Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 18:30 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
31.07.2021 18:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
04.08.2021 18:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:2
08.08.2021 19:30 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:0
13.08.2021 18:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
17.08.2021 18:30 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
22.08.2021 18:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
29.08.2021 18:00 8 кръг Г Левски 2020 (Лом) 2:0
12.09.2021 17:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
18.09.2021 17:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
26.09.2021 17:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 7:0
03.10.2021 16:00 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
15.10.2021 16:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
24.10.2021 16:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:- Диема спорт
31.10.2021 14:30 15 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
03.11.2021 14:30 16 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
06.11.2021 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
20.11.2021 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.11.2021 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
01.12.2021 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
04.12.2021 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
11.12.2021 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
19.02.2022 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
26.02.2022 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
05.03.2022 25 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
09.03.2022 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.03.2022 27 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
19.03.2022 28 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
02.04.2022 29 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.04.2022 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
09.04.2022 31 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
16.04.2022 32 кръг Г Миньор (Перник) -:-
23.04.2022 33 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
30.04.2022 34 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
04.05.2022 35 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
07.05.2022 36 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
14.05.2022 37 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
21.05.2022 38 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак 1918 (Варна) 13 8 3 2 24:16 27
4 Миньор (Перник) 13 7 5 1 22:12 26
5 Септември (София) 13 8 1 4 28:12 25
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 13 7 2 4 16:15 23
7 Лудогорец 1945 II (Разград) 13 6 3 4 26:22 21
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2021 16:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 15:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2021 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 0:2
14.07.2021 18:00 - Д Аполон Смирнис (Атина, Гърция, 1) -:-

Септември II (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:1
18.08.2021 18:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5
28.08.2021 18:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
18.09.2021 17:00 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.10.2021 16:00 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
06.10.2021 16:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 2:0
09.10.2021 16:00 12 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1
отложен 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Гранит (Владая) -:-
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
13.11.2021 14:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Пирин II (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 25 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 27 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 30 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 31 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 32 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 33 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 34 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 35 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 36 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 37 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 38 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Гранит (Владая) 13 5 3 5 14:15 18
12 Банско тийм (Банско) 13 5 3 5 15:15 18
13 Септември II (София) 12 5 2 5 20:19 17
14 Сливнишки герой (Сливница) 13 5 1 7 15:16 16
15 Вихрен (Сандански) 13 4 2 7 25:26 14

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.08.2021 18:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
29.08.2021 18:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
05.09.2021 17:00 3 кръг Г Национал (София) 1:3
12.09.2021 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
18.09.2021 17:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:1
26.09.2021 17:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
отложен 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
16.10.2021 15:00 9 кръг Г Левски (София) 1:3
30.10.2021 14:30 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 13 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 14 кръг Д Национал (София) -:-
- 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 22 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 9 4 3 2 19:11 15
4 Национал (София) 8 5 0 3 25:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 21:14 15
6 Славия 1913 (София) 7 4 1 2 14:7 13
7 Сокол (Марково) 8 4 0 4 16:15 12
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
29.09.2021 17:00 1-ви мач Д Академия Футболит (Тирана, Албания) 3:0
19.10.2021 15:30 реванш Г Академия Футболит (Тирана, Албания) 1:1

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
23.10.2021 10:30 1-ви мач Д Спартак 1918 (Варна) -:-
27.10.2021 14:30 реванш Г Спартак 1918 (Варна) -:-
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
23.09.2021 16:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 3:3

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
08.09.2021 12:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
04.09.2021 17:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 5:0
19.09.2021 13:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
26.09.2021 12:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
03.10.2021 15:00 7 кръг Д Левски (София) 1:1
10.10.2021 10:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
отложен 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
24.10.2021 13:30 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
31.10.2021 13:30 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Д Национал (София) -:-
- 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Г Левски (София) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 29 кръг Г Национал (София) -:-
- 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 8 5 1 2 26:5 16
5 Берое (Стара Загора) 9 4 3 2 16:12 15
6 Септември (София) 8 4 2 2 16:6 14
7 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 16:10 14
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 4 2 3 15:16 14

Септември (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2021 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 7:1
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) 6:0
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 8:1
19.09.2021 11:00 4 кръг Г Ферион (София) 1:0
26.09.2021 11:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
03.10.2021 11:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:0
10.10.2021 11:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 6:0
17.10.2021 11:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 6:1
24.10.2021 11:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
31.10.2021 11:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Д Ферион (София) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 16 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 18 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Ферион (София) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 25 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 27 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 8 8 0 0 44:3 24
2 Локомотив София 1929 (София) 7 5 1 1 22:12 16
3 Левски Раковски (София) 8 4 1 3 19:16 13
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 4 1 2 15:7 13
5 Чавдар (Етрополе) 8 3 1 4 13:11 10

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) -:-
28.10.2021 14:30 реванш Д Берое (Стара Загора) -:-
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 17:00 - Г Развитие МФ (София) 4:1
Югозападна България / Финали
29.09.2021 15:00 - Г Беласица (Петрич) 4:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 10:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Д Барокко (София) 8:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
18.09.2021 13:00 4 кръг Д Вихрен (Сандански) 5:0
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 4:0
08.10.2021 16:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
отложен 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 13 кръг Г Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор (Перник) 8 3 3 2 8:17 12
6 РД Спорт (София) 8 3 2 3 8:10 11
7 Септември (София) 7 3 2 2 19:8 11
8 Левски Раковски (София) 7 3 2 2 12:8 11
9 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 7 2 2 3 8:7 8

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 16:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
08.09.2021 10:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
04.09.2021 15:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:3
12.09.2021 15:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
19.09.2021 16:00 5 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
26.09.2021 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
03.10.2021 13:00 7 кръг Д Левски (София) 1:3
10.10.2021 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
17.10.2021 11:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
24.10.2021 13:30 10 кръг Г Ботев (Враца) -:-
31.10.2021 10:30 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 12 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Д Национал (София) -:-
- 15 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Г Левски (София) -:-
- 23 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 26 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 27 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 29 кръг Г Национал (София) -:-
- 30 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 9 6 0 3 23:9 18
7 Берое (Стара Загора) 9 5 2 2 11:8 17
8 Септември (София) 9 3 2 4 11:18 11
9 Локомотив София 1929 (София) 9 3 1 5 18:22 10
10 Дунав от Русе (Русе) 9 3 1 5 15:23 10

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Елит София (София) 4:1
02.09.2021 10:00 2 кръг Г Арес (София) 1:2
14.09.2021 12:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Победа 2013 (София) 5:0
25.09.2021 18:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:3
02.10.2021 15:00 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:0
09.10.2021 16:00 7 кръг Д Национал (София) 5:1
16.10.2021 16:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Елит София (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Арес (София) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
27.11.2021 11:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 15 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 16 кръг Г Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Елит София (София) -:-
- 20 кръг Г Арес (София) -:-
- 21 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 23 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 24 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша (Бистрица) 8 7 0 1 37:5 21
4 РД Спорт (София) 8 5 0 3 33:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 27:11 15
6 Национал (София) 8 3 0 5 32:22 9
7 Елит София (София) 8 2 0 6 8:36 6

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Национал (София) -:-
28.10.2021 14:30 реванш Д Национал (София) -:-
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 11:00 - Д Левски Спартак 1962 (София) 7:0
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Г Витоша 13 (София) 3:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 10:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:0
05.09.2021 09:00 2 кръг Г Левски (София) 0:3
12.09.2021 09:00 3 кръг Д София спорт (София) 7:1
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Д Национал (София) -:-
10.10.2021 18:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
17.10.2021 09:00 8 кръг Д Арес (София) 4:1
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
31.10.2021 09:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
07.11.2021 09:00 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
14.11.2021 09:00 12 кръг Д Академия Септември (София) -:-
21.11.2021 09:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Национал (София) -:-
- 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 21 кръг Г Арес (София) -:-
- 22 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 23 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 7 5 1 1 21:10 16
4 ЦСКА (София) 6 5 0 1 27:4 15
5 Септември (София) 6 5 0 1 23:5 15
6 Академия Септември (София) 5 2 2 1 13:9 8
7 Левски Раковски (София) 7 2 1 4 9:15 7

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
25.09.2021 10:15 1 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 7:1
- 2 кръг
почива
09.10.2021 10:15 3 кръг Д Левски (Чепинци) 1:7
16.10.2021 13:05 4 кръг Г Левски Раковски II (София) 5:0
23.10.2021 08:50 5 кръг Д ОФК София (София) -:-
30.10.2021 13:05 6 кръг Д Барокко (София) -:-
06.11.2021 13:05 7 кръг Г Сердика II (София) -:-
15.11.2021 13:05 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
22.11.2021 10:15 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
27.11.2021 10:15 10 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
04.12.2021 13:05 11 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спорт за всички (София) 4 3 0 1 13:3 9
4 Победа 2013 (София) 4 2 1 1 7:2 7
5 Септември (София) 3 2 0 1 13:8 6
6 ОФК София (София) 4 2 0 2 7:13 6
7 Барокко (София) 3 1 0 2 5:12 3

Септември II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 09:00 1 кръг Г Арес (София) 1:4
02.10.2021 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 1:2
09.10.2021 09:00 3 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:0
16.10.2021 09:00 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:5
23.10.2021 09:00 5 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
30.10.2021 09:00 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
15.11.2021 09:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
22.11.2021 09:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 10 кръг
почива
04.12.2021 09:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3 1 0 2 8:4 3
7 ФК Рилски спортист (Самоков) 3 1 0 2 6:6 3
8 Септември II (София) 4 1 0 3 5:11 3
9 Ботев 57 СУ (София) 2 0 0 2 0:11 0
9 Обеля (кв.Обеля, София) 3 0 0 3 0:11 0

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
02.10.2021 11:20 2 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
09.10.2021 11:20 3 кръг Д Национал (София) 0:2
16.10.2021 11:20 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:4
- 5 кръг Д Левски II (София) -:-
- 6 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 9 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 4 1 1 2 2:6 4
7 Славия 1913 (София) 4 1 1 2 4:12 4
8 Витоша 13 (София) 4 1 0 3 7:14 3
9 Локомотив София 1929 (София) 4 0 2 2 7:9 2
10 Септември (София) 4 0 1 3 5:10 1

Септември II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
03.10.2021 11:20 2 кръг Г Вива (София) 0:3
10.10.2021 11:20 3 кръг Д София спорт (София) 1:3
17.10.2021 11:20 4 кръг Г Левски (София) 1:5
- 5 кръг Д Национал II (София) -:-
- 6 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 9 кръг Г Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 4 2 1 1 11:8 7
7 Шампион (София) 3 0 0 3 2:12 0
8 Септември II (София) 4 0 0 4 4:15 0
9 Марек 1915 (Дупница) 3 0 0 3 0:11 0
10 Миньор (Перник) 4 0 0 4 5:21 0

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Д Национал (София) 0:12
02.10.2021 12:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:4
- 3 кръг
почива
16.10.2021 11:20 4 кръг Г Левски (София) 0:5
- 5 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 7 кръг Д Щурче (София) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 11 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 3 1 0 2 6:3 3
8 Ботев 57 СУ (София) 4 1 0 3 6:18 3
9 Витоша 13 (София) 3 0 2 1 4:9 2
10 Щурче (София) 4 0 1 3 3:14 1
11 Септември (София) 3 0 0 3 1:21 0

Септември II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 11:20 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
03.10.2021 11:20 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:4
10.10.2021 10:10 3 кръг Д Левски II (София) 0:7
17.10.2021 12:30 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:5
- 5 кръг Д Талант (София) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Г Национал II (София) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
- 9 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 11 кръг Г Железница (Железница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Софияспорт 2020 (София) 3 1 0 2 6:9 3
8 Лъвчетата (София) 3 1 0 2 6:10 3
9 Железница (Железница) 3 0 0 3 1:13 0
10 Талант (София) 4 0 0 4 4:23 0
11 Септември II (София) 4 0 0 4 2:21 0


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:27 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници