Приказките (Добрич)

BGSupporters форум

Приказките (Добрич)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2023 12:00 2 кръг Д Волов (Шумен) 1:4
01.10.2023 12:15 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
09.11.2023 17:30 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
15.10.2023 10:30 5 кръг Д Олимпик (Варна) 2:4
22.10.2023 12:15 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
26.10.2023 11:00 7 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 12:0
06.11.2023 12:15 8 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:1
12.11.2023 12:15 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:2
25.02.2024 12:00 10 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:1
13.12.2023 13:00 11 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
- 12 кръг
почива
16.03.2024 12:15 13 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
24.03.2024 10:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
28.03.2024 15:30 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
отложен 16 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
14.04.2024 12:15 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
21.04.2024 12:15 18 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
28.04.2024 12:15 19 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
12.05.2024 12:15 20 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
19.05.2024 12:15 21 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
26.05.2024 12:15 22 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Волов (Шумен) 16 6 3 7 38:44 21
8 Олимпик (Варна) 14 5 4 5 38:37 19
9 Приказките (Добрич) 15 3 1 11 23:34 10
10 Добруджа 1919 II (Добрич) 16 1 0 15 12:69 3
11 СФК Светкавица 2014 (Търговище) 16 0 0 16 0:119 0

Приказките (Добрич)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
17.09.2023 10:00 - Г Черно море (Варна) 3:5

Приказките (Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Атлетик (Шумен) 2:0
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 2:5
07.10.2023 11:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:3
14.10.2023 12:30 5 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:3
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:0
01.11.2023 12:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
- 8 кръг
почива
18.11.2023 11:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
10.03.2024 11:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
16.03.2024 10:00 11 кръг Г Атлетик (Шумен) 3:0
23.03.2024 10:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
30.03.2024 11:00 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:2
18.05.2024 10:00 14 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
13.04.2024 12:30 15 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:0
21.04.2024 13:30 16 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 17 кръг
почива
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дунав от Русе (Русе) 13 8 1 4 29:19 25
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 12 5 3 4 22:20 18
6 Приказките (Добрич) 13 3 1 9 14:25 10
7 Спартак 1918 II (Варна) 12 3 0 9 15:44 9
8 Светкавица Търговище (Търговище) 12 2 1 9 6:31 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници