Марица 1921 (Пловдив)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през 1921 г. под името Марица - в северната част на Пловдив (Кършияка).

Имена: Марица (от учредяването си до 1944 г.), Спартак (от 29 декември 1944 г. - след обединение със Стефан Караджа), Спартак-Текстилец (за много кратко през 1947 г., след обединение с Текстилец), Бенковски (през 1947 г.), Марица (от 1948 до 1949 г.), Строител (от 1949 до 1950 г.), Ударник (от 1951 до 1957 г.), Марица (от 1957 г.). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Марица, който започва да се развива самостоятелно. От лятото на 2004 г. е регистриран под името Марица 1921.

Клубни цветове: жълт и син.

Прозвище: “жълто-сините”.

Адрес: Пловдив 4027, бул. България №119.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
четиринадесето място в “А” група: 1969/70 и 1996/97 г. (като Марица).
полуфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купата на България - 1996/97 г. (като Марица).

Хо
29.06.1993 (30 г.)
Кл
19.12.1988 (35 г.)
напуснали:
Хо
06.08.2002 (21 г.)

Марица 1921 (Пловдив)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 18:30 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
30.07.2021 18:30 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:1
03.08.2021 18:30 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3 Диема спорт
08.08.2021 18:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
13.08.2021 18:00 5 кръг Г Септември (София) 2:1
18.08.2021 18:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:5
23.08.2021 19:30 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:3
30.08.2021 18:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1 Диема спорт
13.09.2021 17:00 9 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:1
17.09.2021 17:00 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
16.11.2021 14:30 11 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:0
02.10.2021 16:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3
16.10.2021 15:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Диема спорт
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
03.11.2021 14:30 16 кръг Г Миньор (Перник) 0:1 Диема спорт
07.11.2021 12:45 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Диема спорт
23.11.2021 14:30 18 кръг Г Созопол (Созопол) 2:3
27.11.2021 14:30 19 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
01.12.2021 14:30 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
05.12.2021 14:00 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
11.12.2021 14:00 22 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
19.02.2022 14:00 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
25.02.2022 12:30 24 кръг Д Септември (София) 1:1 Диема спорт
04.03.2022 15:00 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3 Диема спорт
09.03.2022 15:30 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
13.03.2022 15:30 27 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
18.03.2022 15:30 28 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
02.04.2022 17:00 29 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
06.04.2022 17:00 30 кръг Г Левски 2020 (Лом) 3:0
10.04.2022 17:00 31 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
16.04.2022 17:00 32 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
21.04.2022 17:00 33 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
30.04.2022 17:00 34 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
04.05.2022 17:30 35 кръг Д Миньор (Перник) 0:2 Диема спорт
09.05.2022 20:00 36 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Диема спорт
14.05.2022 18:00 37 кръг Д Созопол (Созопол) 3:2
21.05.2022 16:45 38 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Монтана 1921 (Монтана) 36 15 13 8 39:31 58
8 Струмска слава 1927 (Радомир) 36 15 9 12 40:37 54
9 Марица 1921 (Пловдив) 36 14 8 14 51:48 50
10 Спортист 2009 (Своге) 36 13 9 14 38:46 48
11 Добруджа 1919 (Добрич) 36 11 12 13 39:45 45
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2021 16:00 - Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2021 16:00 - Д Славия 1913 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2021 11:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
30.06.2021 11:00 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
03.07.2021 09:30 - Г Ботев II (Пловдив) -:-
09.07.2021 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
17.07.2021 10:00 - Д Оборище (Панагюрище) -:-
08.10.2021 11:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 14:30 - Д Атлетик (Куклен) анл.
22.01.2022 14:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
27.01.2022 15:00 - Д Каспий (Актау, Казахстан, 1) 1:2
29.01.2022 13:00 - Д Раднички 1923 (Крагуевац, Сър, 1) 0:1
01.02.2022 14:00 - Д Том (Томск, Русия, 2) 0:2
04.02.2022 16:00 - Д Ротор (Волгоград, Русия, 2) 2:2
12.02.2022 14:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:2
25.03.2022 15:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2

Марица 1921 (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:00 1 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0
16.09.2021 17:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
23.09.2021 17:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
02.10.2021 11:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
09.10.2021 16:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
14.10.2021 13:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
22.10.2021 16:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
29.10.2021 12:00 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 7:0
07.11.2021 10:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:1
11.11.2021 14:00 10 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
22.11.2021 13:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0
12.03.2022 10:30 12 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 4:1
16.03.2022 14:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
26.03.2022 10:30 14 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
03.04.2022 11:00 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
09.04.2022 10:30 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
31.05.2022 16:00 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
21.04.2022 17:00 18 кръг Д Сокол (Марково) 4:3
01.05.2022 12:00 19 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
06.05.2022 11:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
- 21 кръг
почива
21.05.2022 11:00 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 20 15 1 4 70:29 46
3 Арда 1924 (Кърджали) 20 14 2 4 58:17 44
4 Марица 1921 (Пловдив) 20 12 3 5 40:22 39
5 Берое (Стара Загора) 20 11 3 6 56:26 36
6 Сокол (Марково) 20 10 3 7 42:43 33

Марица 1921 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2021 11:00 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
01.09.2021 12:30 2 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:1
04.09.2021 11:00 3 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 3:2
09.09.2021 14:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:1
18.09.2021 10:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
08.12.2021 14:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
24.11.2021 14:30 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
03.11.2021 14:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
01.12.2021 13:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
16.10.2021 10:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
24.10.2021 10:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
31.10.2021 12:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
07.11.2021 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:2
13.11.2021 10:00 14 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:1
20.11.2021 09:30 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
28.11.2021 12:00 16 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:3
04.12.2021 13:30 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
19.02.2022 13:30 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
26.02.2022 10:30 19 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:0
05.03.2022 11:00 20 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 3:1
11.03.2022 14:00 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:1
21.03.2022 12:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
26.03.2022 10:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
01.04.2022 10:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
04.04.2022 11:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
07.04.2022 12:00 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
09.04.2022 11:00 27 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
17.04.2022 14:30 28 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
23.04.2022 10:00 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
30.04.2022 11:00 30 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
06.05.2022 11:30 31 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 0:4
13.05.2022 18:00 32 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
20.05.2022 12:00 33 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:3
29.05.2022 11:00 34 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бургас спорт (Бургас) 34 19 3 12 68:51 60
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 34 18 4 12 86:73 58
7 Марица 1921 (Пловдив) 34 17 3 14 57:46 54
8 Сокол (Марково) 34 16 5 13 62:59 53
9 ОФК Хасково (Хасково) 34 14 5 15 58:51 47

Марица 1921 (Пловдив)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 13:00 1-ви мач Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
28.10.2021 13:00 реванш Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
1/4 финали
10.11.2021 14:30 1-ви мач Д Спартак (Плевен) 0:3
17.11.2021 14:30 реванш Г Спартак (Плевен) 0:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2021 13:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
Област Пловдив / Допълнителен бараж
22.09.2021 12:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
29.09.2021 13:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 6:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
04.10.2021 16:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:3
Югоизточна България / Финален бараж
07.10.2021 16:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0

Марица 1921 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:1
01.09.2021 14:30 2 кръг Д Академик (Пловдив) 5:0
05.09.2021 10:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:4
10.09.2021 14:00 4 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:1
17.09.2021 17:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 0:0
25.09.2021 14:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
02.10.2021 12:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
13.10.2021 14:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
09.10.2021 13:00 9 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 3:0
16.10.2021 12:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
17.11.2021 15:00 11 кръг Д Велд (Пловдив) 0:1
30.10.2021 10:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
06.11.2021 10:00 13 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:2
13.11.2021 12:00 14 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 3:0
20.11.2021 11:30 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
27.11.2021 10:30 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
01.12.2021 14:00 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:4
19.02.2022 15:30 18 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:1
22.02.2022 15:30 19 кръг Г Академик (Пловдив) 2:0
06.03.2022 09:30 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:2
12.03.2022 09:15 21 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:3
19.03.2022 10:00 22 кръг Д Реал (Пловдив) 6:2
26.03.2022 12:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
01.04.2022 10:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
05.04.2022 15:30 25 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:1
07.04.2022 13:00 26 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) 0:3
09.04.2022 11:30 27 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
15.04.2022 15:00 28 кръг Г Велд (Пловдив) 0:3
23.04.2022 10:00 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
30.04.2022 10:00 30 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
07.05.2022 10:30 31 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 3:0
14.05.2022 09:15 32 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
21.05.2022 10:00 33 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
29.05.2022 13:00 34 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 34 10 4 20 43:78 34
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 34 8 8 18 30:63 32
14 Марица 1921 (Пловдив) 34 8 5 21 38:68 29
15 ФК Арда 999 (Кърджали) 34 9 2 23 46:94 29
16 Реал (Пловдив) 34 7 3 24 25:91 24

Марица 1921 (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2021 11:00 - Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:3
Област Пловдив / Финали
15.09.2021 17:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
Област Пловдив / Допълнителен бараж
22.09.2021 10:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
29.09.2021 16:00 - Д Кърджали (Кърджали) 3:0
Югоизточна България / Финален бараж
06.10.2021 16:00 - Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:1
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 12:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 4:4
18.09.2021 10:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
04.12.2021 11:00 3 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 9:0
25.09.2021 10:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
03.10.2021 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
10.10.2021 11:30 6 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:0
17.10.2021 10:00 7 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 4:1
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 4:1
31.10.2021 10:30 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 7:0
07.11.2021 09:30 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
12.11.2021 15:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
19.11.2021 14:00 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:3
- 13 кръг
почива
25.05.2022 11:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:4
12.03.2022 13:00 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
20.03.2022 10:30 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:2
26.03.2022 13:00 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
02.04.2022 11:30 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
10.04.2022 10:00 19 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:3
16.04.2022 10:30 20 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 6:0
27.04.2022 17:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 3:1
29.04.2022 17:30 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 8:1
08.05.2022 10:00 23 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
15.05.2022 10:30 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
22.05.2022 10:00 25 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 7:0
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арда 1924 (Кърджали) 24 16 3 5 66:33 51
4 Спартак 1947 (Пловдив) 24 16 2 6 56:20 50
5 Марица 1921 (Пловдив) 24 15 2 7 78:36 47
6 Левски (Карлово) 24 12 4 8 50:34 40
7 Борислав 2009 (Първомай) 24 10 5 9 53:35 35

Марица 1921 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
19.09.2021 11:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1
22.09.2021 10:00 3 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:2
25.09.2021 10:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
03.10.2021 10:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
- 6 кръг
почива
17.10.2021 12:00 7 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 4:2
24.10.2021 10:30 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:2
30.10.2021 11:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
07.11.2021 10:30 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:1
13.11.2021 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
19.11.2021 14:00 12 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:2
28.11.2021 12:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:5
19.05.2022 18:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:6
13.03.2022 13:00 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
20.03.2022 10:00 16 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:3
27.03.2022 10:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:6
03.04.2022 10:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
- 19 кръг
почива
25.05.2022 18:00 20 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 0:1
22.04.2022 10:30 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:8
01.05.2022 11:00 22 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
08.05.2022 10:30 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:1
15.05.2022 10:00 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
22.05.2022 09:30 25 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
29.05.2022 10:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Орлета (Пазарджик) 24 9 7 8 75:67 34
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 24 9 5 10 43:42 32
7 Марица 1921 (Пловдив) 24 9 3 12 54:64 30
8 Локомотив 1926 II (Пловдив) 24 9 2 13 47:61 29
9 Марица 1921 II (Пловдив) 24 9 1 14 41:80 28

Марица 1921 II (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2021 10:30 2 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:2
22.09.2021 10:30 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:11
25.09.2021 12:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:11
03.10.2021 10:30 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:1
04.12.2021 14:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
17.10.2021 12:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:4
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
31.10.2021 11:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
07.11.2021 11:00 10 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:1
13.11.2021 10:30 11 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:2
20.11.2021 11:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:10
28.11.2021 10:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
- 14 кръг
почива
13.03.2022 10:30 15 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
20.03.2022 12:00 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) 6:2
27.03.2022 11:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:6
03.04.2022 10:00 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
10.04.2022 10:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
25.05.2022 18:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
20.04.2022 18:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
30.04.2022 13:30 22 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:2
08.05.2022 11:00 23 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:1
15.05.2022 10:00 24 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:0
22.05.2022 13:00 25 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
29.05.2022 10:30 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица 1921 (Пловдив) 24 9 3 12 54:64 30
8 Локомотив 1926 II (Пловдив) 24 9 2 13 47:61 29
9 Марица 1921 II (Пловдив) 24 9 1 14 41:80 28
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 24 8 4 12 31:47 28
11 Спартак 1947 (Пловдив) 24 4 6 14 28:53 18

Марица 1921 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 12:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
26.09.2021 09:00 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:5
03.10.2021 09:30 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
13.11.2021 12:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
17.10.2021 13:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
24.10.2021 11:00 6 кръг Д Левски (Паталеница) 4:9
30.10.2021 11:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:2
06.11.2021 09:00 8 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:2
04.12.2021 09:00 9 кръг Г Вихър (Белозем) 10:2
06.03.2022 09:00 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:3
13.03.2022 09:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
20.03.2022 12:30 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:7
27.03.2022 12:30 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
02.04.2022 12:15 14 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
10.04.2022 10:00 15 кръг Д Левски (Паталеница) 3:2
16.04.2022 09:00 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:4
22.04.2022 13:30 17 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:1
01.05.2022 12:30 18 кръг Г Вихър (Белозем) 9:0
06.05.2022 12:00 19 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
15.05.2022 09:15 20 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:4
21.05.2022 09:30 21 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
29.05.2022 09:00 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 9:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 (Пловдив) 12 10 1 1 68:16 31
7 Пловдив 2015 II (Пловдив) 13 9 2 2 55:18 29
8 Марица 1921 (Пловдив) 22 9 2 11 69:59 29
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 21 9 2 10 54:60 29
10 Беломорец (Асеновград) 21 8 4 9 58:48 28


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Марица 1921 (Пловдив)

Стадион

Стадион "Марица"

Стадион "Марица"
(в кв. ”Захарна фабрика”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:35 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници