Славия 1913 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е 10 април 1913 г. - след обединение на кварталните спортни клубове Развитие (1909 г.) и Ботев (1910 г.), съществували в района около Руски паметник.

Имена: Славия (от учредяването си до 1945 г.), Славия 45 (през 1945 г. - след обединение с България и Бежанец), Славия (от 1946 до 1949 г.), Строител (от 1949 до 1950 г.), Ударник (от 1951 до 1957 г.), Славия (от 1957 до 1969 г.), ЖСК Славия (от 1969 г. - след обединение с Локомотив), Славия (от 1971 г.). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Славия, който започва да се развива самостоятелно. От 4 август 1999 г. добавя към името си годината 1913.

Клубни цветове: бял и черен.

Прозвище: “белите”.

Адрес: София 1618, ул. "Коломан" 1.
Телефон: (+359 2) 8569197.
E-mail: info@pfkslavia.com.

Клубни върхове:
трето място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
7 пъти шампион на България: 1928, 1930, 1936, 1938/39, 1941, 1943 и 1995/96 г.
12 пъти носител на Националната купа: 4 пъти на Царската купа - 1928, 1930, 1936 и 1943 г. (в качеството си на държавен първенец), 6 пъти на Купата на Съветската армия - 1952 (като Ударник), 1962/63, 1963/64, 1965/66, 1974/75, 1979/80 г. и два пъти на Купата на България - 1995/96 и 2017/18 г.
полуфиналист в турнира за Купата на националните купи: 1966/67 г.
два пъти носител на Балканската клубна купа: 1986 и 1988 г.

Славия 1913 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
24.07.2021 21:00 1 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
30.07.2021 21:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
07.08.2021 18:45 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1 Диема спорт
14.08.2021 18:45 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:2 Диема спорт
22.08.2021 18:45 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Диема спорт
27.08.2021 18:45 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1 Диема спорт
11.09.2021 20:45 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
19.09.2021 20:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 Диема спорт
27.09.2021 19:45 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1 Диема спорт
02.10.2021 17:45 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
17.10.2021 17:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
23.10.2021 16:30 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1 Диема спорт
30.10.2021 14:15 13 кръг Д Ботев (Враца) -:- Диема спорт
06.11.2021 14 кръг Д Левски (София) -:-
20.11.2021 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
27.11.2021 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
01.12.2021 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
04.12.2021 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.12.2021 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
19.02.2022 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
26.02.2022 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
05.03.2022 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
12.03.2022 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
19.03.2022 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
02.04.2022 25 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
09.04.2022 26 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 9 7 2 0 18:9 23
3 Ботев (Пловдив) 12 6 3 3 18:15 21
4 Славия 1913 (София) 12 5 5 2 13:10 20
5 Черно море (Варна) 12 4 6 2 14:9 18
6 Берое (Стара Загора) 12 5 2 5 12:13 17
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2021 16:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2021 16:00 - Д Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2021 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
23.06.2021 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
05.07.2021 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
10.07.2021 10:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
17.07.2021 19:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) -:-

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.08.2021 18:00 1 кръг Г Септември (София) 1:2
29.08.2021 18:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
05.09.2021 17:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 2:0 b1b.box
12.09.2021 17:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
18.09.2021 17:00 5 кръг Г Национал (София) 4:2
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Левски (София) 2:0
02.10.2021 16:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
отложен 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
отложен 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
29.10.2021 14:30 10 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 11 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 12 кръг Д Септември (София) -:-
- 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 8 5 0 3 25:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 21:14 15
6 Славия 1913 (София) 7 4 1 2 14:7 13
7 Сокол (Марково) 8 4 0 4 16:15 12
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 1 4 12:13 10

Славия 1913 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2021 14:30 1-ви мач Г Спартак (Плевен) 8:1
27.10.2021 14:30 реванш Д Спартак (Плевен) -:-
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 5:1
Югозападна България / Финали
- -
почива

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
28.08.2021 18:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
04.09.2021 11:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
12.09.2021 12:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
19.09.2021 11:30 5 кръг Д Левски (София) 3:1
26.09.2021 10:30 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
03.10.2021 16:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 7:0
10.10.2021 15:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
отложен 9 кръг Г Септември (София) -:-
24.10.2021 15:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
31.10.2021 13:30 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 12 кръг Д Национал (София) -:-
- 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Септември (София) -:-
- 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Национал (София) -:-
- 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 5 2 3 16:16 17
7 Септември (София) 8 4 2 2 16:6 14
8 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 16:11 14
9 Черно море (Варна) 10 4 1 5 19:15 13
10 Национал (София) 9 3 2 4 12:17 11

Славия 1913 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 10:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
28.10.2021 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Г ОФК София (София) 7:1
Югозападна България / Финали
22.09.2021 11:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
13.10.2021 14:00 1 кръг Г Левски (София) 2:2
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Национал (София) 3:1
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Септември (Симитли) 8:0
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:0
02.10.2021 11:00 6 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
отложен 7 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
16.10.2021 11:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
13.11.2021 16:00 12 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 14 кръг Д Левски (София) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 18 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 24 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 25 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 26 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 7 0 1 24:3 21
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 1 1 15:6 19
4 Славия 1913 (София) 8 5 2 1 22:7 17
5 Левски (София) 8 5 1 2 23:8 16
6 Беласица (Петрич) 8 3 2 3 7:10 11

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 16:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:1
28.08.2021 16:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
04.09.2021 16:00 3 кръг Д Звезденбург (Бургас) 7:2
12.09.2021 10:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
19.09.2021 09:30 5 кръг Д Левски (София) 2:2
26.09.2021 16:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
03.10.2021 10:30 7 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 4:1
10.10.2021 13:00 8 кръг Д Ботев (Враца) 11:0
17.10.2021 11:30 9 кръг Г Септември (София) 3:0
24.10.2021 13:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
31.10.2021 11:30 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 12 кръг Д Национал (София) -:-
- 13 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 24 кръг Д Септември (София) -:-
- 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Национал (София) -:-
- 28 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 10 10 0 0 39:8 30
2 Лудогорец 1945 (Разград) 10 9 0 1 29:5 27
3 Славия 1913 (София) 10 7 2 1 36:10 23
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 2 1 20:4 23
5 Левски (София) 10 6 2 2 30:9 20

Славия 1913 (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Д Олимпия спорт (Стара Загора) 3:1
28.10.2021 14:30 реванш Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Г Витоша (Бистрица) 4:1
Югозападна България / Финали
22.09.2021 10:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 09:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
отложен 2 кръг Г ЦСКА (София) -:-
12.09.2021 09:00 3 кръг Д Академия Септември (София) 2:2
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:3
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:0
03.10.2021 09:00 6 кръг Г Левски (София) 0:2
10.10.2021 09:00 7 кръг Д София спорт (София) 2:0
17.10.2021 09:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 5:2
24.10.2021 09:00 9 кръг Д Септември (София) 0:0
31.10.2021 09:00 10 кръг Г Национал (София) -:-
07.11.2021 09:00 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
14.11.2021 09:00 12 кръг Г Арес (София) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 19 кръг Д Левски (София) -:-
- 20 кръг Г София спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Национал (София) -:-
- 24 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 25 кръг Д Арес (София) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 1 0 42:3 25
2 Национал (София) 7 6 1 0 32:5 19
3 Славия 1913 (София) 8 5 2 1 21:10 17
4 Септември (София) 7 5 1 1 23:5 16
5 ЦСКА (София) 6 5 0 1 27:4 15

Славия 1913 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:25 1 кръг Д София спорт (София) 15:1
02.10.2021 14:40 2 кръг Г Левски (София) 1:4
09.10.2021 09:00 3 кръг Д Елит София (София) 7:1
отложен 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
23.10.2021 10:25 5 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
30.10.2021 13:15 6 кръг Д ЦСКА (София) -:-
06.11.2021 13:15 7 кръг Г Академия Септември (София) -:-
27.11.2021 11:50 8 кръг Д Национал (София) -:-
04.12.2021 10:25 9 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 5 2 1 2 12:7 7
5 ЦСКА (София) 4 2 0 2 14:10 6
6 Славия 1913 (София) 3 1 1 1 11:8 4
7 Левски Раковски (София) 4 0 3 1 7:11 3
8 Елит София (София) 5 1 0 4 6:24 3

Славия 1913 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:4
02.10.2021 09:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
- 3 кръг
почива
16.10.2021 13:30 4 кръг Г Национал (София) 0:3
23.10.2021 12:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
- 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Д Спартак София (София) -:-
- 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 10 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 11 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 1 0 3 4:8 3
8 Спартак София (София) 4 0 2 2 6:12 2
9 Елит София (София) 5 0 2 3 4:23 2
10 Славия 1913 (София) 4 0 1 3 4:11 1
11 Локомотив София 1929 (София) 4 0 0 4 2:10 0

Славия 1913 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 13:40 1 кръг Д Национал (София) 2:4
02.10.2021 13:40 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:0
09.10.2021 13:40 3 кръг Д Левски II (София) 0:7
16.10.2021 13:40 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
23.10.2021 09:00 5 кръг Д Талант (София) 1:1
- 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 7 кръг Г Септември (София) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша 13 (София) 5 2 0 3 10:15 6
7 Олимпия ФК (София) 5 1 2 2 8:8 5
8 Славия 1913 (София) 5 1 2 2 5:13 5
9 Локомотив София 1929 (София) 5 0 2 3 7:16 2
10 Септември (София) 4 0 1 3 5:10 1

Славия 1913 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:10 1 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:1
- 2 кръг
почива
09.10.2021 10:10 3 кръг Д Левски (София) 0:1
16.10.2021 12:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
23.10.2021 09:00 5 кръг Д Щурче (София) 3:1
- 6 кръг Д Септември (София) -:-
- 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 9 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 10 кръг Д София спорт (София) -:-
- 11 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 5 3 0 2 15:6 9
5 София спорт (София) 5 2 1 2 6:11 7
6 Славия 1913 (София) 4 2 0 2 9:4 6
7 Витоша 13 (София) 4 1 2 1 10:14 5
8 Локомотив София 1929 (София) 3 1 1 1 4:4 4

Славия 1913 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
02.10.2021 09:10 2 кръг Д Левски (София) 14:0
09.10.2021 09:10 3 кръг Г София спорт (София) 2:0
отложен 4 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
23.10.2021 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:2
- 6 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 7 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 8 кръг Д Национал (София) -:-
- 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лъвчетата (София) 5 4 1 0 26:8 13
2 Марек 1915 (Дупница) 5 3 1 1 29:14 10
3 Славия 1913 (София) 3 3 0 0 22:2 9
4 ОФК София (София) 5 2 2 1 20:18 8
5 София спорт (София) 5 2 1 2 11:7 7


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Славия 1913 (София)

Стадион

Стадион "Славия"

Стадион "Славия",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия:03 сезона
"А" група:72 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2020/2021 Първа лига 11 място
2019/2020 Първа лига 3 място
2018/2019 Първа лига 8 място
2017/2018 Първа лига 9 място
2016/2017 Първа лига 11 място
2015/2016 "А" група 4 място
2014/2015 "А" група 9 място
2013/2014 "А" група 9 място
2012/2013 "А" група 8 място
2011/2012 "А" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 46.946 10
октомври 2019 54.662 8
септември 2019 45.242 8
август 2019 47.214 8
май 2019 68.216 3
април 2019 31.249 17
март 2019 44.706 9
ноември 2018 42.206 9
октомври 2018 42.227 8
септември 2018 51.403 7
май 2018 26.196 18
април 2018 45.329 7
март 2018 38.987 9
ноември 2017 56.873 7
октомври 2017 46.575 8
септември 2017 58.899 5
август 2017 28.867 17
май 2017 64.649 3
април 2017 37.734 13
март 2017 38.059 12
ноември 2016 48.553 6
октомври 2016 31.378 16
септември 2016 58.922 4
август 2016 19.971 22
май 2016 69.302 3
април 2016 27.071 12
март 2016 48.586 4
ноември 2015 60.116 3
октомври 2015 25.059 16
август 2015 61.014 2
май 2015 54.368 5
април 2015 59.232 6
март 2015 35.756 9
декември 2014 43.640 8
октомври 2014 55.234 4
септември 2014 29.641 17
май 2014 39.589 10
април 2014 41.435 11
март 2014 40.706 11
декември 2013 45.180 7
ноември 2013 45.776 8
септември 2013 66.357 2
август 2013 35.401 13
май 2013 38.999 12
април 2013 46.829 7
март 2013 46.059 8
ноември 2012 55.230 4
октомври 2012 13.000 45
септември 2012 57.343 3
май 2012 37.391 11
април 2012 29.437 16
март 2012 49.998 5
ноември 2011 38.406 10
октомври 2011 57.779 4
септември 2011 59.549 4
август 2011 34.800 12
май 2011 10.485 65
април 2011 25.293 22
март 2011 33.477 13
ноември 2010 60.264 4
октомври 2010 26.494 21
септември 2010 44.261 10
август 2010 42.570 7
всички

Интернет страници