Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
- 2 кръг
почива
01.10.2023 16:00 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
08.10.2023 16:00 4 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
15.10.2023 16:00 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
11.11.2023 15:00 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
24.03.2024 15:30 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
- 9 кръг
почива
07.04.2024 16:30 10 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:0
14.04.2024 16:30 11 кръг Д Добруджа (Искра) 0:1
20.04.2024 16:30 12 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:1
28.04.2024 16:30 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
12.05.2024 17:30 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 12 9 2 1 38:8 29
2 Добруджа (Искра) 12 8 2 2 26:13 26
3 Спортист (Кайнарджа) 12 5 5 2 24:11 20
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 12 5 2 5 22:24 17
5 Айдемир (Айдемир) 12 3 5 4 14:15 14

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:30 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:0
- 2 кръг
почива
01.10.2023 14:30 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
08.10.2023 14:30 4 кръг Г Добруджа (Искра) 3:0
15.10.2023 14:30 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:0
22.10.2023 14:30 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
11.11.2023 13:30 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
24.03.2024 14:00 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
- 9 кръг
почива
07.04.2024 15:00 10 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:1
14.04.2024 15:00 11 кръг Д Добруджа (Искра) 6:1
20.04.2024 15:00 12 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:0
28.04.2024 15:00 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:3
12.05.2024 16:00 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 12 12 0 0 54:1 36
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 12 10 0 2 37:6 30
3 Спортист (Кайнарджа) 12 8 0 4 31:15 24
4 Добруджа (Искра) 12 5 0 7 21:26 15
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 12 3 1 8 13:46 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 2 място
2021/2022 А ОФГ СС 3 място
2020/2021 А ОФГ СС 2 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници