Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Пещера (Галата) 2:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Ботев II (Враца) 1:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Левски 2020 (Лом) 0:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
15.11.2020 14:30 15 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
29.11.2020 14:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
21.02.2021 14:00 18 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 20 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 21 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 22 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 23 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 24 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 25 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 28 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 31 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 32 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 33 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 34 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак (Плевен) 10 10 1 6 39:18 31
7 Вихър (Славяново) 9 9 3 4 30:14 30
8 Павликени (Павликени) 8 8 4 5 21:13 28
9 Локомотив 1927 (Дряново) 8 8 0 9 36:40 24
10 ОФК Локомотив (Мездра) 7 7 2 8 24:21 23
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
16.09.2020 17:00 - Г Чавдар (Троян) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
30.09.2020 17:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 - Г Севлиево (Севлиево) -:-
11.07.2020 18:00 - Г Левски 2007 (Левски) 0:2
15.07.2020 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
18.07.2020 18:00 - Д Вихър (Славяново) 2:0
22.07.2020 - Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Спартак (Плевен) 3:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 - Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
05.02.2021 - Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
10.02.2021 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
13.02.2021 - Д Вихър (Славяново) -:-
17.02.2021 - Д Севлиево (Севлиево) -:-

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2020 16:00 1 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) анл.
30.09.2020 16:00 2 кръг Г Академик (Свищов) анл.
07.10.2020 15:00 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
14.10.2020 15:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) анл.
21.10.2020 15:00 5 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) анл.
28.10.2020 14:30 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
04.11.2020 14:30 7 кръг Д Трявна (Трявна) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Трявна (Трявна) 6 4 0 2 13:10 12
5 Академик (Свищов) 6 3 0 3 19:13 9
6 Белица 2017 (Килифарево) 6 1 0 5 12:17 3
7 Локомотив 1927 (Дряново) 6 0 0 6 3:37 0
- Павликени (Павликени) - 0 0 0 0:0 0

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:4
20.09.2020 10:30 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:8
27.09.2020 10:30 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
04.10.2020 10:30 4 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
11.10.2020 10:30 5 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
18.10.2020 10:30 6 кръг Г Спартак (Плевен) 2:5
25.10.2020 10:30 7 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:3
01.11.2020 10:30 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 3:0
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 12 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 13 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 14 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Литекс (Ловеч) 8 5 1 2 37:8 16
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 4 0 4 18:17 12
6 Павликени (Павликени) 8 3 0 5 13:26 9
7 Академик (Свищов) 8 3 0 5 18:19 9
8 Севлиево (Севлиево) 8 1 0 7 10:32 3

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:2
17.09.2020 16:00 2 кръг Д Чумерна (Елена) 0:3
19.09.2020 10:30 3 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:7
24.09.2020 16:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:3
26.09.2020 10:30 5 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:8
03.10.2020 10:30 6 кръг Г Спартак (Плевен) 4:2
08.10.2020 15:00 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:3
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:2
22.10.2020 15:00 10 кръг Г Трявна (Трявна) 4:3
24.10.2020 10:30 11 кръг Д Ботев (Златарица) 9:0
31.10.2020 10:30 12 кръг Г Академик (Свищов) 4:6
07.11.2020 10:30 13 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
14.11.2020 10:30 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:5
отложен 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 16 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 17 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 18 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 24 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 25 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Златарица) -:-
- 27 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 28 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 29 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 30 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак (Плевен) 15 7 0 8 29:37 21
9 Левски 2007 (Левски) 14 6 0 8 44:45 18
10 Павликени (Павликени) 14 5 2 7 38:45 17
11 Изгрев 93 (Царевец) 14 5 1 8 45:49 16
12 Локомотив 1927 (Дряново) 15 3 1 11 14:57 10

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 5 място
2018/2019 Трета лига 5 място
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници