Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.07.2022 21:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
18.07.2022 18:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Диема спорт
25.07.2022 18:15 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт
01.08.2022 20:30 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:3 Диема спорт
08.08.2022 18:30 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3 Диема спорт
14.08.2022 20:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
21.08.2022 21:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1 Диема спорт
26.08.2022 18:30 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3 Диема спорт
05.09.2022 17:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
12.09.2022 20:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
16.09.2022 19:30 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
30.09.2022 14:45 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1 Диема спорт
08.10.2022 17:30 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:- Диема спорт
16.10.2022 20:30 14 кръг Д Левски (София) -:- Диема спорт
24.10.2022 17:30 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
30.10.2022 17:45 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
04.11.2022 17:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:- Диема спорт
14.11.2022 17:00 18 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
19.11.2022 19 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
11.02.2023 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
18.02.2023 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.02.2023 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
04.03.2023 23 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
11.03.2023 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
18.03.2023 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
01.04.2023 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
08.04.2023 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
15.04.2023 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
22.04.2023 29 кръг Г Левски (София) -:-
29.04.2023 30 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Враца) 12 3 1 8 13:23 10
12 Ботев (Пловдив) 11 3 1 7 14:18 10
13 Септември (София) 12 2 3 7 11:19 9
14 Пирин (Благоевград) 12 1 4 7 7:16 7
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 2 1 9 4:23 7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.06.2022 18:00 - Г Пирин (Благоевград) 3:1
15.06.2022 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
18.06.2022 11:30 - Г Левски (София) 1:1 Диема спорт 2
22.06.2022 11:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:2
24.06.2022 17:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
02.07.2022 18:30 - Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
17.08.2022 18:00 - Д АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1) 0:4
25.09.2022 16:00 - Г ЦСКА (София) 0:2

Септември II (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
27.08.2022 18:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:0
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Славия 1913 II (София) 4:1
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:3
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 11 кръг
почива
22.10.2022 16:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
29.10.2022 16:00 13 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
05.11.2022 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
12.11.2022 14:00 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
19.11.2022 14:00 16 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
26.11.2022 14:00 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
03.12.2022 14:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Банско тийм (Банско) 8 3 2 3 8:9 11
6 Балкан 1929 (Ботевград) 8 3 1 4 14:16 10
7 Септември II (София) 9 2 2 5 9:14 8
8 ФК ЦСКА 1948 III (София) 7 2 1 4 12:13 7
9 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 2 0 5 9:13 6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2022 10:30 - Д Славия 1913 II (София) 2:1
16.07.2022 10:00 - Д Левски II (София) 0:0
20.07.2022 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
23.07.2022 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
29.07.2022 18:00 - Г Септември (Симитли) 1:2

Септември (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 14:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
04.09.2022 14:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 7:0
11.09.2022 14:00 3 кръг Д Национал (София) 1:0
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Барокко (София) 7:0
25.09.2022 14:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 4:1
09.10.2022 14:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
16.10.2022 14:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
23.10.2022 14:00 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
30.10.2022 14:00 9 кръг Г Миньор (Перник) -:-
06.11.2022 14:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Септември (Симитли) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
27.11.2022 11:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Г Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Барокко (София) -:-
- 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 24 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 5 5 0 0 22:3 15
2 Пирин (Благоевград) 5 5 0 0 20:2 15
3 Национал (София) 5 4 0 1 15:5 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 3 0 2 15:11 9
5 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 14:12 9

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Д РД Спорт (София) 4:0
Югозападна България / Финали
05.10.2022 14:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 5:0

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 11:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
13.08.2022 11:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
18.08.2022 11:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
28.08.2022 17:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
01.09.2022 10:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
10.09.2022 12:00 6 кръг Д Левски (София) 0:0
17.09.2022 15:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
24.09.2022 15:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2
29.09.2022 13:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 2:3
24.10.2022 12:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Национал (София) -:-
- 30 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 9 5 3 1 18:11 18
5 ЦСКА (София) 9 5 2 2 19:7 17
6 Септември (София) 9 5 2 2 19:10 17
7 Ботев (Пловдив) 9 5 2 2 17:12 17
8 Спартак (Плевен) 9 4 0 5 16:19 12

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д Левски Раковски (София) 10:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 11:00 - Д Славия 1913 (София) 1:0
Югозападна България / Финали
28.09.2022 14:00 - Д Велбъжд (Кюстендил) 10:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2022 14:30 2 кръг Д Беласица (Петрич) 4:2
18.09.2022 11:00 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д ЦСКА (София) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
05.11.2022 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д Национал (София) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
23.11.2022 11:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
26.11.2022 11:00 13 кръг Г Левски (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин (Благоевград) 4 2 0 2 5:9 6
8 Национал (София) 4 2 0 2 5:8 6
9 Септември (София) 3 1 1 1 4:6 4
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 4 1 0 3 10:5 3
11 Левски Раковски (София) 4 0 1 3 2:7 1

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
13.08.2022 09:00 2 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:1
18.08.2022 10:30 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
28.08.2022 09:30 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 4:1
01.09.2022 10:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
10.09.2022 10:00 6 кръг Д Левски (София) 1:3
17.09.2022 13:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
24.09.2022 13:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
29.09.2022 11:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
24.10.2022 10:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Национал (София) -:-
- 30 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 8 6 2 0 23:1 20
2 Септември (София) 9 6 1 2 21:10 19
3 Национал (София) 8 6 0 2 32:6 18
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 5 2 2 15:11 17
5 ЦСКА (София) 8 5 1 2 26:10 16

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 13:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
- 2 кръг
почива
18.09.2022 17:00 3 кръг Д Арес (София) 0:1
25.09.2022 16:30 4 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:6
09.10.2022 12:00 5 кръг Д Барокко (София) -:-
16.10.2022 13:00 6 кръг Г Национал (София) -:-
23.10.2022 12:00 7 кръг Д Сердика (София) -:-
30.10.2022 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
06.11.2022 12:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Арес (София) -:-
- 13 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 14 кръг Г Барокко (София) -:-
- 15 кръг Д Национал (София) -:-
- 16 кръг Г Сердика (София) -:-
- 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 4 3 0 1 15:11 9
5 Сердика (София) 3 2 0 1 9:8 6
6 Септември (София) 3 0 1 2 2:8 1
7 Левски Раковски (София) 4 0 1 3 4:20 1
8 Локомотив София 1929 (София) 4 0 1 3 4:8 1

Септември (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Възраждане 2020 (София) 7:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 09:00 - Г Витоша (Бистрица) 6:2
Югозападна България / Финали
28.09.2022 16:00 - Д Орлета (Пазарджик) 5:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Г Академия Септември (София) 3:0
10.09.2022 11:00 2 кръг Д Сердика (София) 5:1
18.09.2022 09:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
25.09.2022 09:00 4 кръг Д Национал (София) 1:1
09.10.2022 09:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 6 кръг
почива
23.10.2022 09:00 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
30.10.2022 09:00 8 кръг Г Левски (София) -:-
06.11.2022 09:00 9 кръг Д Елит София (София) -:-
- 10 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 11 кръг Г Сердика (София) -:-
- 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 13 кръг Г Национал (София) -:-
- 14 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 3 3 0 0 21:1 9
3 ЦСКА (София) 4 3 0 1 18:4 9
4 Септември (София) 4 2 1 1 11:5 7
5 Академия Септември (София) 4 1 0 3 3:11 3
6 Витоша (Бистрица) 3 0 2 1 3:8 2

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:00 1 кръг Д София спорт (София) 6:0
10.09.2022 16:30 2 кръг Д Беласица (Петрич) 4:0
18.09.2022 13:30 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
24.09.2022 17:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
12.11.2022 13:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
19.11.2022 13:00 11 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 12 кръг Г София спорт (София) -:-
- 13 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 4 0 1 14:5 12
3 Пирин (Благоевград) 4 3 1 0 9:3 10
4 Септември (София) 4 3 0 1 15:4 9
5 Локомотив София 1929 (София) 4 2 1 1 10:6 7
6 Миньор (Перник) 4 2 0 2 6:10 6

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 10:25 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:3
25.09.2022 14:40 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:0
- 3 кръг
почива
16.10.2022 14:40 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
30.10.2022 13:15 6 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
06.11.2022 10:25 7 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
13.11.2022 09:00 8 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
20.11.2022 11:50 9 кръг Г Национал II (София) -:-
27.11.2022 10:25 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
04.12.2022 13:15 11 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лъвчетата (София) 2 1 0 1 2:3 3
7 Олимпия ФК (София) 1 0 1 0 0:0 1
8 Септември (София) 2 0 1 1 1:3 1
9 Славия 1913 II (София) 1 0 0 1 0:1 0
10 Марек 1915 (Дупница) 2 0 0 2 0:5 0

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 10:30 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:3
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 8:0
08.10.2022 13:30 3 кръг Д Арес (София) -:-
15.10.2022 10:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
22.10.2022 12:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.10.2022 15:00 6 кръг Г Левски (София) -:-
05.11.2022 12:00 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
12.11.2022 15:00 8 кръг Г Национал (София) -:-
19.11.2022 09:00 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
26.11.2022 15:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лъвчетата (София) 1 1 0 0 3:0 3
5 Арес (София) 2 1 0 1 2:2 3
6 Септември (София) 2 1 0 1 8:3 3
7 ЦСКА (София) 2 1 0 1 4:5 3
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 0 1 1 1:2 1

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:10 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:5
25.09.2022 13:40 2 кръг Г Барокко (София) 4:5
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Левски II (София) -:-
23.10.2022 09:00 5 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
30.10.2022 09:00 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
06.11.2022 09:00 7 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
13.11.2022 09:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
20.11.2022 09:00 9 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Септември 57 (София) 2 0 1 1 8:12 1
7 Славия 1913 II (София) 2 0 0 2 1:3 0
8 Софияспорт 2020 (София) 2 0 0 2 2:5 0
9 Левски Раковски (София) 2 0 0 2 2:6 0
10 Септември (София) 2 0 0 2 4:10 0

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 1:8
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Национал (София) -:-
15.10.2022 10:10 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
22.10.2022 09:00 5 кръг Д ЦСКА (София) -:-
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Левски (София) -:-
05.11.2022 09:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
12.11.2022 09:00 8 кръг Г София спорт (София) -:-
19.11.2022 09:00 9 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (София) 2 1 0 1 8:2 3
6 Национал (София) 2 1 0 1 5:4 3
7 Септември (София) 2 0 1 1 2:9 1
8 София спорт (София) 2 0 0 2 2:9 0
9 Марек 1915 (Дупница) 2 0 0 2 1:14 0

Септември II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:40 1 кръг Д Барокко (София) 0:9
25.09.2022 13:40 2 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:12
09.10.2022 13:40 3 кръг Г Левски II (София) -:-
16.10.2022 13:40 4 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
23.10.2022 13:40 5 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
30.10.2022 13:40 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
06.11.2022 13:40 7 кръг Г Арес (София) -:-
13.11.2022 12:30 8 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
20.11.2022 13:40 9 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 2 1 0 1 3:2 3
7 Левски II (София) 2 1 0 1 7:5 3
8 Витоша 13 (София) 2 0 0 2 0:4 0
9 Академия Бойко Величков (София) 2 0 0 2 1:12 0
10 Септември II (София) 2 0 0 2 0:21 0


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:28 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници