Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:1
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 4:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:3
30.09.2020 17:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 10:3
27.09.2020 17:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) 2:0
04.10.2020 16:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
11.10.2020 16:00 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:4
18.10.2020 16:00 11 кръг Г Пещера (Галата) 1:4
25.10.2020 14:30 12 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:2
01.11.2020 14:30 13 кръг Г Ботев II (Враца) 3:6
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Павликени (Павликени) 0:4
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:3
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 20 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 24 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 25 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 26 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 27 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 28 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 29 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 30 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 31 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 32 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 33 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 34 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Славяново) 16 9 3 4 30:14 30
8 Павликени (Павликени) 17 8 4 5 21:13 28
9 Локомотив 1927 (Дряново) 17 8 0 9 36:40 24
10 ОФК Локомотив (Мездра) 17 7 2 8 24:21 23
11 Левски 2007 (Левски) 17 5 5 7 21:21 20
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:7
12.07.2020 18:00 - Г Академик (Свищов) 0:3
18.07.2020 18:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1
22.07.2020 - Д Павликени (Павликени) -:-
25.07.2020 19:00 - Д Левски (Карлово) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 - Г Павликени (Павликени) -:-
06.02.2021 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2020 16:00 1 кръг Г Павликени (Павликени) анл.
30.09.2020 16:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
07.10.2020 15:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 1:5
14.10.2020 15:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:9
21.10.2020 15:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
28.10.2020 14:30 6 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:11
05.11.2020 14:30 7 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:6
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 10 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 13 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Трявна (Трявна) 6 4 0 2 13:10 12
5 Академик (Свищов) 6 3 0 3 19:13 9
6 Белица 2017 (Килифарево) 6 1 0 5 12:17 3
7 Локомотив 1927 (Дряново) 6 0 0 6 3:37 0
- Павликени (Павликени) - 0 0 0 0:0 0

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:6
17.09.2020 16:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 3:2
19.09.2020 10:30 3 кръг Г Чумерна (Елена) 0:2
24.09.2020 16:00 4 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:5
26.09.2020 10:30 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
03.10.2020 10:30 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
08.10.2020 15:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 3:2
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:3
22.10.2020 15:00 10 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:6
24.10.2020 10:30 11 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
31.10.2020 10:30 12 кръг Г Ботев (Златарица) 2:0
07.11.2020 10:30 13 кръг Д Академик (Свищов) 1:7
14.11.2020 10:30 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
21.11.2020 10:30 15 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:10
- 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 17 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 18 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 19 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 20 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 25 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 26 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 27 кръг Д Ботев (Златарица) -:-
- 28 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 29 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Павликени (Павликени) 14 5 2 7 38:45 17
11 Изгрев 93 (Царевец) 14 5 1 8 45:49 16
12 Локомотив 1927 (Дряново) 15 3 1 11 14:57 10
13 Севлиево (Севлиево) 15 3 0 12 19:102 9
14 Трявна (Трявна) 14 2 2 10 25:53 8

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници