София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 10:00 1 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 3:0
09.10.2016 17:30 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
13.10.2016 08:30 3 кръг Д Елит София (София) 0:1
16.10.2016 11:30 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 5:0
23.10.2016 13:30 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
30.10.2016 09:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:0
03.11.2016 13:30 7 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
07.11.2016 09:00 8 кръг Г Ферион (София) 0:1
14.11.2016 16:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
20.11.2016 15:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
27.11.2016 09:00 11 кръг Г Интернационал (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ферион (София) 11 9 0 2 34:9 27
4 Левски-Раковски (София) 11 8 1 2 40:11 25
5 София спорт (София) 11 6 1 4 20:11 19
6 Олимпия ФК (София) 11 6 0 5 41:14 18
7 Елит София (София) 11 6 0 5 31:21 18
Втора фаза / Група "А"
11.03.2017 13:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
18.03.2017 10:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
25.03.2017 12:00 3 кръг Г Левски (София) 0:10
01.04.2017 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:5
08.04.2017 10:30 5 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
22.04.2017 10:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
10.05.2017 12:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
06.05.2017 12:00 8 кръг Д Ферион (София) 1:2
13.05.2017 10:30 9 кръг Г Национал (София) 2:6
20.05.2017 09:00 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
27.05.2017 13:30 11 кръг Г Септември (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски-Раковски (София) 11 3 2 6 13:27 11
9 Септември (София) 11 3 2 6 12:33 11
10 Лъвчетата (София) 11 2 1 8 16:39 7
11 Ферион (София) 11 2 0 9 10:56 6
12 София спорт (София) 11 0 0 11 8:60 0

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 11:40 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:0
08.10.2016 11:40 2 кръг Г Младост 2015 (София) 8:0
16.10.2016 11:40 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
21.10.2016 13:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
29.10.2016 09:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 0:0
07.11.2016 11:40 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
- 7 кръг
почива
19.11.2016 13:00 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
27.11.2016 10:20 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
02.12.2016 13:00 10 кръг Д Септември (София) 1:1
10.12.2016 11:40 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 10 0 0 56:2 30
2 Академик 1947 (София) 10 7 2 1 44:6 23
3 София спорт (София) 10 5 3 2 19:5 18
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 08:30 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
11.03.2017 13:10 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
18.03.2017 09:40 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
25.03.2017 12:30 4 кръг Г Академик 1947 (София) 0:4
29.03.2017 11:20 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
01.04.2017 17:10 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:2
08.04.2017 10:10 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
12.04.2017 14:50 8 кръг Д Септември (София) 1:0
22.04.2017 10:10 9 кръг Г Национал (София) 0:2
29.04.2017 14:50 10 кръг Д Левски (София) 1:2
06.05.2017 13:40 11 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:2
13.05.2017 12:30 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
20.05.2017 13:40 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
24.05.2017 13:40 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
27.05.2017 16:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сливнишки герой (Сливница) 15 3 4 8 11:23 13
13 ЦСКА (София) 15 3 3 9 18:50 12
14 Локомотив 1929 (София) 15 3 2 10 9:29 11
15 Витоша 13 (София) 15 2 4 9 5:25 10
16 София спорт (София) 15 3 1 11 12:29 10

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 13:40 1 кръг Г Талант (София) 15:0
06.10.2016 10:10 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
15.10.2016 13:40 3 кръг Д Елит София (София) 2:1
23.10.2016 12:30 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
27.10.2016 12:30 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:4
05.11.2016 11:20 6 кръг Г Академик 1947 (София) 1:1
14.11.2016 11:20 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
17.11.2016 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
26.11.2016 11:20 9 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 30:17 13
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 15:24 8
9 Средногорец 2016 (Златица) 9 1 0 8 12:68 3
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 13:40 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:1
12.03.2017 10:10 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
19.03.2017 12:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
27.03.2017 09:00 4 кръг Д Септември (София) 1:3
02.04.2017 14:50 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8:0
09.04.2017 16:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 2:3
13.04.2017 16:00 7 кръг Г Елит София (София) 3:1
- 8 кръг
почива
30.04.2017 16:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 6:0
07.05.2017 13:40 10 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:1
14.05.2017 16:00 11 кръг Д Талант (София) 5:0
21.05.2017 13:40 12 кръг Г Ферион (София) 1:4
25.05.2017 16:00 13 кръг Д Сердика (София) 0:2
28.05.2017 10:10 14 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
04.06.2017 12:30 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Сердика (София) 14 8 0 6 59:29 24
22 Елит София (София) 14 7 3 4 39:26 24
23 София спорт (София) 14 7 1 6 42:21 22
24 Спортист 13 (София) 14 5 1 8 15:32 16
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 10:40 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:5
07.10.2016 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:10
16.10.2016 11:50 3 кръг Г Национал (София) 0:10
23.10.2016 11:50 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:1
30.10.2016 10:40 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:5
07.11.2016 13:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
14.11.2016 11:50 7 кръг Г Лъвчетата (София) 0:5
20.11.2016 10:40 8 кръг Г Щурче (София) 1:0
27.11.2016 13:00 9 кръг Д Левски (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13
7 Победа 2013 (София) 9 2 3 4 17:25 9
8 София спорт (София) 9 2 0 7 5:45 6
9 Урвич (Панчарево) 9 0 2 7 6:40 2
10 Щурче (София) 9 0 1 8 4:39 1
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 14:10 1 кръг Д Младост 2015 (София) 0:4
19.03.2017 15:20 2 кръг Г ДАФ (София) 1:2
27.03.2017 13:00 3 кръг Д Сердика (София) 0:1
02.04.2017 15:20 4 кръг Г Шампиони (София) 1:0
09.04.2017 10:40 5 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
23.04.2017 09:30 6 кръг Г Септември (София) 1:6
30.04.2017 10:40 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
07.05.2017 15:20 8 кръг Г Победа 2013 (София) 0:1
14.05.2017 09:30 9 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:1
21.05.2017 14:10 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:3
28.05.2017 14:10 11 кръг Г Щурче (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Шампиони (София) 11 4 2 5 22:22 14
22 ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12
23 София спорт (София) 11 3 1 7 10:23 10
24 Щурче (София) 11 3 1 7 18:38 10
25 Урвич (Панчарево) 11 2 3 6 23:34 9

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:9
08.10.2016 12:30 2 кръг Д Левски (София) 1:6
15.10.2016 14:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
22.10.2016 10:30 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:5
29.10.2016 10:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:5
05.11.2016 09:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
12.11.2016 12:30 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:4
19.11.2016 09:30 8 кръг Д ЕСФА (София) 0:6
26.11.2016 09:30 9 кръг Г Елит София (София) 1:1
03.12.2016 09:30 10 кръг Д Национал (София) 0:12
10.12.2016 10:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
11.03.2017 09:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:11
18.03.2017 13:30 13 кръг Г Левски (София) 0:9
25.03.2017 12:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
01.04.2017 10:30 15 кръг Г Лъвчетата (София) 2:3
08.04.2017 10:30 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
22.04.2017 09:30 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
29.04.2017 13:30 18 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:1
06.05.2017 09:30 19 кръг Г ЕСФА (София) 2:2
24.05.2017 14:30 20 кръг Д Елит София (София) 2:1
20.05.2017 13:30 21 кръг Г Национал (София) 1:8
27.05.2017 10:30 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЕСФА (София) 22 8 2 12 55:93 26
8 Олимпия ФК (София) 22 6 2 14 47:83 20
9 София спорт (София) 22 4 5 13 34:106 17
10 Марек 1915 (Дупница) 22 5 2 15 42:132 17
11 Елит София (София) 22 2 2 18 25:102 8

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници