Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:1
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
30.09.2023 16:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:3
08.10.2023 16:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:0
15.10.2023 16:00 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:2
21.10.2023 16:00 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
- 7 кръг
почива
24.03.2024 15:30 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:2
31.03.2024 15:30 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
07.04.2024 16:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
14.04.2024 16:30 11 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:2
20.04.2024 16:30 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
28.04.2024 16:30 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 12 5 5 2 24:11 20
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 12 5 2 5 22:24 17
5 Айдемир (Айдемир) 12 3 5 4 14:15 14
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 12 2 2 8 10:21 8
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 12 0 2 10 3:45 2

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:30 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:6
24.09.2023 15:30 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:4
30.09.2023 14:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 0:3
08.10.2023 14:30 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
15.10.2023 14:30 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:6
21.10.2023 14:30 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
- 7 кръг
почива
24.03.2024 14:00 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
31.03.2024 14:00 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:3
07.04.2024 15:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
14.04.2024 15:00 11 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:4
20.04.2024 15:00 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
28.04.2024 15:00 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 12 8 0 4 31:15 24
4 Добруджа (Искра) 12 5 0 7 21:26 15
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 12 3 1 8 13:46 10
6 Айдемир (Айдемир) 12 2 1 9 11:36 7
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 12 1 0 11 7:44 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 5 място
2021/2022 А ОФГ СС 6 място
2020/2021 А ОФГ СС 4 място
2019/2020 А ОФГ СС 3 място
2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници