Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
16.09.2018 16:30 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
06.10.2018 15:30 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:7
14.10.2018 15:30 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:2
21.10.2018 15:30 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
27.10.2018 14:30 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
04.11.2018 14:30 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
16.03.2019 15:30 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:2
24.03.2019 15:30 11 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
31.03.2019 15:30 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
06.04.2019 16:30 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:4
13.04.2019 16:30 14 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:3
21.04.2019 16:30 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:1
05.05.2019 17:30 16 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:1
11.05.2019 17:30 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:5
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 96 (Главиница) 16 10 3 3 39:13 33
5 Спортист (Кайнарджа) 16 9 1 6 32:26 28
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 1 10 18:35 16
7 Айдемир (Айдемир) 16 3 1 12 22:56 10
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 2 1 13 18:69 7

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
16.09.2018 15:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:5
06.10.2018 14:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:8
14.10.2018 14:00 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
21.10.2018 14:00 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
27.10.2018 14:00 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
04.11.2018 13:00 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
16.03.2019 14:00 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:2
24.03.2019 14:00 11 кръг Д Добруджа (Искра) 0:1
31.03.2019 14:00 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
06.04.2019 15:00 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:4
13.04.2019 15:00 14 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
21.04.2019 15:00 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:4
05.05.2019 16:00 16 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:4
11.05.2019 16:00 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:2
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Искра) 16 9 3 4 44:23 30
5 Айдемир (Айдемир) 16 8 2 6 41:28 26
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 2 10 18:43 14
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 4 2 10 25:46 14
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 1 0 15 5:64 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници