Левски 2000 (Русе)

BGSupporters форум

Левски 2000 (Русе)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:2
17.09.2022 13:00 2 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:5
24.09.2022 14:30 3 кръг Г Олимпик (Варна) 2:2
01.10.2022 12:00 4 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
08.10.2022 12:00 5 кръг Г Варна 2017 (Варна) 5:2
- 6 кръг
почива
22.10.2022 12:00 7 кръг Д Марев старс (Варна) 2:4
29.10.2022 12:00 8 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 4:2
05.11.2022 12:00 9 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:1
11.03.2023 10 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 11 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 12 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 13 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 14 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 17 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 18 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпик (Варна) 8 5 2 1 32:7 17
4 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 5 1 2 35:8 16
5 Левски 2000 (Русе) 8 3 1 4 17:18 10
6 Одесос 2014 (Варна) 8 3 0 5 20:26 9
7 Варна 2017 (Варна) 8 2 1 5 17:35 7

Левски 2000 (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:00 1 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:10
17.09.2022 11:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:9
24.09.2022 11:00 3 кръг Г Приказките (Добрич) 0:2
30.09.2022 15:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
03.10.2022 12:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 4:6
08.10.2022 12:00 6 кръг Д Юнак (Варна) 2:1
14.10.2022 14:30 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:3
27.11.2022 13:30 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:3
- 9 кръг
почива
05.11.2022 11:00 10 кръг Г Черно море II (Варна) 0:1
12.11.2022 13:00 11 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 3:0
11.03.2023 12 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
- 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Г Юнак (Варна) -:-
- 18 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 22 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпик (Варна) 10 4 1 5 13:18 13
7 Спартак 1918 II (Варна) 10 3 1 6 14:26 10
8 Левски 2000 (Русе) 10 2 1 7 17:39 7
9 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 10 1 3 6 8:26 6
10 Черно море II (Варна) 10 1 1 8 7:35 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници