Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:5
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 9:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 2:2
24.09.2018 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
30.09.2018 11:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:0
10.10.2018 16:00 10 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
28.10.2018 14:30 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 6:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
03.03.2019 14:30 17 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
10.03.2019 14:30 18 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1 Sportal TV
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 2:2
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:2
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Трявна (Трявна) 5:1
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
12.05.2019 18:00 27 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:0
19.05.2019 18:00 28 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 6:0
24.05.2019 15:00 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:2
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 30 26 1 3 75:11 79
2 Янтра Габрово (Габрово) 30 22 4 4 90:30 70
3 Севлиево (Севлиево) 30 18 5 7 50:27 59
4 Вихър (Славяново) 30 16 6 8 44:25 54
5 Павликени (Павликени) 30 14 6 10 46:44 48
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
12.09.2018 17:00 - Д Трявна (Трявна) 3:2
Област Габрово / Финал
18.09.2018 17:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:2
18.07.2018 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Луковит) 5:0
28.07.2018 18:00 - Г Павликени (Павликени) 3:1
02.08.2018 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 7:2
04.08.2018 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2019 14:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
26.01.2019 14:00 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 1:1
02.02.2019 15:30 - Д Вихър (Славяново) 3:4
07.02.2019 14:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
12.02.2019 15:30 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
26.09.2018 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
03.10.2018 15:00 3 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:2
11.10.2018 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
17.10.2018 15:00 5 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
25.10.2018 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
31.10.2018 14:30 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
07.11.2018 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 6:1
27.03.2019 16:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
03.04.2019 17:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
10.04.2019 16:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
17.04.2019 16:00 12 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 3:0
24.04.2019 16:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
01.05.2019 16:00 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
08.05.2019 16:00 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 15 10 3 2 38:16 33
2 Локомотив (Горна Оряховица) 15 10 2 3 53:13 32
3 Янтра Габрово (Габрово) 15 9 1 5 31:22 28
4 Етър ВТ (Велико Търново) 15 6 2 7 32:35 20
5 Бдин 1923 (Видин) 15 4 3 8 15:30 15

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:8
23.10.2018 14:00 реванш Г Черно море (Варна) 1:9

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 4:0
11.09.2018 17:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
15.09.2018 09:45 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:7
22.09.2018 09:45 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
29.09.2018 09:45 5 кръг Д Академик (Свищов) 4:2
- 6 кръг
почива
09.10.2018 16:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
13.10.2018 09:45 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
- 9 кръг
почива
27.10.2018 10:30 10 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:2
- 11 кръг
почива
10.11.2018 10:30 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:1
13.11.2018 15:00 13 кръг Г Павликени (Павликени) 3:3
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
02.03.2019 10:30 16 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 5:1
09.03.2019 09:45 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
16.03.2019 09:45 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
23.03.2019 09:45 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
30.03.2019 09:45 20 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
- 21 кръг
почива
17.04.2019 16:30 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
13.04.2019 09:45 23 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
- 24 кръг
почива
24.04.2019 15:00 25 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 4:1
- 26 кръг
почива
11.05.2019 10:30 27 кръг Г Литекс (Ловеч) 4:1
15.05.2019 16:30 28 кръг Д Павликени (Павликени) 7:2
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 1919 (Габрово) 20 13 3 4 51:31 42
3 Литекс (Ловеч) 20 12 4 4 48:29 40
4 Янтра Габрово (Габрово) 20 11 4 5 60:38 37
5 Етър ВТ (Велико Търново) 20 10 5 5 57:24 35
6 Спартак (Плевен) 20 11 2 7 50:28 35

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2018 15:30 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
15.09.2018 11:30 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
22.09.2018 11:30 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
29.09.2018 11:30 5 кръг Д Академик (Свищов) 8:1
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
09.10.2018 14:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:4
13.10.2018 11:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
20.10.2018 10:30 9 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
13.11.2018 13:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 4:1
17.11.2018 10:30 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:2
24.11.2018 10:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
- 16 кръг
почива
09.03.2019 11:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
16.03.2019 11:30 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
23.03.2019 11:30 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:1
30.03.2019 11:30 20 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
06.04.2019 10:30 21 кръг Д Трявна (Трявна) 2:1
17.04.2019 15:00 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
13.04.2019 11:30 23 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
20.04.2019 10:30 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:3
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
15.05.2019 15:00 28 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
18.05.2019 10:30 29 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
22.05.2019 15:00 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 22 15 2 5 54:15 47
5 Левски 2007 (Левски) 22 12 1 9 74:51 37
6 Янтра Габрово (Габрово) 22 10 3 9 50:40 33
7 Трявна (Трявна) 22 7 5 10 40:55 26
8 Павликени (Павликени) 22 7 4 11 46:72 25

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 2 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници