Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 2:2
23.09.2023 17:00 2 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:1
- 3 кръг
почива
07.10.2023 16:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:1
15.10.2023 16:00 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
22.10.2023 16:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
12.11.2023 15:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:0
23.03.2024 15:30 8 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
30.03.2024 15:30 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
- 10 кръг
почива
13.04.2024 16:30 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
20.04.2024 16:30 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
27.04.2024 16:30 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 10 8 1 1 30:7 25
2 Добруджа (Искра) 11 8 1 2 24:11 25
3 Спортист (Кайнарджа) 10 5 3 2 21:8 18
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 4 1 5 17:22 13
5 Айдемир (Айдемир) 10 2 4 4 10:13 10

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 4:1
23.09.2023 15:30 2 кръг Г Айдемир (Айдемир) 6:0
- 3 кръг
почива
07.10.2023 14:30 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
15.10.2023 14:30 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:0
22.10.2023 14:30 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 4:0
12.11.2023 13:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0
23.03.2024 14:00 8 кръг Г Добруджа (Искра) 4:0
30.03.2024 14:00 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 8:0
- 10 кръг
почива
13.04.2024 15:00 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
20.04.2024 15:00 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
- 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 10 10 0 0 48:1 30
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 8 0 2 31:5 24
3 Спортист (Кайнарджа) 10 8 0 2 30:9 24
4 Добруджа (Искра) 11 4 0 7 17:24 12
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 10 3 0 7 12:42 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 3 място
2021/2022 А ОФГ СС 2 място
2020/2021 А ОФГ СС 6 място
2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници