Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:1
07.09.2019 16:30 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
14.09.2019 16:30 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1
21.09.2019 16:30 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
28.09.2019 16:30 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 4:1
05.10.2019 15:30 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
12.10.2019 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
19.10.2019 15:30 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:4
10.11.2019 14:30 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:2
- 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 19:9 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 4 2 11:10 13
6 Левски 96 (Главиница) 9 4 1 4 16:13 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 3 1 5 9:21 10
8 Айдемир (Айдемир) 9 2 0 7 18:23 6

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
07.09.2019 15:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 1:3
14.09.2019 15:00 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
21.09.2019 15:00 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
28.09.2019 15:00 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:3
05.10.2019 14:00 6 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
12.10.2019 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:0
19.10.2019 14:00 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:2
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2
- 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 9 6 1 2 36:5 19
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 31:19 18
5 Левски 96 (Главиница) 9 5 1 3 16:11 16
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 4 0 5 17:26 12
7 Айдемир (Айдемир) 9 3 0 6 20:28 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 1 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници