Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 2:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 1:3
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:9
09.09.2018 17:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:6
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
14.10.2018 16:00 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
20.10.2018 16:00 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Ботев (Луковит) 0:2
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
13.03.2019 14:30 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
03.03.2019 14:30 17 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
17.03.2019 14:30 19 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:2
24.03.2019 14:30 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:0
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
14.04.2019 17:00 23 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
21.04.2019 17:00 24 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
26.04.2019 17:00 25 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:1
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
24.05.2019 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 ОФК Локомотив (Мездра) 30 11 4 15 49:67 37
13 Трявна (Трявна) 30 7 6 17 27:57 27
14 Локомотив 1927 (Дряново) 30 8 3 19 33:62 27
15 Левски 2007 (Левски) 30 8 2 20 34:77 26
16 Янтра (Полски Тръмбеш) 30 7 3 20 29:77 24
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
29.08.2018 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 2:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
- -
почива
Област Габрово / Финал
18.09.2018 17:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
Северозападна България / Първи кръг
31.10.2018 14:00 - Г Огоста (Хайредин) 6:2
Северозападна България / Втори кръг
- -
почива
Северозападна България / Финал
20.03.2019 15:00 - Г Пещера (Галата) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 19:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
25.07.2018 19:00 - Д Трявна (Трявна) 0:4
31.07.2018 19:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
03.08.2018 18:00 - Д Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 4:1
04.08.2018 17:00 - Д Локомотив /юн.ст./ (Г.Орях.) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:4
03.02.2019 14:00 - Г Павликени (Павликени) 0:3
07.02.2019 14:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
09.02.2019 14:00 - Д Партизан (Червен бряг) 0:2
13.02.2019 13:00 - Д Академик (Свищов) 3:0

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 6:0
25.09.2018 16:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:0
28.09.2018 16:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:2
04.10.2018 15:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
12.10.2018 15:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:6
18.10.2018 15:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 11:0
26.10.2018 15:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 5:3
02.11.2018 15:00 8 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 5:0
09.11.2018 15:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
15.03.2019 14:30 10 кръг Г Трявна (Трявна) 0:6
22.03.2019 14:30 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
29.03.2019 14:30 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:3
05.04.2019 15:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 0:13
12.04.2019 15:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:4
19.04.2019 15:00 15 кръг Г Ботев (Луковит) 0:6
26.04.2019 15:00 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:4
03.05.2019 15:30 17 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 1:2
10.05.2019 15:30 18 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Партизан (Червен бряг) 18 10 1 7 60:38 31
5 Трявна (Трявна) 18 9 2 7 47:32 29
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 9 0 9 50:52 27
7 Левски 2007 (Левски) 18 7 0 11 43:70 21
8 Пордим 2017 (Пордим) 18 5 2 11 30:48 17

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Г Павликени (Павликени) 0:8
- 2 кръг
почива
15.09.2018 10:30 3 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
- 4 кръг
почива
29.09.2018 10:30 5 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:7
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
09.10.2018 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:3
13.10.2018 10:30 8 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
20.10.2018 10:30 9 кръг Д Трявна (Трявна) 0:1
27.10.2018 10:30 10 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
03.11.2018 10:30 11 кръг Д Спартак (Плевен) 2:5
10.11.2018 10:30 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:10
- 13 кръг
почива
17.11.2018 10:30 14 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:5
- 15 кръг
почива
02.03.2019 10:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
- 17 кръг
почива
16.03.2019 10:30 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
- 19 кръг
почива
30.03.2019 10:30 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
06.04.2019 10:30 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
10.04.2019 15:00 22 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:5
13.04.2019 10:30 23 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
20.04.2019 10:30 24 кръг Г Трявна (Трявна) 2:4
24.04.2019 15:00 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
04.05.2019 10:30 26 кръг Г Спартак (Плевен) 4:6
11.05.2019 10:30 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
- 28 кръг
почива
18.05.2019 10:30 29 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:3
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Павликени (Павликени) 22 7 4 11 46:72 25
9 Спартак (Плевен) 22 7 0 15 40:79 21
10 Академик (Свищов) 22 4 2 16 18:77 14
11 Локомотив 1927 (Дряново) 22 3 2 17 21:84 11
12 Янтра (Полски Тръмбеш) 22 2 0 20 25:85 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници