00 5 кръг Д Левски 2018 (Младово) 3:0
29.10.2022 14:30 6 кръг Г Буря (Градско) 3:0
05.11.2022 14:30 7 кръг Д Балкан (Твърдица) 3:0
13.11.2022 14:30 8 кръг Г Ботев (Кермен) 3:3
20.11.2022 14:30 9 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
- 12 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) -:-
- 13 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) -:-
- 14 кръг Г Левски 2018 (Младово) -:-
- 15 кръг Д Буря (Градско) -:-
- 16 кръг Г Балкан (Твърдица) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Кермен) -:-
- 18 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аполон (кв.Речица, Сливен) 8 8 0 0 37:6 24
2 Кортен 2012 (Кортен) 8 5 2 1 23:8 17
3 Сините камъни 2022 (Сливен) 8 5 1 2 27:17 16
4 Самуил 2006 (Самуилово) 8 4 2 2 27:13 14
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 3 2 3 17:19 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Сливен / Първи кръг
21.09.2022 16:30 - Д Загорец (Нова Загора) 1:7

Кортен 2012 (Кортен)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2022 15:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
22.09.2022 15:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6
29.09.2022 15:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:6
06.10.2022 15:00 4 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:5
13.10.2022 15:00 5 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:6
20.10.2022 15:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:7
26.10.2022 15:00 7 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:10
03.11.2022 15:00 8 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
13.11.2022 10:30 9 кръг Г Арена (Ямбол) 1:5
17.11.2022 15:00 10 кръг Д Саяна (Хасково) 0:10
24.11.2022 15:00 11 кръг Г Овощник (Овощник) 1:6
- 12 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 18 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Овощник (Овощник) 10 3 0 7 20:36 9
9 Ботев (Гълъбово) 10 2 1 7 13:45 7
10 Верея (Стара Загора) 10 1 0 9 6:39 3
11 Кортен 2012 (Кортен) 10 0 0 10 3:64 0
-- Арсенал 2000 (Казанлък) 9 0 0 9 2:51 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СЛ 3 място
2020/2021 А ОФГ СЛ 1 място
2019/2020 А ОФГ СЛ 5 място
2018/2019 А ОФГ СЛ 5 място
2017/2018 А ОФГ СЛ 6 място
2016/2017 А ОФГ СЛ 3 място
2015/2016 А ОФГ СЛ 3 място
2014/2015 А ОФГ СЛ 3 място
2012/2013 А ОФГ СЛ 4 място
2011/2012 А ОФГ СЛ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници