Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Девня 2005 (Девня)

"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Г Провадия (Провадия) 0:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 0:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:2
01.10.2016 16:00 4 кръг Д Аксаково (Аксаково) 4:2
08.10.2016 16:00 5 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:2
22.10.2016 16:00 7 кръг Г Ботев (Брестак) 0:3
30.10.2016 14:00 8 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:4
20.11.2016 14:00 9 кръг Д Напредък (Суворово) 0:2
12.03.2017 15:00 10 кръг Д Провадия (Провадия) 4:1
19.03.2017 15:00 11 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 0:3
02.04.2017 16:00 12 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
09.04.2017 16:00 13 кръг Г Аксаково (Аксаково) 0:1
23.04.2017 16:00 14 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:3
30.04.2017 16:00 15 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
07.05.2017 17:00 16 кръг Д Ботев (Брестак) 2:3
14.05.2017 17:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:3
21.05.2017 17:00 18 кръг Г Напредък (Суворово) 6:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Атлетик (Провадия) 18 5 6 7 26:29 21
7 Аксаково (Аксаково) 18 4 6 8 14:27 18
8 Тополи 2010 (Тополи) 18 3 5 10 15:30 14
9 Девня 2005 (Девня) 18 4 2 12 25:40 14
10 Напредък (Суворово) 18 3 4 11 23:36 13

Девня 2005 (Девня)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:00 1 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:2
27.11.2016 10:00 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:3
24.09.2016 10:00 3 кръг Г Атлетик (Шумен) 5:1
- 4 кръг
почива
08.10.2016 10:00 5 кръг Д Провадия (Провадия) 7:1
16.10.2016 12:00 6 кръг Г Одесос (Варна) 2:1
22.10.2016 10:00 7 кръг Д Спортист (Михалич) 5:2
29.10.2016 10:00 8 кръг Г Варна (Варна) 3:0
07.11.2016 10:00 9 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:0
14.11.2016 10:00 10 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 5:2
19.11.2016 10:00 11 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
11.03.2017 10:00 12 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 4:2
18.03.2017 10:00 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Атлетик (Шумен) 5:3
- 15 кръг
почива
08.04.2017 10:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
15.04.2017 10:00 17 кръг Д Одесос (Варна) 3:1
22.04.2017 10:00 18 кръг Г Спортист (Михалич) 3:1
29.04.2017 10:00 19 кръг Д Варна (Варна) 3:0
06.05.2017 10:00 20 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 10:0
08.04.2017 10:00 21 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:0
20.05.2017 10:00 22 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Девня 2005 (Девня) 20 17 1 2 72:20 52
2 Велики Преслав (Велики Преслав) 20 16 0 4 88:22 48
3 Атлетик (Шумен) 20 13 1 6 65:46 40
4 Белослав 1918 (Белослав) 20 12 1 7 65:31 37
5 Суворово 1 (Суворово) 20 11 3 6 50:33 36

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.749 57
април 2016 11.724 42
март 2016 8.840 57
ноември 2015 1.540 91
октомври 2015 9.225 53
август 2015 5.778 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници