Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив София 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
19.08.2020 20:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
25.08.2020 18:00 4 кръг Г Септември (София) 5:2 Диема спорт
31.08.2020 18:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:0 Диема спорт
10.09.2020 17:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 Диема спорт
19.09.2020 16:15 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0 Диема спорт
25.09.2020 17:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 2:3
03.10.2020 15:15 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт
- 10 кръг
почива
25.10.2020 14:30 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
- 12 кръг
почива
06.11.2020 14:30 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 Диема спорт
20.11.2020 14:30 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1 Диема спорт
27.11.2020 14:45 15 кръг Д Септември (Симитли) 2:0 Диема спорт
05.12.2020 12:00 16 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2 Диема спорт
14.12.2020 14:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:1
15.02.2021 13:30 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:0 Диема спорт
22.02.2021 15:00 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 Диема спорт
27.02.2021 14:00 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
06.03.2021 12:30 21 кръг Д Септември (София) 1:0 Диема спорт
11.03.2021 15:30 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:1 Диема спорт
14.03.2021 14:30 23 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1 Диема спорт
19.03.2021 15:00 24 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1 Диема спорт
05.04.2021 17:00 25 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
09.04.2021 17:00 26 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:5 Диема спорт
- 27 кръг
почива
19.04.2021 17:15 28 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 Диема спорт
- 29 кръг
почива
03.05.2021 15:15 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
06.05.2021 15:00 31 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3 Диема спорт
13.05.2021 15:00 32 кръг Г Септември (Симитли) 4:1 Диема спорт
16.05.2021 17:45 33 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1 Диема спорт
21.05.2021 17:00 34 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 30 20 5 5 66:26 65
2 Локомотив София 1929 (София) 30 19 5 6 65:30 62
3 Септември (София) 30 17 5 8 54:29 56
4 Лудогорец 1945 II (Разград) 30 14 8 8 56:38 50
5 Спортист 2009 (Своге) 30 14 7 9 43:36 49
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
04.07.2020 11:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
08.07.2020 18:00 - Д Септември (София) 1:0
11.07.2020 11:00 - Д Надежда (Доброславци) 4:1
25.07.2020 18:00 - Г Кариана (Ерден) 5:2
01.08.2020 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
10.10.2020 16:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
14.11.2020 14:00 - Г Миньор (Перник) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:30 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
23.01.2021 14:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
27.01.2021 14:30 - Г Септември (Симитли) 0:0
30.01.2021 14:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
06.02.2021 14:00 - Г ЦСКА (София) 1:3 Диема спорт
28.03.2021 16:00 - Г Левски (София) 1:0
03.04.2021 14:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2

Локомотив София 1929 (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2020 11:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:7
22.07.2020 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
29.07.2020 - Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2021 13:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
30.01.2021 15:00 - Г Козаро (Ботевград) 2:1
10.02.2021 15:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:1
06.09.2020 12:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
21.09.2020 14:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
27.09.2020 14:00 5 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:0
05.11.2020 14:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:0
17.10.2020 14:00 8 кръг Г Барокко (София) 4:2
12.11.2020 14:00 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
30.10.2020 15:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
08.11.2020 14:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
13.11.2020 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) 3:0
07.03.2021 11:00 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
14.03.2021 11:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
21.03.2021 14:30 16 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:2
28.03.2021 12:00 17 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
15.04.2021 15:00 18 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:3
08.04.2021 13:00 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:3
18.04.2021 09:00 21 кръг Д Барокко (София) 5:1
25.04.2021 11:00 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:4
29.04.2021 12:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) 5:1
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:3
13.05.2021 14:00 25 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
16.05.2021 11:00 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Беласица (Петрич) 26 17 4 5 65:27 55
3 Миньор (Перник) 26 18 1 7 76:37 55
4 Локомотив София 1929 (София) 26 16 5 5 81:31 53
5 Септември (Симитли) 26 12 6 8 47:43 42
6 Кюстендил (Кюстендил) 26 12 4 10 67:61 40

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Г Барокко (София) 6:0
Област София (столица) / Финали
04.10.2020 12:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 17:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
05.09.2020 17:00 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 5:4
12.09.2020 17:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 8:1
19.09.2020 17:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:2
26.09.2020 17:00 5 кръг Д Конкордия (София) 10:0
04.10.2020 15:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 5:1
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Левски (Чепинци) 10:1
18.10.2020 16:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
24.10.2020 16:00 9 кръг Д Барокко (София) 6:0
04.11.2020 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0
07.11.2020 15:00 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 8:0
14.11.2020 14:00 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:0
21.11.2020 14:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:1
27.11.2020 14:00 14 кръг Г Конкордия (София) 8:1
28.02.2021 13:30 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 6:3
07.03.2021 13:30 16 кръг Г Левски (Чепинци) 12:0
14.03.2021 16:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
20.03.2021 10:00 18 кръг Г Барокко (София) 2:0
27.03.2021 11:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
06.04.2021 17:00 20 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
10.04.2021 11:30 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
17.04.2021 13:00 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:2
21.04.2021 17:00 23 кръг Д Конкордия (София) 9:0
23.04.2021 11:00 24 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
04.05.2021 18:00 25 кръг Д Левски (Чепинци) 14:0
08.05.2021 11:30 26 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:3
15.05.2021 11:30 27 кръг Д Барокко (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 27 27 0 0 152:24 81
2 Балкан 1929 (Ботевград) 26 18 2 6 125:52 56
3 Ботев 57 СУ (София) 26 16 2 8 89:46 50
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 27 14 4 9 92:60 46
5 Ком 98 (Годеч) 27 12 2 13 62:76 38

Локомотив София 1929 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
15.08.2020 10:30 2 кръг Д Национал (София) 4:3
19.08.2020 10:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
27.08.2020 18:00 5 кръг Г Левски (София) 0:10
30.08.2020 17:30 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
12.09.2020 17:00 7 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:4
20.09.2020 16:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:5
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
03.10.2020 17:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
14.10.2020 15:30 11 кръг Д Септември (София) 0:4
18.10.2020 13:30 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Национал (София) 1:2
01.11.2020 13:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
08.11.2020 14:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
06.03.2021 15:00 16 кръг Д Левски (София) 0:1
14.03.2021 15:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:1
19.03.2021 14:30 18 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:0
28.03.2021 15:30 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
09.04.2021 11:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
18.04.2021 11:00 21 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
22.04.2021 11:00 22 кръг Г Септември (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 22 9 1 12 52:49 28
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 22 6 2 14 34:79 20
9 Локомотив София 1929 (София) 22 6 1 15 28:68 19
10 Левски Раковски (София) 22 5 2 15 29:59 17
11 ФК Спартак 1919 (Плевен) 22 4 3 15 28:82 15
Втора фаза / Трета група
28.04.2021 16:00 23 кръг Г Национал (София) 0:4
09.05.2021 11:00 24 кръг Д Дунав (Русе) 6:2
16.05.2021 11:00 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
23.05.2021 11:00 26 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
30.05.2021 11:00 27 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
06.06.2021 11:00 28 кръг Д Национал (София) 0:2
13.06.2021 10:30 29 кръг Г Дунав (Русе) 0:2
17.06.2021 10:30 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
20.06.2021 10:30 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.06.2021 18:00 32 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Спартак 1918 (Варна) 8 5 0 3 15:14 15
15 Черноморец 1919 (Бургас) 8 4 1 3 16:11 13
16 Дунав (Русе) 8 4 0 4 14:15 12
17 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 2 0 6 9:20 6
18 Локомотив София 1929 (София) 8 1 1 6 10:19 4

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г Национал (София) 1:3
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
30.08.2020 11:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
06.09.2020 10:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 3:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Банско (Банско) 4:0
22.09.2020 12:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
04.10.2020 11:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
- 7 кръг
почива
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
18.11.2020 15:00 9 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:1
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:10
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Елит София (София) 2:4
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Гранит (Владая) 0:0
21.11.2020 11:00 13 кръг Г Национал (София) 0:14
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Национал (София) 12 3 2 7 22:20 11
10 Банско (Банско) 12 3 1 8 17:41 10
11 Локомотив София 1929 (София) 12 2 3 7 13:48 9
12 Септември (Симитли) 12 1 2 9 14:40 5
13 Кюстендил (Кюстендил) 12 2 2 8 12:29 8
Втора фаза / Зона II
06.03.2021 13:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:6
11.03.2021 12:30 2 кръг Г Гранит (Владая) 2:3
20.03.2021 13:00 3 кръг Д Малеш (Микрево) 2:1
28.03.2021 14:30 4 кръг Д Национал (София) 2:4
31.03.2021 14:00 5 кръг Г Банско (Банско) 1:1
17.04.2021 15:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
- 7 кръг
почива
24.04.2021 11:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
29.04.2021 13:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:4
08.05.2021 13:00 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:4
15.05.2021 13:00 11 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Гранит (Владая) 10 4 2 4 17:26 14
22 Банско (Банско) 10 2 4 4 10:17 10
23 Локомотив София 1929 (София) 10 2 1 7 12:28 7
24 Малеш (Микрево) 10 0 4 6 11:25 4
25 Септември (Симитли) 10 1 0 9 6:25 3

Локомотив София 1929 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
05.09.2020 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
12.09.2020 11:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
19.09.2020 11:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:2
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
18.11.2020 14:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:0
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Национал (София) 4:0
31.10.2020 11:00 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:0
07.11.2020 11:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:1
06.03.2021 11:00 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
13.03.2021 11:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
20.03.2021 11:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
28.03.2021 11:30 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
31.03.2021 17:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
10.04.2021 11:00 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 6:0
17.04.2021 13:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
24.04.2021 11:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
29.04.2021 14:00 20 кръг Д Национал (София) 0:0
08.05.2021 11:00 21 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:2
13.05.2021 16:00 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 22 17 5 0 56:14 56
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 16 4 2 49:10 52
3 Марек 1915 (Дупница) 22 13 3 6 49:28 42
4 Ботев 57 СУ (София) 22 12 3 7 46:22 39
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 22 10 4 8 43:29 34

Локомотив София 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 7:0
20.09.2020 09:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 5:2
04.10.2020 09:30 4 кръг Д Левски (София) 0:4
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:13
18.10.2020 09:30 6 кръг Д Национал (София) 3:1
25.10.2020 15:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 4:1
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:4
08.11.2020 09:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:2
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
31.03.2021 17:00 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 8:0
06.03.2021 10:00 13 кръг Г Септември (София) 0:4
14.03.2021 09:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
15.04.2021 13:00 15 кръг Г Левски (София) 0:7
28.03.2021 09:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
11.04.2021 09:00 17 кръг Г Национал (София) 1:3
18.04.2021 13:30 18 кръг Д РД Спорт (София) 2:4
25.04.2021 09:00 19 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
09.05.2021 09:00 20 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
16.05.2021 09:00 21 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
23.05.2021 09:00 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 21 13 4 4 60:20 43
5 Национал (София) 21 12 1 8 78:33 37
6 Локомотив София 1929 (София) 21 10 1 10 51:66 31
7 Витоша 13 (София) 21 10 1 10 66:49 31
8 Ботев 57 СУ (София) 21 8 1 12 50:79 25

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 3:1
03.10.2020 13:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
- 3 кръг
почива
17.10.2020 10:30 4 кръг Г Национал (София) 1:2
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Септември (София) 1:2
31.10.2020 12:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
07.11.2020 09:00 7 кръг Д Левски (София) 1:6
отложен 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
21.11.2020 10:30 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 8 4 2 2 19:19 14
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 12:21 13
6 Локомотив София 1929 (София) 7 2 0 5 13:16 6
7 Левски Спартак 1962 (София) 8 1 1 6 8:25 4
8 Миньор (Перник) 8 1 1 6 9:41 4
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 12:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:0
- 2 кръг
почива
18.04.2021 09:00 3 кръг Д Септември II (София) 2:0
25.04.2021 13:30 4 кръг Г София спорт (София) 3:2
09.05.2021 13:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
16.05.2021 13:30 6 кръг Д Н спорт (София) 2:1
23.05.2021 09:00 7 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
30.05.2021 13:30 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
06.06.2021 12:00 9 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив София 1929 (София) 5 4 1 0 15:5 13
10 Металург 1957 (Перник) 5 3 2 0 9:4 11
11 Н спорт (София) 5 3 1 1 10:5 10
12 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 5 2 2 1 5:2 8
13 София спорт (София) 5 2 1 2 7:7 7

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г БГ 7 (София) 8:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
11.10.2020 12:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
18.10.2020 10:30 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 8:0
25.10.2020 10:30 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 16:0
04.11.2020 6 кръг Г Елит София (София) 8:1
- 7 кръг
почива
отложен 8 кръг Г РД Спорт (София) -:-
22.11.2020 13:30 9 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 II (София) 7 7 0 0 53:2 21
2 Витоша 13 (София) 8 6 1 1 32:7 19
3 Елит София (София) 8 5 2 1 50:11 17
4 Спартак 2015 (София) 8 5 0 3 26:23 15
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 2 кръг
почива
17.04.2021 12:00 3 кръг Д ОФК София (София) 3:1
24.04.2021 12:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
08.05.2021 09:00 5 кръг Д Елит София (София) 2:1
15.05.2021 12:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
22.05.2021 10:30 7 кръг Г Сердика (София) -:-
29.05.2021 13:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
05.06.2021 12:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Витоша 13 (София) 4 4 0 0 14:3 12
19 Локомотив София 1929 II (София) 4 4 0 0 7:2 12
20 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 3 0 1 16:7 9
21 Сердика (София) 4 3 0 1 8:8 9
22 Балкан 1929 (Ботевград) 5 2 0 3 11:15 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:1
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:2
10.10.2020 15:00 3 кръг Д София спорт (София) 4:0
17.10.2020 10:30 4 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
24.10.2020 10:30 5 кръг Д Олимпиец (София) 1:2
31.10.2020 12:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:1
07.11.2020 10:30 7 кръг Д Арес (София) 3:0
14.11.2020 12:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 7:0
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Възраждане 2020 (София) 9 6 0 3 34:19 18
4 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 7 5 0 2 40:6 15
5 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 21:10 15
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 6:0
10.04.2021 12:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
17.04.2021 13:30 3 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:6
24.04.2021 12:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 4:1
- 5 кръг
почива
15.05.2021 10:30 6 кръг Г Левски (Чепинци) 0:2
22.05.2021 12:00 7 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
29.05.2021 13:30 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
05.06.2021 10:30 9 кръг Д Щурче (София) -:-
12.06.2021 15:00 10 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
19.06.2021 09:00 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 Развитие на млади футболисти (София) 6 3 1 2 13:8 10
24 Марек 1915 (Дупница) 5 3 1 1 10:7 10
25 Локомотив София 1929 (София) 5 2 1 2 11:10 7
26 Рилски спортист 2011 (Самоков) 6 2 1 3 9:11 7
27 Спорт за всички (София) 4 2 0 2 11:9 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:30 1 кръг Г Септември (София) 1:1
03.10.2020 10:10 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
10.10.2020 13:40 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
17.10.2020 09:00 4 кръг Г София спорт (София) 8:1
24.10.2020 13:40 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
31.10.2020 10:10 6 кръг Г Щурче (София) 2:0
07.11.2020 12:30 7 кръг Д Левски (София) 3:2
14.11.2020 11:20 8 кръг Г Национал (София) 1:3
21.11.2020 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 9 7 0 2 39:11 21
3 Национал (София) 9 6 1 2 27:16 19
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 12:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:7
10.04.2021 13:40 2 кръг Д Септември (София) 6:1
17.04.2021 13:40 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
24.04.2021 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 4:0
08.05.2021 13:40 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
15.05.2021 12:30 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
- 7 кръг
почива
29.05.2021 11:20 8 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
05.06.2021 10:10 9 кръг Д Талант (София) -:-
12.06.2021 13:40 10 кръг Г Левски (София) -:-
19.06.2021 12:30 11 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 5 3 0 2 18:6 9
6 Талант (София) 4 3 0 1 7:5 9
7 Локомотив София 1929 (София) 6 3 0 3 17:17 9
8 Национал (София) 4 2 0 2 16:7 6
9 Септември (София) 5 1 0 4 5:16 3


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Локомотив София 1929 (София)

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:04 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 14.681 36
октомври 2019 36.652 11
септември 2019 27.772 19
август 2019 30.952 17
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници