Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
14.02.2021 14:00 1 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:3
- 2 кръг
почива
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Аксаково (Аксаково) 5:3
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 8:3
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:3
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Устрем (Караманите) 2:0
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 0:2
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
21.02.2021 14:00 10 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:2
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:2
29.11.2020 14:00 12 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
28.02.2021 14:00 13 кръг Д Ботев (Брестак) 4:1
07.03.2021 15:00 14 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 3:3
- 15 кръг
почива
21.03.2021 15:00 16 кръг Г Аксаково (Аксаково) 1:1
28.04.2021 17:00 17 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:1
11.04.2021 16:00 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) 8:1
18.04.2021 16:00 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:2
25.04.2021 16:00 20 кръг Г Устрем (Караманите) 3:0
02.05.2021 17:00 21 кръг Д Провадия (Провадия) 1:3
09.05.2021 17:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:3
16.05.2021 17:00 23 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1
23.05.2021 17:00 24 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 3:7
30.05.2021 17:00 25 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
06.06.2021 17:00 26 кръг Г Ботев (Брестак) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноморец 2003 (Бяла) 24 12 3 9 61:38 39
6 Камчиец 1945 (Дългопол) 24 11 3 10 42:45 36
7 Атлетик (Провадия) 24 11 3 10 60:47 36
8 Ботев (Брестак) 24 10 2 12 33:39 32
9 Аксаково (Аксаково) 24 7 8 9 32:33 29

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
19.09.2020 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:4
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
03.10.2020 10:00 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:5
- 5 кръг
почива
17.10.2020 10:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 1:4
24.10.2020 10:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
31.10.2020 10:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
07.11.2020 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:5
14.11.2020 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
13.03.2021 10:00 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 9:0
- 12 кръг
почива
27.03.2021 10:00 13 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
10.04.2021 10:00 14 кръг Д Черноморец (Балчик) 9:1
17.04.2021 10:00 15 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
24.04.2021 10:00 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:1
01.05.2021 10:00 17 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
08.05.2021 10:00 18 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
15.05.2021 11:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:3
22.05.2021 10:00 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:2
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 18 10 4 4 47:29 34
3 Ботев (Нови пазар) 18 10 4 4 48:24 34
4 Атлетик (Провадия) 18 7 2 9 48:46 23
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 5 3 10 21:55 18
6 Черноморец (Балчик) 18 3 2 13 18:69 11

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:30 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
19.09.2020 11:30 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:5
26.09.2020 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
03.10.2020 11:30 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:3
- 5 кръг
почива
17.10.2020 11:30 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
24.10.2020 11:30 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
31.10.2020 11:30 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:2
07.11.2020 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:4
14.11.2020 11:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:14
13.03.2021 11:30 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0
- 12 кръг
почива
27.03.2021 11:30 13 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
10.04.2021 11:30 14 кръг Д Черноморец (Балчик) 6:0
17.04.2021 11:30 15 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:0
24.04.2021 11:30 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:1
01.05.2021 11:30 17 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
08.05.2021 11:30 18 кръг Г Волов (Шумен) 0:6
15.05.2021 09:30 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
22.05.2021 11:30 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Волов (Шумен) 18 11 2 5 60:27 35
4 Ботев (Нови пазар) 18 7 2 9 38:47 23
5 Черноморец (Балчик) 18 5 2 11 26:52 17
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 5 1 12 30:67 16
7 Атлетик (Провадия) 18 4 2 12 24:51 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВН 7 място
2019/2020 А ОФГ ВН 3 място
2018/2019 А ОФГ ВН 5 място
2017/2018 А ОФГ ВН 8 място
2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници