Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
26.07.2021 21:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
16.12.2021 16:30 2 кръг Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
08.08.2021 21:00 3 кръг Г Левски (София) 2:0 Диема спорт
12.02.2022 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
20.08.2021 18:45 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1 Диема спорт
27.08.2021 21:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт
13.09.2021 20:30 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2 Диема спорт
17.09.2021 18:15 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0 Диема спорт
24.09.2021 20:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1 Диема спорт
02.10.2021 20:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 0:3 Диема спорт
15.10.2021 20:15 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
23.10.2021 16:30 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
01.11.2021 18:00 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2 Диема спорт
07.11.2021 15:30 14 кръг Д Ботев (Враца) 3:2 Диема спорт
20.11.2021 17:45 15 кръг Г ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
27.11.2021 17:30 16 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
02.12.2021 15:00 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
06.12.2021 16:45 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:- Диема спорт
11.12.2021 12:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:- Диема спорт
19.02.2022 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
26.02.2022 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
05.03.2022 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
12.03.2022 23 кръг Г Черно море (Варна) -:-
19.03.2022 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
02.04.2022 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.04.2022 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Берое (Стара Загора) 16 6 3 7 16:17 21
8 Левски (София) 16 5 4 7 18:21 19
9 Арда 1924 (Кърджали) 14 4 6 4 16:15 18
10 Локомотив София 1929 (София) 14 3 5 6 11:21 14
11 ФК ЦСКА 1948 (София) 15 4 2 9 20:27 14
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 16:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 19:00 - Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
22.07.2021 21:00 1-ви мач Д Апоел (Беер Шева, Израел) 0:2 Диема спорт 2
29.07.2021 20:00 реванш Г Апоел (Беер Шева, Израел) 0:4 Диема спорт 2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2021 11:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
30.06.2021 17:00 - Д Черно море (Варна) 2:3
03.07.2021 11:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
07.07.2021 18:30 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
10.07.2021 10:30 - Д Славия 1913 (София) 0:1
15.07.2021 19:45 - Д Берое (Стара Загора) 2:0
08.10.2021 11:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:3
19.09.2021 13:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
26.09.2021 11:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 9:1
05.10.2021 16:00 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:2
11.10.2021 12:00 5 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
14.10.2021 15:00 6 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 6:2
25.10.2021 12:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:0
31.10.2021 11:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0
07.11.2021 13:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
14.11.2021 11:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
21.11.2021 11:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 8 7 0 1 33:10 21
2 Ботев (Пловдив) 7 5 0 2 20:6 15
3 Марица 1921 (Пловдив) 8 4 2 2 17:11 14
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 4 0 3 27:21 12
5 Берое (Стара Загора) 4 3 1 0 12:4 10

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2021 11:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
01.09.2021 11:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
04.09.2021 11:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
12.09.2021 11:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 0:4
16.09.2021 17:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
отложен 6 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
30.09.2021 16:00 7 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 6:1
06.10.2021 15:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2
10.10.2021 11:30 9 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:0
17.10.2021 11:30 10 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:2
22.10.2021 15:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
28.10.2021 15:00 12 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:0
06.11.2021 14:00 13 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
11.11.2021 13:00 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
21.11.2021 10:30 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.11.2021 13:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
04.12.2021 11:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 29 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 31 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 32 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 33 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 7 0 5 33:25 21
5 Берое (Стара Загора) 11 6 3 2 13:8 21
6 Арда 1924 (Кърджали) 11 6 2 3 21:14 20
7 Бургас спорт (Бургас) 11 6 2 3 18:17 20
8 Марица 1921 (Пловдив) 8 5 1 2 17:9 16

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 12:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:4
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.09.2021 12:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
отложен 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
отложен 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
16.10.2021 11:00 7 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:0
23.10.2021 13:00 8 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 8:1
30.10.2021 13:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
05.11.2021 14:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
13.11.2021 13:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
21.11.2021 11:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
27.11.2021 13:00 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 14:11 12
6 Юнайтед (Пловдив) 8 4 0 4 21:28 12
7 Арда 1924 (Кърджали) 5 3 2 0 16:6 11
8 Борислав 2009 (Първомай) 7 3 1 3 14:13 10
9 Свобода 2011 (Пещера) 4 1 2 1 8:8 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:02 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници