Левски 2000 (Русе)

BGSupporters форум

Левски 2000 (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Д Локомотив (Русе) 12:2
29.09.2018 11:30 2 кръг Г Аристон (Русе) 2:0
- 3 кръг
почива
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:1
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 3:1
27.10.2018 11:30 6 кръг Д Две могили (Две могили) 6:0
03.11.2018 11:30 7 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 2:0
10.11.2018 11:30 8 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
17.11.2018 11:30 9 кръг Г Вихър (Завет) 1:5
23.03.2019 11:30 10 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
30.03.2019 11:30 11 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
- 12 кръг
почива
20.04.2019 11:30 13 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
27.04.2019 11:30 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:3
04.05.2019 11:30 15 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
11.05.2019 11:30 16 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
18.05.2019 10:30 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
24.05.2019 11:30 18 кръг Д Вихър (Завет) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (Русе) 8 8 1 7 34:42 25
6 Две могили (Две могили) 6 6 2 8 31:36 20
7 Черноломец 1919 (Попово) 2 2 1 13 11:71 7
8 Левски 2000 (Русе) 7 7 0 8 34:30 21
9 Черноломец 2017 (Попово) 3 3 2 10 16:35 11

Левски 2000 (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Д Локомотив (Русе) 2:7
29.09.2018 10:00 2 кръг Г Аристон (Русе) 0:4
- 3 кръг
почива
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:4
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:6
27.10.2018 10:00 6 кръг Д Две могили (Две могили) 0:4
03.11.2018 10:00 7 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 5:4
10.11.2018 10:00 8 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:8
17.11.2018 10:00 9 кръг Г Вихър (Завет) 9:0
23.03.2019 10:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
30.03.2019 10:00 11 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
- 12 кръг
почива
20.04.2019 10:00 13 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
27.04.2019 10:00 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:3
04.05.2019 10:00 15 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
11.05.2019 10:00 16 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
18.05.2019 10:00 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
24.05.2019 10:00 18 кръг Д Вихър (Завет) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Две могили (Две могили) 8 8 3 5 34:24 27
6 Локомотив (Русе) 7 7 2 7 49:28 23
7 Вихър (Завет) 3 3 0 13 18:104 9
8 Левски 2000 (Русе) 2 2 0 13 21:58 6
9 Черноломец 2017 (Попово) 1 1 0 14 11:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници