Левски 2020 (Лом)

BGSupporters форум

Левски 2020 (Лом)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
04.11.2020 14:30 2 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Пещера (Галата) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Дреновец (Дреновец) 5:0
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Ботев II (Враца) 1:1
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 2:0
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 4:0
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Трявна (Трявна) 3:0
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Спартак (Плевен) 2:1
02.12.2020 14:00 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:0
06.12.2020 14:00 15 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
29.11.2020 14:30 17 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 19 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 20 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 21 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 22 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 24 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 25 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 28 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 29 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 30 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 31 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 32 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 33 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 34 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2020 (Лом) 12 12 5 0 37:5 41
2 Севлиево (Севлиево) 10 10 4 3 34:14 34
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 10 3 4 29:17 33
4 Ботев II (Враца) 10 10 3 3 35:14 33
5 Партизан (Червен бряг) 10 10 2 5 29:20 32
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 18:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
15.07.2020 11:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 1:0
18.07.2020 10:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
22.07.2020 18:00 - Д Ком (Берковица) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) -:-
29.07.2020 - Д Вихър 23 (Николово) -:-
05.08.2020 19:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 2:2
30.09.2020 16:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2021 - Г Литекс (Ловеч) -:-
03.02.2021 - Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
06.02.2021 - Г Банско (Банско) -:-
13.02.2021 - Г Вихрен (Сандански) -:-

Левски 2020 (Лом)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботев (Враца) анл.
02.10.2020 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
09.10.2020 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
16.10.2020 16:00 4 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) анл.
23.10.2020 16:00 5 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) анл.
30.10.2020 16:00 6 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
06.11.2020 15:00 7 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) анл.
13.11.2020 15:00 8 кръг Г Ботев (Враца) анл.
20.11.2020 15:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) анл.
27.11.2020 15:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Монолит (Бяла Слатина) 8 4 0 4 20:21 12
5 Първа атомна (Козлодуй) 8 2 0 6 16:30 6
6 Ботев 2013 (Криводол) 8 1 1 6 14:47 4
7 Кариана (Ерден) 8 1 1 6 8:43 4
- Левски 2020 (Лом) - 0 0 0 0:0 -

Левски 2020 (Лом)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2020 17:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:9
30.09.2020 17:00 2 кръг Г Кариана (Ерден) 4:5
07.10.2020 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
14.10.2020 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 1:7
21.10.2020 16:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:4
28.10.2020 16:00 6 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
04.11.2020 15:00 7 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2
- 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 7 5 0 2 20:18 15
3 ОФК Локомотив (Мездра) 7 5 0 2 29:19 15
4 Левски 2020 (Лом) 7 2 0 5 15:32 6
5 Първа атомна (Козлодуй) 7 1 0 6 12:20 3
6 Кариана (Ерден) 7 1 0 6 14:34 3

Левски 2020 (Лом)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Прециз (Монтана) 1:3
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:5
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:12
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Кариана (Ерден) 0:8
14.11.2020 10:30 8 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 5:1
21.11.2020 10:30 9 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
отложен 10 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
отложен 11 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 12 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 14 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 15 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 16 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 18 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 19 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 21 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 22 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав 2016 (Селановци) 7 2 0 5 4:11 6
9 Любимец (Търнава) 8 2 0 6 9:18 6
10 Торпедо 2004 (Борован) 8 1 1 6 7:30 4
11 Левски 2020 (Лом) 9 1 1 7 10:41 4
12 Монолит (Бяла Слатина) 8 1 1 6 6:45 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ МН 13 място
2014/2015 Б ОФГ МН 2 място
2012/2013 А ОФГ МН 4 място
1963/1964 ЗФГ 6 място
1962/1963 ЗФГ 3 място
1961/1962 ЗФГ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници