Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:30 1 кръг Г Орлите (Секулово) 3:0
10.09.2017 16:30 2 кръг Д Светкавица (Поройно) 1:2
16.09.2017 16:30 3 кръг Г Вихър (Любен) 1:4
23.09.2017 16:30 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
30.09.2017 16:30 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
07.10.2017 15:30 6 кръг Д Галактика (Черник) 4:0
15.10.2017 15:30 7 кръг Г Вихър (Боил) 1:9
21.10.2017 15:30 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:2
29.10.2017 15:30 9 кръг Г Релакс (Овен) 1:4
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:3
12.11.2017 14:30 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:1
- 12 кръг
почива
18.03.2018 15:30 13 кръг Г Светкавица (Поройно) 3:0
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Вихър (Любен) 3:3
31.03.2018 15:30 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:2
07.04.2018 16:30 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:2
14.04.2018 16:30 17 кръг Г Галактика (Черник) 4:0
22.04.2018 16:30 18 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
28.04.2018 16:30 19 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:2
06.05.2018 17:30 20 кръг Д Релакс (Овен) 2:0
13.05.2018 17:30 21 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
19.05.2018 17:30 22 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Релакс (Овен) 20 9 1 10 51:47 28
6 Червена звезда (Дулово) 20 8 4 8 37:39 28
7 Правда 1944 (Правда) 20 8 4 8 38:42 28
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 7 2 11 36:48 23
9 Чернолик (Чернолик) 20 4 3 13 30:68 15

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 15:00 1 кръг Г Орлите (Секулово) 3:0
10.09.2017 15:00 2 кръг Д Светкавица (Поройно) 0:3
16.09.2017 15:00 3 кръг Г Вихър (Любен) 0:9
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:10
30.09.2017 15:00 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:8
07.10.2017 14:00 6 кръг Д Галактика (Черник) 0:3
15.10.2017 14:00 7 кръг Г Вихър (Боил) 2:1
21.10.2017 14:00 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:3
29.10.2017 14:00 9 кръг Г Релакс (Овен) 1:8
05.11.2017 13:00 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
12.11.2017 13:00 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:9
- 12 кръг
почива
18.03.2018 14:00 13 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:3
09.04.2018 15:00 14 кръг Д Вихър (Любен) 1:3
31.03.2018 14:00 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:7
07.04.2018 15:00 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
14.04.2018 15:00 17 кръг Г Галактика (Черник) 2:6
22.04.2018 15:00 18 кръг Д Вихър (Боил) 8:2
28.04.2018 15:00 19 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:5
06.05.2018 16:00 20 кръг Д Релакс (Овен) 1:2
13.05.2018 16:00 21 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
19.05.2018 16:00 22 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица (Поройно) 20 6 1 13 20:45 19
9 Чернолик (Чернолик) 20 4 2 14 25:68 14
10 Правда 1944 (Правда) 20 3 0 17 20:91 9
11 Вихър (Боил) 20 0 4 16 16:98 4
-- Орлите (Секулово) 5 1 0 4 3:11 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници