Пещера (Галата)

BGSupporters форум

Пещера (Галата)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 2:4
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:6
07.10.2020 16:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:4
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:2
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:6
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Вихър (Славяново) 1:4
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
08.11.2020 14:30 14 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
15.11.2020 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:2
27.11.2020 18:30 17 кръг Г Ботев II (Враца) 1:3
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:4
28.02.2021 14:00 19 кръг Д Павликени (Павликени) 0:0
07.03.2021 14:30 20 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:6
14.03.2021 14:30 21 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
21.03.2021 14:30 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
отложен 23 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
31.03.2021 16:00 24 кръг Г Трявна (Трявна) 2:0
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
11.04.2021 17:00 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
18.04.2021 17:00 27 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
25.04.2021 17:00 28 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
30.04.2021 17:00 29 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
16.05.2021 18:00 31 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
19.05.2021 18:00 32 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
23.05.2021 18:00 33 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Левски 2007 (Левски) 25 6 8 11 27:31 26
14 Етър ВТ II (Велико Търново) 26 7 5 14 33:45 26
15 Пещера (Галата) 25 6 4 15 35:62 22
16 Академик (Свищов) 26 6 4 16 29:49 22
17 Бдин 1923 (Видин) 26 4 6 16 19:76 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Финал
23.09.2020 17:00 - Г Ботев (Луковит) 8:0
Северозападна България / 1/2 финали
17.03.2021 14:30 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2020 - Д Искър 1923 (Роман) 3:3
02.07.2020 18:30 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:3
08.07.2020 19:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
11.07.2020 - Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
18.07.2020 - Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2021 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:3
27.01.2021 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) анл.
31.01.2021 14:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:5
07.02.2021 14:00 - Г Искър 1923 (Роман) 2:4
14.02.2021 14:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 2:2

Пещера (Галата)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 16:00 1 кръг Г Вежен (Тетевен) 7:1
25.09.2020 16:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 6:2
02.10.2020 15:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:4
09.10.2020 15:00 4 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) анл.
16.10.2020 15:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
23.10.2020 15:00 6 кръг Г Вихър (Гулянци) 1:4
30.10.2020 15:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 8:2
05.11.2020 14:30 8 кръг Г Чавдар (Троян) 2:4
12.03.2021 15:00 9 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
19.03.2021 15:00 10 кръг Д Вежен (Тетевен) -:-
26.03.2021 15:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
02.04.2021 16:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
09.04.2021 16:00 13 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
16.04.2021 16:00 14 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
23.04.2021 16:00 15 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
30.04.2021 16:00 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
07.05.2021 17:00 17 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
15.05.2021 17:00 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вежен (Тетевен) 7 4 0 3 23:25 12
4 Чавдар (Троян) 6 3 0 3 15:27 9
5 Пещера (Галата) 7 3 0 4 25:20 9
6 Партизан (Червен бряг) 5 2 0 3 16:18 6
7 Левски 2007 (Левски) 7 2 0 5 10:40 6

Пещера (Галата)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
група "Б"
03.10.2020 10:00 1 кръг Г Спартак (Койнаре) 1:2
10.10.2020 10:00 2 кръг Д Спартак (Угърчин) 3:0
17.10.2020 10:00 3 кръг Г Венци (Искър) 1:1
24.10.2020 10:00 4 кръг Д Искър (Чомаковци) 10:0
31.10.2020 10:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:2
10.04.2021 10:30 6 кръг Д Спартак (Койнаре) -:-
17.04.2021 10:30 7 кръг Г Спартак (Угърчин) -:-
24.04.2021 10:30 8 кръг Д Венци (Искър) -:-
08.05.2021 10:30 9 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
15.05.2021 10:30 10 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 5 5 0 0 23:5 15
2 Пещера (Галата) 5 3 1 1 19:5 10
3 Венци (Искър) 5 3 1 1 11:4 10
4 Мизия 2005 (Кнежа) 5 2 0 3 20:15 6
5 Искър (Чомаковци) 5 1 0 4 5:29 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници