Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:2
21.08.2021 18:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
отложен 4 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
05.09.2021 17:00 5 кръг Г Саяна (Хасково) 0:2
11.09.2021 17:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:3
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
отложен 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
отложен 11 кръг Д Левски (Карлово) -:-
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
отложен 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 19 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 22 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 23 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 24 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 25 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 29 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 31 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Локомотив 1926 II (Пловдив) 11 3 1 7 17:26 10
15 Карнобат (Карнобат) 11 3 1 7 12:33 10
16 Несебър (Несебър) 11 2 3 6 10:22 9
17 Родопа Смолян (Смолян) 9 2 3 4 12:15 9
18 Розова долина (Казанлък) 11 1 0 10 14:40 3
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 15:45 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 Диема спорт
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
25.08.2021 18:00 - Г Сокол (Марково) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2021 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:6

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:7
01.09.2021 11:00 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
04.09.2021 12:00 3 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
отложен 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
17.09.2021 11:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:7
25.09.2021 11:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
02.10.2021 12:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
06.10.2021 15:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
отложен 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
16.10.2021 12:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
23.10.2021 12:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
30.10.2021 12:00 12 кръг Г Сокол (Марково) -:-
06.11.2021 12:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
14.11.2021 12:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
20.11.2021 12:00 15 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
26.11.2021 13:00 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
04.12.2021 12:00 17 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 28 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 33 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 1 4 10:10 10
15 Олимпия спорт (Стара Загора) 9 2 1 6 15:25 7
16 Верея (Стара Загора) 10 1 2 7 16:28 5
17 Родопа Смолян (Смолян) 9 1 2 6 9:28 5
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 0 2 8 2:28 2

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
22.09.2021 12:00 - Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
29.09.2021 13:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2021 12:00 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 8:0
18.09.2021 11:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:5
22.09.2021 12:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:0
25.09.2021 13:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:1
03.10.2021 12:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:0
отложен 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 8 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
30.10.2021 12:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 10 кръг
почива
13.11.2021 12:00 11 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
21.11.2021 12:00 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
27.11.2021 12:00 13 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 14 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 22 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 5 5 0 0 31:5 15
2 Родопа Смолян (Смолян) 5 4 0 1 26:6 12
3 Левски (Карлово) 5 4 0 1 13:6 12
4 Юнайтед (Пловдив) 7 4 0 3 19:21 12
5 Марица 1921 (Пловдив) 6 3 1 2 18:11 10

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници