Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 18:30 1 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0
23.07.2023 18:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
28.07.2023 18:30 3 кръг Д Спартак (Плевен) 2:1 Диема спорт
08.08.2023 18:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:2
13.08.2023 18:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
22.08.2023 18:00 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:3 Диема спорт
28.08.2023 18:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
01.09.2023 17:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:1
18.09.2023 17:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
24.09.2023 15:15 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1 Диема спорт
28.09.2023 17:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
02.10.2023 16:00 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
07.10.2023 16:00 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
23.10.2023 16:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Диема спорт
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
07.11.2023 12:15 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Диема спорт
12.11.2023 14:30 17 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:0
27.11.2023 16:00 18 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
04.12.2023 14:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
10.12.2023 14:00 20 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
17.02.2024 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
24.02.2024 22 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
02.03.2024 23 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
09.03.2024 24 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
16.03.2024 25 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
30.03.2024 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
06.04.2024 27 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
13.04.2024 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.04.2024 29 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
27.04.2024 30 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
04.05.2024 31 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
11.05.2024 32 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
18.05.2024 33 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
25.05.2024 34 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 19 11 5 3 27:14 38
2 Спартак 1918 (Варна) 19 11 3 5 33:15 36
3 Монтана 1921 (Монтана) 19 9 6 4 22:14 33
4 Марек 1915 (Дупница) 19 8 8 3 20:16 32
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 19 8 5 6 21:17 29
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
12.09.2023 16:00 - Г Несебър (Несебър) 4:2
Първи кръг (1/16 финали)
01.11.2023 13:30 - Д Ботев (Враца) 5:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2023 18:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:4
01.07.2023 18:00 - Г Славия 1913 (София) 2:3
05.07.2023 18:30 - Д Беласица (Петрич) 2:1
17.11.2023 12:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2

Септември II (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
16.08.2023 18:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
19.08.2023 18:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:0
26.08.2023 18:00 5 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:3
02.09.2023 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
06.09.2023 17:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
02.12.2023 14:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
16.09.2023 17:00 9 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:1
23.09.2023 17:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
30.09.2023 17:00 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) 5:1
07.10.2023 16:00 12 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Г ЦСКА II (София) 1:2
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
27.10.2023 16:00 15 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
03.11.2023 14:00 16 кръг Д Левски II (София) 1:1
11.11.2023 14:00 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
18.11.2023 14:00 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:0
отложен 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Миньор (Перник) -:-
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
06.03.2024 15:00 23 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
09.03.2024 15:00 24 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
16.03.2024 15:00 25 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
23.03.2024 15:00 26 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
30.03.2024 15:00 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
06.04.2024 16:00 28 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
13.04.2024 16:00 29 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
20.04.2024 16:00 30 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
27.04.2024 16:00 31 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
01.05.2024 18:00 32 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
08.05.2024 18:00 33 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
18.05.2024 18:00 35 кръг Г Левски II (София) -:-
25.05.2024 18:00 36 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
01.06.2024 18:00 37 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
08.06.2024 18:00 38 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Кюстендил (Кюстендил) 19 9 2 8 37:22 29
9 Банско тийм (Банско) 19 7 7 5 26:22 28
10 Септември II (София) 18 7 5 6 28:24 26
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 19 7 4 8 30:33 25
12 Левски II (София) 19 7 2 10 26:25 23
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:00 - Г Левски II (София) 4:2
15.07.2023 11:00 - Д Чавдар (Етрополе) 3:4
19.07.2023 18:30 - Д Септември (Симитли) 1:0
22.07.2023 18:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 3:3
28.07.2023 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1

Септември (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
03.09.2023 10:30 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
10.09.2023 14:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
29.11.2023 14:00 4 кръг Д Национал (София) 2:1
21.09.2023 14:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
24.09.2023 14:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 5:1
01.10.2023 11:00 7 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
- 8 кръг
почива
15.10.2023 14:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 9:0
22.10.2023 14:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 7:0
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
06.11.2023 14:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 5:2
12.11.2023 14:00 13 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:0
19.11.2023 14:00 14 кръг Г УФК Ботев (София) 3:1
26.11.2023 14:00 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Национал (София) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 28 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
- 29 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 30 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 14 10 2 2 44:12 32
2 Марек 1915 (Дупница) 14 10 2 2 37:17 32
3 Академия за футболно развитие (София) 14 9 4 1 43:12 31
4 Пирин (Благоевград) 14 8 3 3 36:11 27
5 Локомотив София 1929 (София) 14 7 5 2 24:14 26

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
04.10.2023 16:00 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 1:0
11.10.2023 16:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 3:1
1/4 финали
14.11.2023 14:00 1-ви мач Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
21.11.2023 14:00 реванш Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Д Национал (София) 4:1
Югозападна България / Финали
27.09.2023 16:00 - Г Миньор (Перник) 7:1

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2023 09:30 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
12.08.2023 10:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
11.11.2023 11:00 4 кръг Г Национал (София) 0:1
27.08.2023 10:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
02.09.2023 11:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
17.09.2023 16:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 6:1
23.09.2023 10:30 8 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 7:1
01.10.2023 11:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
09.12.2023 13:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.10.2023 11:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
06.11.2023 14:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
18.11.2023 13:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
отложен 14 кръг Д Левски (София) -:-
03.12.2023 13:30 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
- 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Национал (София) -:-
- 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Левски (София) -:-
- 30 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Берое (Стара Загора) 15 4 4 7 19:22 16
11 Етър ВТ (Велико Търново) 14 4 4 6 20:28 16
12 Септември (София) 13 5 1 7 23:17 16
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 14 3 4 7 14:22 13
14 Пирин (Благоевград) 15 3 2 10 20:40 11

Септември (София)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 09:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:0
12.08.2023 09:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 8:0
09.12.2023 11:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
23.08.2023 18:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 7:1
26.08.2023 11:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
02.09.2023 11:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
16.09.2023 10:30 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 5:1
23.09.2023 13:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
30.09.2023 17:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
07.10.2023 15:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 8:0
15.10.2023 11:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
03.11.2023 13:30 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
19.11.2023 13:30 13 кръг Г Национал (София) 1:0
24.11.2023 13:30 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
02.12.2023 11:00 15 кръг Г Левски (София) 1:1
- 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 27 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Национал (София) -:-
- 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 30 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 14 13 0 1 64:12 39
2 Септември (София) 14 12 1 1 51:8 37
3 Ботев (Пловдив) 15 10 1 4 57:21 31
4 Национал (София) 14 9 2 3 43:18 29
5 ЦСКА (София) 15 8 4 3 49:26 28

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Барокко (София) 10:1
16.09.2023 11:00 2 кръг Д УФК Ботев (София) 2:5
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
30.09.2023 13:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
07.10.2023 11:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 1:3
14.10.2023 13:00 6 кръг Д Национал (София) 1:1
21.10.2023 15:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
04.11.2023 12:00 8 кръг Г София спорт (София) 3:2
11.11.2023 13:00 9 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:0
- 10 кръг Д Барокко (София) -:-
- 11 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Национал (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 1 3 49:22 16
5 София спорт (София) 9 4 1 4 16:21 13
6 Септември (София) 9 3 1 5 20:20 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:43 9
8 Национал (София) 9 2 1 6 12:35 7

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 11:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 7:0
12.08.2023 10:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 4:0
19.08.2023 09:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
23.08.2023 16:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:0
26.08.2023 09:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
02.09.2023 09:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
16.09.2023 10:30 7 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 5:0
23.09.2023 11:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 7:1
30.09.2023 15:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 4:1
07.10.2023 13:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 9:0
12.10.2023 10:30 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
03.11.2023 11:30 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 14:0
19.11.2023 11:00 13 кръг Г Национал (София) 8:2
25.11.2023 11:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 7:0
10.12.2023 12:00 15 кръг Г Левски (София) -:-
- 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 27 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Национал (София) -:-
- 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 14 12 2 0 75:5 38
2 Лудогорец 1945 (Разград) 14 12 1 1 48:4 37
3 Левски (София) 13 10 2 1 51:13 32
4 Ботев (Пловдив) 15 7 4 4 28:24 25
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 7 2 6 23:19 23

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 09:00 1 кръг Д Победа 1945 (София) 6:0
09.09.2023 15:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
17.09.2023 16:00 3 кръг Д УФК Ботев (София) 1:3
24.09.2023 13:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
19.10.2023 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:0
12.10.2023 15:00 7 кръг Д Академика (София) 4:0
15.10.2023 13:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:2
22.10.2023 16:00 9 кръг Д Арес (София) 5:2
01.11.2023 15:00 10 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:3
- 11 кръг
почива
12.11.2023 16:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
18.11.2023 11:00 13 кръг Г Национал (София) 0:3
30.11.2023 15:30 14 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:0
03.12.2023 11:00 15 кръг Г Барокко (София) 5:0
- 16 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 22 кръг Г Академика (София) -:-
- 23 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 24 кръг Г Арес (София) -:-
- 25 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 28 кръг Д Национал (София) -:-
- 29 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 30 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 УФК Ботев (София) 14 11 1 2 74:12 34
3 ОФК София 1992 (София) 14 11 0 3 57:26 33
4 Септември (София) 14 10 1 3 51:16 31
5 Люлин (кв.Люлин, София) 14 10 1 3 65:25 31
6 Възраждане 2020 (София) 13 9 0 4 57:21 27

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 11:00 1-ви мач Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
12.10.2023 11:00 реванш Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Левски Раковски (София) 1:1
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Д Лъвчетата (София) 8:0
Югозападна България / Финали
27.09.2023 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
10.09.2023 09:00 2 кръг Г Академия Септември (София) 4:1
17.09.2023 09:00 3 кръг Д Национал (София) 2:1
24.09.2023 09:00 4 кръг Г Левски (София) 0:3
01.10.2023 09:00 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 6:0
08.10.2023 09:00 6 кръг Д УФК Ботев (София) 5:0
15.10.2023 09:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
21.10.2023 16:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
06.11.2023 09:00 9 кръг Д Академия Септември (София) 2:0
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Национал (София) 1:1
02.12.2023 11:00 11 кръг Д Левски (София) 1:2
- 12 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
- 13 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 11 10 0 1 41:7 30
2 Славия 1913 (София) 11 8 0 3 41:13 24
3 Септември (София) 11 6 2 3 26:11 20
4 ЦСКА (София) 11 6 2 3 26:18 20
5 Национал (София) 11 5 2 4 29:14 17

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 11:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
16.09.2023 16:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 4:4
23.09.2023 15:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Елит София (София) 4:1
07.10.2023 09:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
14.10.2023 13:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:2
21.10.2023 13:00 8 кръг Д Сердика (София) 5:1
28.10.2023 13:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Спортист 13 (София) 7:1
11.11.2023 13:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
18.11.2023 13:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
25.11.2023 13:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
- 14 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Елит София (София) -:-
- 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Г Сердика (София) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 13 10 2 1 48:16 32
2 Пирин (Благоевград) 13 8 3 2 52:9 27
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 13 8 2 3 25:15 26
4 Миньор (Перник) 13 6 6 1 25:13 24
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 6 4 3 27:16 22

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Левски (София) -:-
23.09.2023 14:40 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
30.09.2023 10:25 3 кръг Г Национал (София) 0:2
отложен 4 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.10.2023 10:25 5 кръг Г Арес (София) 6:1
21.10.2023 10:25 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:3
28.10.2023 13:15 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
04.11.2023 11:50 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
11.11.2023 10:25 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 8 4 1 3 15:13 13
7 Арес (София) 10 3 3 4 17:26 12
8 Септември (София) 7 3 0 4 15:13 9
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 9 3 0 6 19:19 9
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 1 2 6 8:24 5

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
23.09.2023 14:40 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
30.09.2023 13:15 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) 1:2
07.10.2023 13:15 4 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
18.11.2023 10:25 5 кръг Д Академика (София) 2:1
21.10.2023 13:15 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
28.10.2023 10:25 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
04.11.2023 10:25 8 кръг Д Национал (София) 1:3
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Левски (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ултраспорт академия (София) 9 4 2 3 20:17 14
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 7:16 7
8 Национал (София) 9 2 1 6 10:29 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 5:29 3
10 Академика (София) 9 0 0 9 5:30 0

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Левски (София) 1:7
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
18.11.2023 09:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:1
21.10.2023 12:30 6 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:4
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
04.11.2023 12:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:4
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Национал (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:29 10
7 Ултраспорт академия (София) 8 2 0 6 18:31 6
8 Септември (София) 8 2 0 6 11:25 6
9 Марек 1915 (Дупница) 8 0 0 8 9:58 0
-- Национал (София) - 0 0 0 0:0 -

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Д Барокко (София) 6:0
23.09.2023 10:10 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 4:4
30.09.2023 11:20 3 кръг Д Олимпия ФК II (София) 4:2
18.11.2023 10:10 4 кръг Г София спорт (София) 4:1
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 5:4
21.10.2023 09:00 6 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 5:1
28.10.2023 13:40 7 кръг Д Сердика (София) 1:3
04.11.2023 13:40 8 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:4
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академия Бойко Величков (София) 9 6 0 3 45:23 18
4 Сердика (София) 9 5 2 2 32:14 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 31:20 17
6 София спорт (София) 9 3 1 5 13:23 10
7 Локомотив София 1929 II (София) 9 3 1 5 18:34 10

Септември (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:05 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:7
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Левски (София) 0:18
30.09.2023 10:10 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
07.10.2023 09:15 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:2
14.10.2023 13:00 5 кръг Г Национал (София) 1:11
18.11.2023 13:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 0:13
28.10.2023 13:00 7 кръг Д Арес (София) 12:1
04.11.2023 09:15 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:11
11.11.2023 12:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 31:38 10
7 Олимпия ФК (София) 9 3 1 5 17:35 10
8 Локомотив София 1929 (София) 9 2 1 6 35:45 7
9 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 17:65 3
10 Септември (София) 9 1 0 8 18:79 3


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:06 сезона
"Б" група:28 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници