Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

BGSupporters форум

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.07.2016 19:00 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 Диема
05.08.2016 19:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2 Диема
14.08.2016 21:15 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:5 Диема спорт 2
21.08.2016 19:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт 2
27.08.2016 19:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2 Диема спорт
10.09.2016 21:15 6 кръг Д Левски (София) 1:2 Диема спорт
16.09.2016 19:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2 Диема спорт 2
24.09.2016 19:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема спорт
02.10.2016 20:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 Диема спорт 2
15.10.2016 20:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
23.10.2016 20:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1 Диема спорт 2
30.10.2016 20:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 1:3 Диема спорт 2
04.11.2016 15:00 13 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт 2
21.11.2016 17:30 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1 Диема спорт
27.11.2016 15:15 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3 Диема
01.12.2016 17:30 16 кръг Д ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
04.12.2016 15:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2 Диема спорт 2
09.12.2016 17:30 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:0 Диема спорт 2
14.12.2016 17:30 19 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт
18.02.2017 13:00 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема
25.02.2017 13:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема
01.03.2017 17:30 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт 2
05.03.2017 12:30 23 кръг Г Славия 1913 (София) -:- Диема спорт 2
13.03.2017 17:30 24 кръг Д Верея (Стара Загора) -:- Диема спорт
18.03.2017 25 кръг Д Черно море (Варна) -:-
01.04.2017 26 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ОФК Пирин (Благоевград) 20 6 4 10 22:30 22
11 Славия 1913 (София) 20 6 3 11 24:32 21
12 Локомотив (Горна Оряховица) 20 4 6 10 14:27 18
13 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 20 5 3 12 21:32 18
14 Монтана 1921 (Монтана) 20 2 3 15 12:38 9
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2016 20:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 3:2
29.06.2016 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 4:1
06.07.2016 20:15 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
10.07.2016 19:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:2
13.07.2016 18:30 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
16.07.2016 18:30 - Д Несебър (Несебър) 3:0
23.07.2016 19:00 - Д Марица (Пловдив) 6:0
02.09.2016 17:00 - Д Несебър (Несебър) 2:2
08.10.2016 14:00 - Д Поморие (Поморие) 1:0
12.11.2016 13:00 - Г Несебър (Несебър) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2017 14:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:1

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2016 10:00 - Г Несебър (Несебър) 0:7
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
20.08.2016 17:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
25.08.2016 17:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
14.09.2016 16:00 4 кръг Г Левски (София) 0:4
11.09.2016 16:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
18.09.2016 16:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
25.09.2016 16:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
02.10.2016 15:30 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
05.10.2016 15:30 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
16.10.2016 15:30 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:0
23.10.2016 15:00 11 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 1:4
02.11.2016 14:00 12 кръг Д Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) 1:1
14.11.2016 14:00 13 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:5
26.11.2016 14:00 14 кръг Д Септември (София) 0:2
11.12.2016 13:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
05.03.2017 14:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Ботев (Враца) -:-
18.03.2017 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
25.03.2017 19 кръг Д Левски (София) -:-
01.04.2017 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
08.04.2017 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
15.04.2017 22 кръг Г ЦСКА (София) -:-
22.04.2017 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
26.04.2017 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.04.2017 25 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
06.05.2017 26 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) -:-
13.05.2017 27 кръг Г Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) -:-
20.05.2017 28 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.05.2017 29 кръг Г Септември (София) -:-
03.06.2017 30 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дунав 2010 (Русе) 15 4 3 8 20:35 15
13 Ботев (Враца) 15 4 1 10 18:31 13
14 Верея (Стара Загора) 15 4 1 10 12:34 13
15 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 15 1 1 13 8:36 4
16 Сливен 2000 (Сливен) 15 0 0 15 8:71 0

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
19.11.2016 14:00 реванш Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
1/4 финали
03.12.2016 13:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
15.12.2016 13:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 3:0
24.09.2016 10:00 2 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 4:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Д Ураган (Бояджик) 9:0
08.10.2016 09:30 4 кръг Г Созопол (Созопол) 6:1
15.10.2016 09:30 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
23.10.2016 09:30 6 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
01.11.2016 09:30 7 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 8:0
07.11.2016 10:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
12.11.2016 09:30 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 10:0
23.11.2016 09:30 10 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) -:-
- 13 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
- 14 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
- 15 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 17 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 18 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 9 8 1 0 24:9 25
2 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 9 7 2 0 44:3 23
3 Черноморец 1919 (Бургас) 9 7 1 1 36:4 22
4 Стралджа 2015 (Стралджа) 8 5 0 3 27:13 15
5 Поморие (Поморие) 9 4 1 4 20:15 13

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Д Сокол (Марково) 0:1
18.11.2016 14:00 реванш Г Сокол (Марково) 0:0

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 11:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
24.09.2016 11:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
- 4 кръг
почива
08.10.2016 13:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
16.10.2016 12:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
23.10.2016 13:00 7 кръг Г Марица (Пловдив) 1:1
29.10.2016 13:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:0
14.11.2016 14:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
20.11.2016 13:00 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
18.03.2017 11:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
25.03.2017 10:30 13 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
01.04.2017 11:00 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг
почива
15.04.2017 13:00 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
21.04.2017 15:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
29.04.2017 13:00 18 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
06.05.2017 13:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
13.05.2017 10:30 20 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
20.05.2017 10:30 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.05.2017 13:00 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец 1919 (Бургас) 10 5 1 4 21:11 16
5 Бургас спорт (Бургас) 10 4 2 4 9:20 14
6 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 10 4 2 4 11:12 14
7 Марица (Пловдив) 10 4 2 4 16:22 14
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 4 1 5 12:26 13

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 1:4
24.09.2016 10:00 2 кръг Г Локомотив (Бургас) 0:3
- 3 кръг
почива
08.10.2016 11:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 10:1
15.10.2016 11:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
23.10.2016 11:00 6 кръг Г Поморие (Поморие) 0:0
01.11.2016 11:00 7 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:0
07.11.2016 11:30 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
12.11.2016 11:00 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:0
19.11.2016 10:30 10 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Бургас) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 17 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 18 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 9 6 1 2 30:11 19
5 Поморие (Поморие) 9 3 2 4 11:19 11
6 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 9 3 1 5 16:16 10
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 2 2 5 18:19 8
8 Локомотив (Бургас) 9 2 2 5 18:24 8

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 11:00 1 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:17
- 2 кръг
почива
25.09.2016 12:30 3 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 0:7
01.10.2016 13:00 4 кръг Г НСА (София) 0:3
09.10.2016 14:00 5 кръг Д Екомет 90 (Пловдив) 0:19
03.12.2016 14:00 6 кръг Г Болярки (Велико Търново) 0:18
30.10.2016 11:00 7 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 0:1
05.11.2016 13:00 8 кръг Г ЖФК Бургас (Бургас) 0:3
12.11.2016 13:30 9 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 0:12
20.11.2016 13:00 10 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:8
26.11.2016 13:00 11 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:10
04.03.2017 12 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 15 кръг Д НСА (София) -:-
- 16 кръг Г Екомет 90 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Болярки (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
- 19 кръг Д ЖФК Бургас (Бургас) -:-
- 20 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЖФК Берое (Стара Загора) 10 3 3 4 27:10 12
8 Севлиево лейдис (Севлиево) 10 2 2 6 15:26 8
9 Пълдин (Пловдив) 10 2 1 7 14:67 7
10 ЖФК Варна (Варна) 10 1 1 8 3:38 4
11 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 10 0 0 10 1:98 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2015/2016 "Б" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 27.464 21
октомври 2016 61.075 3
септември 2016 14.085 41
август 2016 32.319 12
май 2016 22.019 21
април 2016 18.574 19
март 2016 21.035 19
ноември 2015 36.421 9
октомври 2015 14.227 33
август 2015 21.392 18
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници