Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
16.09.2018 16:30 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
06.10.2018 15:30 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:7
14.10.2018 15:30 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:2
21.10.2018 15:30 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
27.10.2018 14:30 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
04.11.2018 14:30 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 16 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Ситово) 8 5 1 2 24:11 16
5 Спортист (Кайнарджа) 8 4 1 3 10:8 13
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 1 5 8:17 7
7 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 0 6 13:20 6
8 Айдемир (Айдемир) 8 2 0 6 14:24 6

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
16.09.2018 15:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:5
06.10.2018 14:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:8
14.10.2018 14:00 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
21.10.2018 14:00 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
27.10.2018 14:00 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
04.11.2018 13:00 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 16 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа (Искра) 8 4 1 3 25:15 13
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 2 1 5 14:23 7
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 1 5 8:23 7
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 0 6 6:39 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 0 0 8 0:31 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници