Чепинец (Велинград)

BGSupporters форум

Чепинец (Велинград)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:11
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 1:5
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:6
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:9
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:5
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:8
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:7
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 2:5
12.04.2017 17:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Миньор (Перник) 3:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:4
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:4
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Вихрен 1925 (Сандански) 32 9 6 17 32:45 33
15 Германея (Сапарева баня) 32 9 5 18 47:49 32
16 Велбъжд (Кюстендил) 32 9 5 18 41:55 32
17 Свобода 2011 (Пещера) 32 9 4 19 31:75 31
18 Чепинец (Велинград) 32 5 3 24 32:108 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Д Свобода 2011 (Пещера) 5:2
Област Пазарджик / Финал
12.10.2016 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5

Чепинец (Велинград)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 10:0
05.11.2016 10:00 2 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 10:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:1
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 1:3
23.10.2016 11:30 6 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 6:2
31.10.2016 10:30 7 кръг Г Брацигово (Брацигово) 7:3
25.03.2017 10:30 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 12:2
02.04.2017 10:30 9 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 5:1
09.04.2017 11:30 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 1:0
14.04.2017 11:30 11 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:1
21.04.2017 16:00 12 кръг Д Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 4:1
30.04.2017 10:30 13 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 6:3
07.05.2017 11:30 14 кръг Д Брацигово (Брацигово) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чепинец (Велинград) 14 10 3 1 74:20 33
2 Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 14 9 4 1 29:10 31
3 Чико Бунара (Бяга) 14 8 4 2 49:17 28
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 14 7 5 2 35:13 26
5 Зенит (Ветрен дол) 14 5 2 7 28:49 17

Чепинец (Велинград)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 21:0
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Батак (Батак) 16:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 7:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:4
16.10.2016 10:00 5 кръг Г Левски (Ракитово) 12:0
23.10.2016 10:00 6 кръг Д Брацигово (Брацигово) 9:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:6
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Вихър (Ветрен) 9:1
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Марица (Белово) 6:1
19.03.2017 10:30 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 14:2
25.03.2017 10:30 11 кръг Г Батак (Батак) 25:0
02.04.2017 10:30 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 9:0
05.04.2017 10:30 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:1
09.04.2017 10:00 14 кръг Д Левски (Ракитово) 9:1
15.04.2017 10:30 15 кръг Г Брацигово (Брацигово) 5:0
23.04.2017 10:30 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
29.04.2017 10:30 17 кръг Г Вихър (Ветрен) 9:0
07.05.2017 10:00 18 кръг Д Марица (Белово) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) 18 16 1 1 97:12 49
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 18 16 1 1 122:15 49
3 Чепинец (Велинград) 18 15 0 3 168:25 45
4 Брацигово (Брацигово) 18 8 1 9 42:48 25
5 Марица (Белово) 17 8 1 8 46:54 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 13 място
2013/2014 "В" група 7 място
2012/2013 "В" група 10 място
2011/2012 "В" група 9 място
2010/2011 "В" група 15 място
2009/2010 "В" група 14 място
2008/2009 "В" група 16 място
2007/2008 "В" група 11 място
2006/2007 А ОФГ ПЗ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници