ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ЦСКА 1948 (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 8:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:1
24.09.2016 17:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 2:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Витоша II (Бистрица) 4:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Железница (Железница) 1:0
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 5:0
- 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 13 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 14 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 16 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 18 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 20 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 21 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 11 10 1 0 48:3 31
2 БМ Спорт (София) 11 8 0 3 25:13 24
3 Витоша II (Бистрица) 11 7 2 2 34:16 23
4 Левски-Раковски (София) 11 6 1 4 32:20 19
5 Железница (Железница) 11 6 1 4 27:31 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Д Гранит (Владая) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 3:0
Област София (столица) / Финал
12.10.2016 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 2:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
26.10.2016 15:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
26.11.2016 14:00 - Г Торнадо (Безден) 3:0
Югозападна България
- - Д Беласица (Петрич) -:-

ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г БМ Спорт (София) 1:15
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
26.09.2016 17:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:5
29.09.2016 17:00 4 кръг Г ФК Миньор (Перник) 0:11
- 5 кръг
почива
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
20.10.2016 16:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
27.10.2016 14:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Дружба (Мещица) анл.
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
17.11.2016 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
- 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 15 кръг Д ФК Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 18 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 20 кръг Г Дружба (Мещица) -:-
- 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металург 1957 (Перник) 8 3 0 5 13:23 9
8 Спортист 2009 (Своге) 8 1 1 6 15:30 4
9 Обеля (кв.Обеля, София) 8 0 0 8 3:45 0
-- ЦСКА 1948 (София) 4 0 0 4 3:38 -
-- Атлетик 11 (София) 1 0 0 1 0:3 -

ЦСКА 1948 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.10.2016 16:00 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:5
10.09.2016 09:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
17.09.2016 10:00 3 кръг Г Конкордия (София) 3:5
24.09.2016 10:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 0:8
01.10.2016 09:00 5 кръг Д Ферион (София) 1:5
08.10.2016 10:00 6 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
15.10.2016 09:00 7 кръг Д Септември (София) 0:5
22.10.2016 09:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
29.10.2016 10:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
05.11.2016 10:00 10 кръг Д Конкордия (София) 4:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
- 12 кръг Г Ферион (София) -:-
- 13 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 17 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 18 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 19 кръг Д Ферион (София) -:-
- 20 кръг Г БМ Спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 БМ Спорт (София) 11 5 1 5 13:14 16
5 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 4 3 4 32:24 15
6 ЦСКА 1948 (София) 11 2 2 7 15:35 8
7 Ботев 57 СОУ (София) 11 2 1 8 16:38 7
8 Конкордия (София) 11 1 0 10 7:90 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници