Пещера (Галата)

BGSupporters форум

Пещера (Галата)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 2:4
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:6
07.10.2020 16:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:4
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:2
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:6
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Вихър (Славяново) 1:4
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
08.11.2020 14:30 14 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
15.11.2020 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:2
27.11.2020 18:30 17 кръг Г Ботев II (Враца) 1:3
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 19 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 20 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 21 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 23 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 24 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 25 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 27 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 28 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 29 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 30 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 31 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 32 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 33 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 34 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Етър ВТ II (Велико Търново) 17 5 3 9 19:29 18
15 Академик (Свищов) 17 6 0 11 20:31 18
16 Пещера (Галата) 17 4 3 10 29:45 15
17 Трявна (Трявна) 17 2 2 13 11:41 8
18 Бдин 1923 (Видин) 17 2 1 14 12:69 7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2020 - Д Искър 1923 (Роман) 3:3
02.07.2020 18:30 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:3
08.07.2020 19:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
11.07.2020 - Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
18.07.2020 - Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2021 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
27.01.2021 - Д Чавдар (Етрополе) -:-
31.01.2021 - Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
07.02.2021 - Д Искър 1923 (Роман) -:-
14.02.2021 - Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-

Пещера (Галата)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 16:00 1 кръг Г Вежен (Тетевен) -:-
25.09.2020 16:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
02.10.2020 15:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
09.10.2020 15:00 4 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
16.10.2020 15:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
23.10.2020 15:00 6 кръг Г Вихър (Гулянци) -:-
30.10.2020 15:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
05.11.2020 14:30 8 кръг Г Чавдар (Троян) 2:4
13.11.2020 14:30 9 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 10 кръг Д Вежен (Тетевен) -:-
- 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 12 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 13 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 14 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
- 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
- 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Плевен) - 0 0 0 0:0 0
2 Ювентус 95 (Малчика) - 0 0 0 0:0 0
8 Вихър (Гулянци) 1 0 0 1 1:2 0
9 Пещера (Галата) 1 0 0 1 2:4 0
10 Вихър (Славяново) 1 0 0 1 0:3 0

Пещера (Галата)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
група "Б"
03.10.2020 10:00 1 кръг Г Спартак (Койнаре) 1:2
10.10.2020 10:00 2 кръг Д Спартак (Угърчин) 3:0
17.10.2020 10:00 3 кръг Г Венци (Искър) 1:1
24.10.2020 10:00 4 кръг Д Искър (Чомаковци) 10:0
31.10.2020 10:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:2
- 6 кръг Д Спартак (Койнаре) -:-
- 7 кръг Г Спартак (Угърчин) -:-
- 8 кръг Д Венци (Искър) -:-
- 9 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
- 10 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 5 5 0 0 23:5 15
2 Пещера (Галата) 5 3 1 1 19:5 10
3 Венци (Искър) 5 3 1 1 11:4 10
4 Мизия 2005 (Кнежа) 5 2 0 3 20:15 6
5 Искър (Чомаковци) 5 1 0 4 5:29 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници