Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:5
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 9:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 2:2
24.09.2018 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
30.09.2018 11:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:0
10.10.2018 16:00 10 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
28.10.2018 14:30 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 6:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
03.03.2019 14:30 17 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
10.03.2019 14:30 18 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1 Sportal TV
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 2:2
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:2
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Трявна (Трявна) 5:1
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
12.05.2019 18:00 27 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:0
19.05.2019 18:00 28 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 6:0
24.05.2019 15:00 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:2
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 30 26 1 3 75:11 79
2 Янтра Габрово (Габрово) 30 22 4 4 90:30 70
3 Севлиево (Севлиево) 30 18 5 7 50:27 59
4 Вихър (Славяново) 30 16 6 8 44:25 54
5 Павликени (Павликени) 30 14 6 10 46:44 48
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
12.09.2018 17:00 - Д Трявна (Трявна) 3:2
Област Габрово / Финал
18.09.2018 17:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:2
18.07.2018 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Луковит) 5:0
28.07.2018 18:00 - Г Павликени (Павликени) 3:1
02.08.2018 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 7:2
04.08.2018 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2019 14:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
26.01.2019 14:00 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 1:1
02.02.2019 15:30 - Д Вихър (Славяново) 3:4
07.02.2019 14:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
12.02.2019 15:30 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
26.09.2018 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
03.10.2018 15:00 3 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:2
11.10.2018 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
17.10.2018 15:00 5 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
25.10.2018 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
31.10.2018 14:30 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
07.11.2018 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 6:1
27.03.2019 16:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
03.04.2019 17:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 10 7 2 1 27:12 23
2 Янтра Габрово (Габрово) 10 6 1 3 22:14 19
3 Локомотив (Горна Оряховица) 10 5 2 3 33:12 17
4 Етър ВТ (Велико Търново) 10 5 1 4 27:25 16
5 Бдин 1923 (Видин) 10 2 3 5 9:17 9

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:8
23.10.2018 14:00 реванш Г Черно море (Варна) 1:9

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 4:0
11.09.2018 17:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
15.09.2018 09:45 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:7
22.09.2018 09:45 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
29.09.2018 09:45 5 кръг Д Академик (Свищов) 4:2
- 6 кръг
почива
09.10.2018 16:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
13.10.2018 09:45 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
- 9 кръг
почива
27.10.2018 10:30 10 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:2
- 11 кръг
почива
10.11.2018 10:30 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:1
13.11.2018 15:00 13 кръг Г Павликени (Павликени) 3:3
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
02.03.2019 10:30 16 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 5:1
09.03.2019 09:45 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
16.03.2019 09:45 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
23.03.2019 09:45 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
30.03.2019 09:45 20 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
- 21 кръг
почива
17.04.2019 16:30 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
13.04.2019 09:45 23 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
- 24 кръг
почива
24.04.2019 15:00 25 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 4:1
- 26 кръг
почива
11.05.2019 10:30 27 кръг Г Литекс (Ловеч) 4:1
15.05.2019 16:30 28 кръг Д Павликени (Павликени) 7:2
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 1919 (Габрово) 20 13 3 4 51:31 42
3 Литекс (Ловеч) 20 12 4 4 48:29 40
4 Янтра Габрово (Габрово) 20 11 4 5 60:38 37
5 Етър ВТ (Велико Търново) 20 10 5 5 57:24 35
6 Спартак (Плевен) 20 11 2 7 50:28 35

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2018 15:30 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
15.09.2018 11:30 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
22.09.2018 11:30 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
29.09.2018 11:30 5 кръг Д Академик (Свищов) 8:1
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
09.10.2018 14:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:4
13.10.2018 11:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
20.10.2018 10:30 9 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
13.11.2018 13:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 4:1
17.11.2018 10:30 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:2
24.11.2018 10:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
- 16 кръг
почива
09.03.2019 11:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
16.03.2019 11:30 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
23.03.2019 11:30 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:1
30.03.2019 11:30 20 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
06.04.2019 10:30 21 кръг Д Трявна (Трявна) 2:1
17.04.2019 15:00 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
13.04.2019 11:30 23 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
20.04.2019 10:30 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:3
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
15.05.2019 15:00 28 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
18.05.2019 10:30 29 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
22.05.2019 15:00 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 22 15 2 5 54:15 47
5 Левски 2007 (Левски) 22 12 1 9 74:51 37
6 Янтра Габрово (Габрово) 22 10 3 9 50:40 33
7 Трявна (Трявна) 22 7 5 10 40:55 26
8 Павликени (Павликени) 22 7 4 11 46:71 25

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 2 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници