Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
11.08.2020 20:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3 Диема спорт
16.08.2020 17:45 2 кръг Д Черно море (Варна) 0:4 Диема спорт
24.08.2020 18:45 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1 Диема спорт
29.08.2020 21:15 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
13.09.2020 21:00 5 кръг Г Левски (София) 1:2 Диема спорт
20.09.2020 17:45 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
25.09.2020 21:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5 Диема спорт
04.10.2020 20:15 8 кръг Д ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
19.10.2020 20:15 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
26.10.2020 19:30 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:3 Диема спорт
02.11.2020 18:00 11 кръг Г Ботев (Враца) 1:5 Диема спорт
08.11.2020 12:30 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0 Диема спорт
21.11.2020 12:15 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
01.12.2020 17:30 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0 Диема спорт
04.12.2020 17:15 15 кръг Г Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
15.12.2020 17:30 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.02.2021 18 кръг Д Левски (София) -:-
27.02.2021 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
06.03.2021 20 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
13.03.2021 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
20.03.2021 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
03.04.2021 23 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.04.2021 24 кръг Д Ботев (Враца) -:-
14.04.2021 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
17.04.2021 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев (Враца) 4 4 3 9 18:24 15
11 Монтана 1921 (Монтана) 3 3 5 8 16:30 14
12 Ботев (Пловдив) 3 3 5 8 15:32 14
13 Славия 1913 (София) 3 3 3 10 10:26 12
14 Етър ВТ (Велико Търново) 2 2 5 9 11:31 11
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.10.2020 15:00 - Г Созопол (Созопол) 0:0
Втори кръг (1/8 финали)
03.03.2021 - Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2020 18:30 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
22.07.2020 19:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:0
25.07.2020 18:30 - Г Литекс (Ловеч) 3:1
31.07.2020 18:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:3
04.09.2020 17:30 - Г Янтра 2019 (Габрово) 1:0
09.10.2020 14:30 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 11:30 - Д Спартак (Плевен) -:-
20.01.2021 - Д Берое (Стара Загора) -:-
23.01.2021 - Д Ботев (Пловдив) -:-
26.01.2021 - Г Загорец (Нова Загора) -:-
29.01.2021 - Д Септември (София) -:-
07.02.2021 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-

Етър ВТ II (Велико Търново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
09.09.2020 17:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 3:2
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Пещера (Галата) 6:2
18.10.2020 16:00 11 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:3
25.10.2020 14:30 12 кръг Д Ботев II (Враца) 0:1
01.11.2020 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:5
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 0:2
06.12.2020 14:00 15 кръг Г Левски 2020 (Лом) 1:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 19 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 20 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 21 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 25 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 26 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 27 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 28 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 29 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 30 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 31 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 32 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 33 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 34 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дреновец (Дреновец) 5 5 4 8 27:37 19
13 Първа атомна (Козлодуй) 5 5 3 9 22:26 18
14 Етър ВТ II (Велико Търново) 5 5 3 9 19:29 18
15 Академик (Свищов) 6 6 0 11 20:31 18
16 Пещера (Галата) 4 4 3 10 29:45 15
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2020 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
11.07.2020 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:4
18.07.2020 18:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
24.01.2021 - Д Пещера (Галата) -:-
06.02.2021 - Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
10.02.2021 - Д Павликени (Павликени) -:-
13.02.2021 - Д Национал /юн.ст./ (София) -:-
14.02.2021 - Д Шумен 2007 (Шумен) -:-

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2020 16:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 0:2
30.09.2020 16:00 2 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 6:0
07.10.2020 15:00 3 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
14.10.2020 15:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) анл.
21.10.2020 15:00 5 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
28.10.2020 14:30 6 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
04.11.2020 14:30 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
- 8 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 9 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 6 4 1 1 14:4 13
2 Янтра 2019 (Габрово) 6 4 1 1 16:9 13
3 Локомотив (Горна Оряховица) 6 4 0 2 19:6 12
4 Трявна (Трявна) 6 4 0 2 13:10 12
5 Академик (Свищов) 6 3 0 3 19:13 9

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 15:00 1-ви мач Д Миньор (Перник) 2:1
28.10.2020 15:00 реванш Г Миньор (Перник) 1:1

Етър ВТ (Велико Търново)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2021 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
19.08.2020 18:00 3 кръг Г Левски (София) 0:6
23.08.2020 15:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 10:0
27.08.2020 18:00 5 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:1
30.08.2020 17:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
12.09.2020 17:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
20.09.2020 16:30 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:1
29.09.2020 15:30 9 кръг Д Септември (София) 3:4
03.10.2020 15:30 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
10.10.2020 16:00 11 кръг Д Национал (София) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 4:3
01.11.2020 12:30 14 кръг Д Левски (София) 0:2
07.11.2020 14:00 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
отложен 16 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
отложен 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Благоевград) 15 10 1 4 41:20 31
5 Славия 1913 (София) 15 9 2 4 50:25 29
6 Етър ВТ (Велико Търново) 15 7 2 6 37:29 23
7 Национал (София) 15 7 1 7 40:38 22
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 4 2 9 28:56 14

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 13:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
28.10.2020 14:30 реванш Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
20.09.2020 10:30 2 кръг Д Павликени (Павликени) 8:0
27.09.2020 10:30 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:2
- 4 кръг
почива
11.10.2020 10:30 5 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:4
18.10.2020 10:30 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
25.10.2020 10:30 7 кръг Д Академик (Свищов) 1:4
01.11.2020 10:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
08.11.2020 10:30 9 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:4
- 10 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 11 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 12 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 15 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 16 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Янтра 2019 (Габрово) 8 6 0 2 17:6 18
4 Литекс (Ловеч) 8 5 1 2 37:8 16
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 4 0 4 18:17 12
6 Павликени (Павликени) 8 3 0 5 13:26 9
7 Академик (Свищов) 8 3 0 5 18:19 9

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
15.08.2020 16:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
19.08.2020 16:00 3 кръг Г Левски (София) 0:2
23.08.2020 13:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:0
27.08.2020 16:00 5 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:2
30.08.2020 15:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
12.09.2020 15:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Д Септември (София) 0:3
03.10.2020 13:30 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Д Национал (София) 1:3
18.10.2020 13:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
01.11.2020 10:30 14 кръг Д Левски (София) 0:1
07.11.2020 12:00 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
отложен 16 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
отложен 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 5 5 4 31:21 20
8 Славия 1913 (София) 15 5 3 7 17:21 18
9 Етър ВТ (Велико Търново) 15 6 0 9 20:20 18
10 Монтана 1921 (Монтана) 15 2 2 11 10:56 8
11 Витоша 13 (София) 15 1 3 11 12:47 6

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 14:30 1-ви мач Г Левски (София) 0:2
отложен реванш Д Левски (София) -:-
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Г Чумерна (Елена) 4:0
17.09.2020 16:00 2 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:0
19.09.2020 10:30 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 5:1
24.09.2020 16:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
26.09.2020 10:30 5 кръг Д Павликени (Павликени) 8:1
03.10.2020 10:30 6 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 6:0
08.10.2020 15:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 15:0
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:4
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Трявна (Трявна) 8:0
22.10.2020 15:00 10 кръг Г Ботев (Златарица) 11:0
24.10.2020 10:30 11 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
31.10.2020 10:30 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
07.11.2020 10:30 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
14.11.2020 10:30 14 кръг Г Левски 2007 (Левски) 5:3
21.11.2020 10:30 15 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:0
- 16 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 17 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 18 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 24 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Златарица) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 28 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 29 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 30 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 15 14 0 1 84:11 42
2 Локомотив (Горна Оряховица) 15 13 1 1 91:10 40
3 Янтра 2019 (Габрово) 15 11 3 1 73:13 36
4 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 11 0 3 58:12 33
5 Академик (Свищов) 15 10 0 5 57:32 30

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 15:30 1 кръг Д Ботев (Дебелец) 3:3
02.10.2020 14:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 4:1
09.10.2020 14:00 3 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) 5:1
16.10.2020 14:00 4 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 5:0
23.10.2020 14:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 2:0
30.10.2020 14:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
отложен 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 8 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
- 9 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 10 кръг Г Янтра 2013 (Габрово) -:-
- 11 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 12 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 6 5 1 0 22:5 16
2 Ботев (Дебелец) 5 4 1 0 18:10 13
3 Ботев (Враца) 5 3 0 2 11:6 9
4 Янтра 2019 (Габрово) 6 2 1 3 5:21 7
5 Академик (Свищов) 4 2 0 2 13:7 6

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:30 1 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 2:2
13.09.2020 11:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:1 Нова спорт
26.09.2020 16:00 3 кръг Д Левски (Чепинци) 13:0
03.10.2020 15:30 4 кръг Д Риал (Ковачевци) 1:0
10.10.2020 15:00 5 кръг Г Енко (Пловдив) 4:0
17.10.2020 14:30 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 11:0
25.10.2020 14:00 7 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 2:0
01.11.2020 11:00 8 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 7:0 Нова спорт
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Барокко (София) 1:2
отложен 10 кръг Д Пирин лейдис (Благоевград) -:-
21.11.2020 13:00 11 кръг Г Янтра 2013 (Габрово) 11:0
28.11.2020 14:00 12 кръг Д НСА (София) 0:6
отложен 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 17 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 18 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 21 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
- 22 кръг Д Барокко (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин лейдис (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) -:-
- 25 кръг Г НСА (София) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 12 12 0 0 62:2 36
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 11 0 1 54:2 33
3 Етър ВТ (Велико Търново) 8 8 1 2 54:11 25
4 Локомотив (Стара Загора) 8 8 1 3 40:9 25
5 Пирин лейдис (Благоевград) 7 7 1 3 34:13 22


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 10 място
2018/2019 Първа лига 7 място
2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 25.399 20
октомври 2019 54.768 7
септември 2019 29.841 17
август 2019 37.338 14
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници