Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 4:1
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
25.10.2020 14:30 12 кръг Д Пещера (Галата) 4:1
01.11.2020 14:30 13 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:0
14.02.2021 14:00 14 кръг Д Ботев II (Враца) 3:0
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
28.02.2021 14:00 19 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:1
07.03.2021 14:30 20 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
13.03.2021 14:30 21 кръг Д Трявна (Трявна) 9:1
21.03.2021 14:30 22 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
28.03.2021 14:30 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:0
31.03.2021 16:00 24 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
11.04.2021 17:00 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:1
18.04.2021 17:00 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
25.04.2021 17:00 28 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
30.04.2021 17:00 29 кръг Г Пещера (Галата) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
16.05.2021 18:00 31 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
19.05.2021 18:00 32 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
23.05.2021 18:00 33 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2020 (Лом) 26 20 6 0 64:9 66
2 Вихър (Славяново) 26 18 4 4 56:20 58
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 26 16 5 5 52:28 53
4 Севлиево (Севлиево) 26 14 7 5 44:21 49
5 Ботев II (Враца) 26 14 6 6 53:31 48
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:00 - Д Ботев II (Враца) 2:2
15.07.2020 18:00 - Г Спартак (Плевен) 0:1
18.07.2020 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 14:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
06.02.2021 14:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:0

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 16:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
25.09.2020 16:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:8
02.10.2020 15:00 3 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) анл.
09.10.2020 15:00 4 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:8
16.10.2020 15:00 5 кръг Д Пещера (Галата) 3:0
23.10.2020 15:00 6 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:4
30.10.2020 15:00 7 кръг Д Чавдар (Троян) 0:3
06.11.2020 14:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:10
12.03.2021 15:00 9 кръг Д Вежен (Тетевен) -:-
19.03.2021 15:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
26.03.2021 15:00 11 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
02.04.2021 16:00 12 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
09.04.2021 16:00 13 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
16.04.2021 16:00 14 кръг Г Пещера (Галата) -:-
23.04.2021 16:00 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
30.04.2021 16:00 16 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
07.05.2021 17:00 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
15.05.2021 17:00 18 кръг Г Вежен (Тетевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Партизан (Червен бряг) 5 2 0 3 16:18 6
7 Левски 2007 (Левски) 7 2 0 5 10:40 6
8 Вихър (Гулянци) 6 2 0 4 16:19 6
9 Вихър (Славяново) 7 1 0 6 5:36 3
-- Ювентус 95 (Малчика) - 0 0 0 0:0 -

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
група "А"
03.10.2020 10:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
11.10.2020 10:00 2 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:0
17.10.2020 10:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
25.10.2020 10:00 4 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 0:5
31.10.2020 10:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
10.04.2021 10:30 6 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
17.04.2021 10:30 7 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
24.04.2021 10:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
08.05.2021 10:30 9 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
15.05.2021 10:30 10 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Партизан (Червен бряг) 5 3 0 2 9:5 9
3 Гигант 1947 (Белене) 4 2 0 2 12:7 6
4 Вихър (Славяново) 5 2 0 3 7:12 6
5 Ботев (Луковит) 4 2 0 2 9:9 6
6 Ювентус 95 (Малчика) 5 0 0 5 4:33 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Вихър (Славяново)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници