ФК ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Регистър ММС: 155-017
ЕИК: 203605608
"Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948" ЕАД

Основан: 19 юли 2016 г.

Хроника:
19 юли 2016 г.: Основан е ФК ЦСКА 1948 (София).


общо 3 2 1 0 1 0   -   0
сезон НС I II III IV V VI   К1   ЕТ
2022/23 1 3 - - - - -   ф   -
2021/22 1 8 - - - - -   16ф   -
2020/21 1 5 - - - - -     -
2019/20 2 - 1 - - - -     -
2018/19 2 - 4 - - - -   16ф   -
2017/18 3 - - 1 - - -   -   -
2016/17 4 - - - - 1 -   -   -

Съкращения, използвани в таблиците за представянето по сезони и други пояснения:
общо: общ брой сезони, в които отборът е записал крайно класиране в група от съответното базово ниво на футболната пирамида;
НС: ниво на футболната пирамида за съответния сезон, в което отборът се състезава;
I-VI: мястото, което отборът заема в крайного класиране на групата си и принадлежността ѝ към съответното базово ниво на футболната ни пирамида (напр. 5 в колна III означава, че отборът е заел 5-то място в група, принадлежаща на III-то базово ниво);
К1: етап, достигнат от отбора в първостепенния турнир за купата на страната в съответния сезон (н = носител, ф = финалист, 2ф = полуфиналист, 4ф = четвъртфиналист и т.н.)
ЕТ: международен клубен турнир, в който отборът участва през съответния сезон.

Забележки:
Подробна информация за редакционната ни политика при тълкуване на историческите процеси в клубовете и приемствеността между тях може да намерите в този документ.
Подробна информация за редакционната ни политика при категоризирането на базовите нива във футболната ни пирамида може да намерите в този документ.

В
29.03.1998 (25 г.)
В
15.05.1990 (33 г.)
В
08.05.2005 (18 г.)
Зд
24.04.1995 (28 г.)
Зд
18.06.1996 (27 г.)
Зд
22.11.1994 (29 г.)
Зд
04.04.1995 (28 г.)
Зц
18.05.1990 (33 г.)
Зц
29.04.1997 (26 г.)
Зц
12.02.2001 (23 г.)
Зц
23.01.2005 (19 г.)
Зл
09.02.2001 (23 г.)
Зл
21.07.2005 (18 г.)
Зл
11.06.2005 (18 г.)
Хо
20.04.1995 (28 г.)
Хо
10.02.1995 (29 г.)
Хо
19.01.2002 (22 г.)
Хо
24.10.2005 (18 г.)
Хц
01.11.1994 (29 г.)
Хц
26.04.2002 (21 г.)
Хц
18.07.2003 (20 г.)
Хц
19.03.1996 (27 г.)
Хц
10.08.2005 (18 г.)
Хл
30.07.2000 (23 г.)
Ха
06.06.1996 (27 г.)
Ха
05.12.2005 (18 г.)
Ха
05.03.2008 (15 г.)
Кд
06.12.1992 (31 г.)
Кд
22.07.1999 (24 г.)
Кл
29.06.1992 (31 г.)
Кл
19.12.1996 (27 г.)
Кл
24.10.2005 (18 г.)
Н
06.06.2004 (19 г.)
Н
05.06.1998 (25 г.)
Н
24.04.1998 (25 г.)
треньори:
Т
01.01.1962 (62 г.)
напуснали:
Хп
18.02.1993 (31 г.)
Н
25.12.1996 (27 г.)
Зц
13.11.1995 (28 г.)
Кд
02.07.1998 (25 г.)
Зц
12.01.2000 (24 г.)
Зл
19.03.1996 (27 г.)
Н
11.03.1990 (33 г.)
Н
15.07.2000 (23 г.)
Хц
30.08.2002 (21 г.)
Т
09.07.1974 (49 г.)
ПТ
25.03.1985 (38 г.)
Зц
24.01.1995 (29 г.)
Хп
10.10.2001 (22 г.)
Кд
22.07.1999 (24 г.)

ФК ЦСКА 1948 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2023 18:45 1 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
21.07.2023 19:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0 Диема спорт
27.11.2023 12:45 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:0 Диема спорт
07.08.2023 19:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 Диема спорт
14.08.2023 21:15 5 кръг Г Крумовград (Крумовград) 0:1 Диема спорт
21.08.2023 20:30 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Диема спорт
28.08.2023 20:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
отложен 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.09.2023 20:15 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
22.09.2023 17:30 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
26.09.2023 17:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
30.09.2023 17:30 12 кръг Г Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
08.10.2023 17:45 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт
21.10.2023 16:30 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0 Диема спорт
26.10.2023 17:30 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
07.11.2023 17:30 16 кръг Д Левски (София) 1:0 Диема спорт
11.11.2023 15:15 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2 Диема спорт
14.12.2023 17:30 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0 Диема спорт
02.12.2023 12:30 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Диема спорт
10.12.2023 12:30 20 кръг Д Крумовград (Крумовград) 0:3 Диема спорт
18.02.2024 12:45 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
25.02.2024 16:45 22 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
03.03.2024 17:00 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
09.03.2024 15:00 24 кръг Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
15.03.2024 18:45 25 кръг Г Черно море (Варна) -:- Диема спорт
30.03.2024 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
03.04.2024 27 кръг Д Ботев (Враца) -:-
06.04.2024 28 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
13.04.2024 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
20.04.2024 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 22 12 5 5 36:16 41
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 12 5 5 37:24 41
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 21 10 7 4 25:16 37
7 Ботев (Пловдив) 22 9 5 8 36:25 32
8 Арда 1924 (Кърджали) 22 9 4 9 24:21 31
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
01.11.2023 13:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
07.12.2023 14:30 - Д Берое (Стара Загора) 2:1 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
29.02.2024 17:30 - Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
10.02.2024 15:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
26.07.2023 20:30 1-ви мач Д ФКСБ (Букурещ, Румъния, 1) 0:1 Диема спорт
03.08.2023 21:30 реванш Г ФКСБ (Букурещ, Румъния, 1) 2:3 Диема спорт 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.06.2023 18:30 - Г Марибор (Марибор, Сло, 1) 1:1 Диема спорт 2
29.06.2023 19:00 - Д Шепши (Сфънту Георге, Румъния, 1) 3:1 Диема спорт
03.07.2023 19:00 - Г Динамо (Загреб, Хърватия, 1) 2:3 Диема спорт
05.07.2023 19:00 - Д Панатинайкос (Атина, Гър, 1) 0:1 Диема спорт
09.07.2023 18:30 - Г Арис (Солун, Гърция, 1) 2:0 Диема спорт
08.09.2023 17:00 - Д Пирин (Благоевград) 4:0
17.11.2023 12:00 - Д Септември (София) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
12.01.2024 14:00 - Г ФКУ 1948 (Крайова, Рум, 1) анл.
15.01.2024 14:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
20.01.2024 13:30 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
24.01.2024 13:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
27.01.2024 14:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
03.02.2024 13:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0

ФК ЦСКА 1948 II (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2023 19:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
22.07.2023 18:30 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
29.07.2023 18:30 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:0
08.08.2023 18:00 4 кръг Д Септември (София) 2:3
15.08.2023 18:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
22.08.2023 18:00 6 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
29.08.2023 19:30 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
02.09.2023 17:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
18.09.2023 19:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
23.09.2023 17:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
27.09.2023 17:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
01.10.2023 16:00 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
06.10.2023 16:00 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
22.10.2023 16:00 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:0
27.10.2023 16:00 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
03.11.2023 14:30 16 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
10.11.2023 14:30 17 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
07.12.2023 12:00 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:5
03.12.2023 14:00 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
11.12.2023 14:00 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 3:0
19.02.2024 14:00 21 кръг Г Септември (София) 1:2
26.02.2024 14:00 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
04.03.2024 15:30 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
10.03.2024 15:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.03.2024 15:30 25 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
30.03.2024 26 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
06.04.2024 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
13.04.2024 28 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
20.04.2024 29 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
27.04.2024 30 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
04.05.2024 31 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
11.05.2024 32 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.05.2024 33 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
25.05.2024 34 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Добруджа 1919 (Добрич) 22 8 7 7 30:22 31
9 Лудогорец 1945 II (Разград) 22 8 5 9 24:24 29
10 ФК ЦСКА 1948 II (София) 22 7 7 8 21:25 28
11 Черноморец 1919 (Бургас) 22 7 6 9 21:25 27
12 Литекс (Ловеч) 22 7 6 9 18:23 27
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2023 18:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
01.07.2023 10:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 5:0
05.07.2023 18:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
08.07.2023 18:30 - Г Славия 1913 (София) 0:1
09.09.2023 11:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
18.11.2023 14:00 - Д Крумовград (Крумовград) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 12:00 - Г Локомотив София 1929 (София) анл.
24.01.2024 14:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:6
27.01.2024 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
31.01.2024 13:00 - Д Спартак (Плевен) 2:2
03.02.2024 14:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:1
07.02.2024 14:00 - Г Беласица (Петрич) 1:0
10.02.2024 11:00 - Г Ботев (Враца) 0:1

ФК ЦСКА 1948 III (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 20:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 3:0
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
16.08.2023 18:00 3 кръг Г Банско тийм (Банско) 3:3
19.08.2023 18:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
26.08.2023 18:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
02.09.2023 17:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
08.11.2023 14:00 7 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:3
04.10.2023 16:00 8 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
16.09.2023 17:00 9 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:3
23.09.2023 17:00 10 кръг Д Славия 1913 II (София) 3:1
30.09.2023 17:00 11 кръг Г ЦСКА II (София) 1:2
07.10.2023 16:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
10.02.2024 14:00 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:2
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Левски II (София) 2:3
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
03.11.2023 14:00 16 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:1
11.11.2023 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
18.11.2023 14:00 18 кръг Г Септември II (София) 0:2
14.02.2024 14:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
06.03.2024 15:00 23 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
09.03.2024 15:00 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
16.03.2024 15:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
23.03.2024 15:00 26 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
30.03.2024 15:00 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
06.04.2024 16:00 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
13.04.2024 16:00 29 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
20.04.2024 16:00 30 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
27.04.2024 16:00 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.05.2024 18:00 32 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
08.05.2024 18:00 33 кръг Г Левски II (София) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.05.2024 18:00 35 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
25.05.2024 18:00 36 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
01.06.2024 18:00 37 кръг Д Септември II (София) -:-
08.06.2024 18:00 38 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Септември (Симитли) 21 6 6 9 28:32 24
14 Хебър 1918 II (Пазарджик) 21 7 2 12 24:28 23
15 ФК ЦСКА 1948 III (София) 21 5 5 11 26:35 20
16 Славия 1913 II (София) 21 5 2 14 24:45 17
17 Оборище (Панагюрище) 21 4 5 12 20:47 17
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2023 10:30 - Д АПОЕЛ (Никозия, Кипър, 1) 0:1
08.07.2023 10:30 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
12.07.2023 18:00 - Д Вихрен (Сандански) 2:1
22.07.2023 10:00 - Д Славия 1913 II (София) 2:0
29.07.2023 10:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 12:00 - Д Национал (София) 2:0
19.01.2024 17:30 - Д Оборище (Панагюрище) 2:1
24.01.2024 14:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
27.01.2024 12:00 - Г Септември II (София) 1:0
31.01.2024 13:00 - Г Гигант (Съединение) 1:1
03.02.2024 14:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0

ФК ЦСКА 1948 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2023 09:30 1 кръг Г Септември (София) 3:2
13.08.2023 10:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
23.08.2023 17:30 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:3
27.08.2023 18:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
02.09.2023 17:00 6 кръг Д Левски (София) 0:1
16.09.2023 11:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
23.09.2023 11:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
30.09.2023 10:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 3:4
08.10.2023 13:30 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
14.10.2023 11:00 11 кръг Д Национал (София) 4:1
06.11.2023 13:30 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
18.11.2023 13:30 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
09.12.2023 13:00 14 кръг Г Спартак (Плевен) 4:0
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 5:1
25.02.2024 13:00 16 кръг Д Септември (София) 2:0
02.03.2024 10:00 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Национал (София) -:-
- 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 16 13 2 1 34:9 41
3 Черно море (Варна) 16 13 1 2 39:16 40
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 9 3 4 38:20 30
5 Славия 1913 (София) 16 9 2 5 37:21 29
6 Ботев (Пловдив) 16 8 2 6 26:25 26

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
17.09.2023 11:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Септември (София) 1:0
14.10.2023 13:00 7 кръг Д Сердика (София) 4:1
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
29.11.2023 12:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
11.11.2023 13:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
18.11.2023 11:00 12 кръг Г Елит София (София) 1:0
05.12.2023 13:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
02.03.2024 13:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
09.03.2024 13:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
16.03.2024 13:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
23.03.2024 13:00 17 кръг Г Миньор (Перник) -:-
30.03.2024 13:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
06.04.2024 13:00 19 кръг Д Септември (София) -:-
13.04.2024 13:00 20 кръг Г Сердика (София) -:-
20.04.2024 13:00 21 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
27.04.2024 13:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
01.05.2024 13:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
11.05.2024 16:00 24 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
18.05.2024 13:00 25 кръг Д Елит София (София) -:-
25.05.2024 13:00 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 13 10 2 1 48:16 32
2 Пирин (Благоевград) 13 8 3 2 52:9 27
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 13 8 2 3 25:15 26
4 Миньор (Перник) 13 6 6 1 25:13 24
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 6 4 3 27:16 22

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2023 10:00 - Г Сердика (София) 8:0
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Г Левски (София) 1:4

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Национал (София) 2:3
30.09.2023 11:50 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Арес (София) 2:4
14.10.2023 14:40 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:1
28.10.2023 14:40 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
- 8 кръг
почива
11.11.2023 10:25 9 кръг Д Септември (София) 1:3
18.11.2023 09:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
16.03.2024 13:15 11 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арес (София) 10 3 3 4 17:26 12
8 Септември (София) 7 3 0 4 15:13 9
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 9 3 0 6 19:19 9
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 1 2 6 8:24 5
11 Локомотив София 1929 (София) 10 0 0 10 7:52 0

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Славия 1913 II (София) 2:1
24.09.2023 13:40 2 кръг Д Левски II (София) 2:2
01.10.2023 11:20 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
03.12.2023 10:10 4 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
15.10.2023 11:20 5 кръг Г ФК Септември 57 (София) 1:1
22.10.2023 11:20 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:7
12.11.2023 09:00 7 кръг Г Национал II (София) 3:0
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:6
отложен 9 кръг Г Академия ВР II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 II (София) 8 3 0 5 36:37 9
6 Олимпия ФК (София) 8 2 2 4 24:33 8
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 2 2 4 13:23 8
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 21:33 7
9 ФК Септември 57 (София) 8 1 3 4 14:25 6


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

ФК ЦСКА 1948 (София)

Стадион

Стадион "Витоша"в с. Бистрица

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Витоша"
в с. Бистрица

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 47.871 9
октомври 2019 35.839 12
септември 2019 38.718 10
август 2019 41.420 12
май 2019 33.024 16
април 2019 34.072 16
март 2019 40.268 11
ноември 2018 36.935 13
октомври 2018 20.662 25
септември 2018 34.914 12
май 2018 20.650 22
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници