Верея (Стара Загора)

BGSupporters форум

"Б" Футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2014 20:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
09.08.2014 18:00 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2
16.08.2014 20:00 3 кръг Д Бургас (Бургас) 0:1
23.08.2014 18:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:1
30.08.2014 20:00 5 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 2:1
13.09.2014 17:00 6 кръг Г Локомотив 2012 (Мездра) 1:4
20.09.2014 19:00 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
28.09.2014 17:00 8 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 0:1
03.10.2014 18:00 9 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:1
18.10.2014 16:00 10 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 1:0
26.10.2014 16:30 11 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 12 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 18 кръг Г Бургас (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 20 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 2012 (Мездра) -:-
- 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 23 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 25 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 27 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 28 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2014 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
"А" ОФГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2014 16:00 1 кръг Д Чирпан (Чирпан) 4:1
21.09.2014 17:00 2 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 4:0
27.09.2014 17:00 3 кръг Г Гранит (Кънчево) 6:1
04.10.2014 16:00 4 кръг Д Елтемир (Крън) -:-
11.10.2014 16:00 5 кръг Г Бузлуджа (Енина) 4:0
19.10.2014 16:00 6 кръг Д Левски (Сърнево) 5:0
26.10.2014 15:00 7 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
02.11.2014 15:00 8 кръг Д Млада гвардия (Розово) -:-
08.11.2014 15:00 9 кръг Г Загоре (Загоре) -:-
16.11.2014 15:00 10 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
23.11.2014 14:00 11 кръг Г Тунджа 2010 (Копринка) -:-
- 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
- 13 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
- 14 кръг Д Гранит (Кънчево) -:-
- 15 кръг Г Елтемир (Крън) -:-
- 16 кръг Д Бузлуджа (Енина) -:-
- 17 кръг Г Левски (Сърнево) -:-
- 18 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
- 19 кръг Г Млада гвардия (Розово) -:-
- 20 кръг Д Загоре (Загоре) -:-
- 21 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
- 22 кръг Д Тунджа 2010 (Копринка) -:-
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2014 18:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
10.08.2014 18:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 2:0
26.08.2014 10:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
31.08.2014 17:30 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
03.09.2014 17:00 5 кръг Д Локомотив (София) 0:2
07.09.2014 17:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
14.09.2014 17:00 7 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 1:0
17.09.2014 17:00 8 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 2:6
21.09.2014 17:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
27.09.2014 16:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
03.10.2014 10:30 11 кръг Д Векта (Пловдив) 0:0
08.10.2014 16:00 12 кръг Г Левски (София) 0:4
22.10.2014 16:00 13 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:7
25.10.2014 12:00 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 17 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Локомотив (София) -:-
- 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 24 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) -:-
- 25 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 31 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 34 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Трейс арена"

Стадион "Трейс арена"
(в кв. Колю Ганчево),
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 "В" групи 3 място
2012/2013 "В" групи 5 място
2011/2012 А ОФГ СЗ 1 място
2010/2011 А ОФГ СЗ 1 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2014 16.426 31
май 2014 16.686 32
април 2014 16.399 28
март 2014 16.396 28
ноември 2013 14.106 45
септември 2013 16.395 36
август 2013 27.297 18
май 2013 17.267 35
април 2013 1.667 86
март 2013 13.696 42

Интернет страници