Дунав от Русе (Русе)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Дунав, чието име и база наследява настоящият клуб, е създаден на 16 февруари 1949 г. - след обединение на физкултурните дружества Динамо (1944 г.), Локомотив (учредено през 1930 г. като ЖСК) и Русенец (1947 г.).

Имена: Дунав (през 1949 г.), Торпедо (от 1949 до 1957 г.), Дунав (от 1957 до 1997 г.), Дунав-Раковски (1997 г. - след обединение с Раковски), Дунав'98 (от 1998 г. - след възстановяване на самостоятелността си и обединение с Приста от квартал Средна кула), ПФК Дунав (от 1999 г. - след обединение с новоучредения ОФК Дунав'56; съществува до 2004 г.), ФК Дунав (от 5 август 2003 г. - след обединение на спортно-техническите ръководства и състезателите на Локомотив 2001 и Левски 2000). През 2011 г. ФК Дунав прекратява своето съществуване. Година по-рано за пореден път в Русе е учреден нов футболен клуб, носещ популярното име Дунав, като към него е добавена и годината 2010.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: „драконите”.

Адрес: Русе 7005.
Телефон:
-
E-mail: -

Клубни върхове:
четвърто място в “А” група: 1974/75 г. (като Дунав).
финалист в турнира за Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1961/62 г. (като Дунав).
два пъти носител на Купата на Аматьорската футболна лига:
2003/04 (като ФК Дунав) и 2014/15 г.
1/32-финалист в турнира за Купата на УЕФА: 1975/76 г. (като Дунав).

Дунав от Русе (Русе)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2023 18:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
22.07.2023 18:30 2 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
29.07.2023 18:30 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:2
05.08.2023 18:00 4 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
13.08.2023 18:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
20.08.2023 18:00 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
27.08.2023 18:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
03.09.2023 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
17.09.2023 17:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
22.09.2023 17:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
26.09.2023 14:15 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0 Диема спорт
02.10.2023 16:00 12 кръг Д Септември (София) 1:1
07.10.2023 16:00 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
22.10.2023 16:00 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
03.11.2023 17:30 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:0
12.11.2023 14:30 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
15.12.2023 14:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:2
02.12.2023 14:00 19 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1
11.12.2023 14:00 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:3
17.02.2024 14:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
24.02.2024 14:00 22 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
02.03.2024 15:30 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
09.03.2024 24 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.03.2024 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
30.03.2024 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
06.04.2024 27 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
13.04.2024 28 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
20.04.2024 29 кръг Г Септември (София) -:-
27.04.2024 30 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.05.2024 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
11.05.2024 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
18.05.2024 33 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.05.2024 34 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Добруджа 1919 (Добрич) 21 8 6 7 29:21 30
9 ФК ЦСКА 1948 II (София) 21 7 6 8 20:24 27
10 Дунав от Русе (Русе) 21 7 6 8 15:22 27
11 Лудогорец 1945 II (Разград) 21 7 5 9 22:23 26
12 Литекс (Ловеч) 21 7 5 9 17:22 26
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2023 16:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
Първи кръг (1/16 финали)
22.11.2023 18:00 - Д Левски (София) 1:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2023 18:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
30.06.2023 18:00 - Д Спартак (Плевен) 3:1
05.07.2023 17:00 - Г Черно море (Варна) 2:1
08.07.2023 18:30 - Д Янтра 2019 (Габрово) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 16:00 - Г КСМ Политехника (Яш, Румъния, 1) 1:1
20.01.2024 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) анл.
25.01.2024 14:00 - Г Спартак (Плевен) 1:2
31.01.2024 14:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
07.02.2024 12:00 - Г Черно море (Варна) 0:0
10.02.2024 14:00 - Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:2

Дунав от Русе II (Русе)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 1:1
20.08.2023 18:00 2 кръг Г Бенковски (Исперих) 0:2
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2
20.09.2023 17:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:6
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:3
24.09.2023 17:00 7 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
01.10.2023 16:00 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:2
08.10.2023 16:00 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
15.10.2023 16:00 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:2
31.10.2023 14:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Волов (Шумен) анл.
13.11.2023 14:00 14 кръг Д Черно море II (Варна) 0:3
30.11.2023 14:00 15 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:7
17.04.2024 17:00 16 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
03.03.2024 15:00 17 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
09.03.2024 15:00 18 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
16.03.2024 15:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
24.03.2024 15:00 20 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
31.03.2024 16:00 21 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 22 кръг
почива
13.04.2024 16:00 23 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
20.04.2024 16:00 24 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
28.04.2024 16:00 25 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 28 кръг
почива
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 13 3 3 7 20:20 12
11 Светкавица Търговище (Търговище) 13 2 6 5 14:25 12
12 Дунав от Русе II (Русе) 13 2 1 10 8:31 7
13 Локомотив 2022 (Русе) 13 1 3 9 12:34 6
14 Кубрат 2016 (Кубрат) 13 1 0 12 6:33 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2023 18:00 - Г Дунав (Батин) 2:1
12.07.2023 18:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:5
15.07.2023 18:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 3:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 14:00 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) анл.
27.01.2024 14:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 0:1
30.01.2024 14:00 - Д Академик (Свищов) 5:2
06.02.2024 14:00 - Г ЛПС Х.Дукадам (Клинчени, Рум, 3) 0:2
17.02.2024 15:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2

Дунав от Русе (Русе)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:00 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2023 09:30 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
12.08.2023 17:30 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
19.08.2023 10:00 3 кръг Д Национал (София) 4:2
23.08.2023 16:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
27.08.2023 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
11.11.2023 14:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
17.09.2023 10:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
23.09.2023 10:30 8 кръг Д Септември (София) 1:7
30.09.2023 11:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
08.10.2023 10:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
14.10.2023 14:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
06.11.2023 10:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
18.11.2023 14:30 13 кръг Г Левски (София) 0:0
09.12.2023 13:00 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
03.12.2023 11:00 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
02.03.2024 10:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 23 кръг Г Септември (София) -:-
- 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Левски (София) -:-
- 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 30 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Септември (София) 15 5 1 9 24:20 16
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 4 4 7 15:22 16
14 Пирин (Благоевград) 15 3 2 10 20:40 11
15 Дунав от Русе (Русе) 15 2 4 9 13:38 10
16 Спартак (Плевен) 15 0 3 12 12:56 3

Дунав от Русе (Русе)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:3
24.09.2023 10:00 2 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 2:1
01.10.2023 14:00 3 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 1:1
08.10.2023 11:00 4 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:2
- 5 кръг
почива
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 5:1
- 7 кръг
почива
07.11.2023 10:00 8 кръг Д Волов (Шумен) 2:1
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
- 10 кръг
почива
02.03.2024 13:00 11 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
10.03.2024 10:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
17.03.2024 10:00 13 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) -:-
24.03.2024 10:00 14 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
31.03.2024 10:00 15 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 16 кръг
почива
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
27.04.2024 10:00 19 кръг Г Волов (Шумен) -:-
12.05.2024 10:00 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг
почива
26.05.2024 10:00 22 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпик (Варна) 7 5 0 2 23:10 15
3 Спартак 1918 (Варна) 8 4 3 1 20:11 15
4 Дунав от Русе (Русе) 7 4 1 2 15:10 13
5 Черно море (Варна) 7 4 1 2 12:9 13
6 Волов (Шумен) 8 2 1 5 13:22 7

Дунав от Русе (Русе)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
12.08.2023 16:00 2 кръг Г Левски (София) 0:3
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:1
23.08.2023 16:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:1
26.08.2023 10:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
30.11.2023 13:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
16.09.2023 10:30 7 кръг Д Септември (София) 0:5
24.09.2023 14:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 2:5
01.10.2023 10:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
07.10.2023 10:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
15.10.2023 15:15 11 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
03.11.2023 12:00 12 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
10.12.2023 13:00 13 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
18.02.2024 11:00 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2
03.12.2023 11:00 15 кръг Г Национал (София) 2:2
24.02.2024 13:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
03.03.2024 11:00 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 28 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 29 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лудогорец 1945 (Разград) 15 13 1 1 50:4 40
3 Левски (София) 15 11 2 2 56:21 35
4 Дунав от Русе (Русе) 15 9 1 5 23:26 28
5 Ботев (Пловдив) 15 7 4 4 28:24 25
6 Славия 1913 (София) 15 7 3 5 45:32 24

Дунав от Русе (Русе)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
14.09.2023 17:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:15 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
24.09.2023 12:15 2 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 11:0
01.10.2023 12:15 3 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 9:0
08.10.2023 13:15 4 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 3:2
15.10.2023 12:15 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
22.10.2023 12:15 6 кръг Д Черно море (Варна) 2:1
- 7 кръг
почива
07.11.2023 12:15 8 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
11.11.2023 12:15 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
25.02.2024 12:00 10 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
02.03.2024 15:00 11 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
10.03.2024 12:15 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
17.03.2024 12:15 13 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) -:-
24.03.2024 12:15 14 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
31.03.2024 12:15 15 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
06.04.2024 12:15 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.04.2024 12:15 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
27.04.2024 12:15 19 кръг Г Волов (Шумен) -:-
12.05.2024 12:15 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
19.05.2024 12:15 21 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
26.05.2024 12:15 22 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 9 5 0 4 19:18 15
5 Спартак 1918 (Варна) 9 4 2 3 29:9 14
6 Дунав от Русе (Русе) 8 4 2 2 27:10 14
7 Волов (Шумен) 9 3 3 3 25:22 12
8 Олимпик (Варна) 9 3 2 4 29:29 11

Дунав от Русе (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:0
23.09.2023 12:15 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:3
01.10.2023 16:15 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Приказките (Добрич) 3:1
14.10.2023 11:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
21.10.2023 13:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
31.10.2023 11:00 7 кръг Д Атлетик (Шумен) 2:1
11.11.2023 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
- 9 кръг
почива
09.03.2024 11:00 10 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
16.03.2024 12:15 11 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
24.03.2024 15:00 12 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
30.03.2024 11:00 13 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.04.2024 13:00 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лудогорец 1945 (Разград) 8 6 1 1 27:8 19
3 Черно море (Варна) 8 5 1 2 28:19 16
4 Дунав от Русе (Русе) 8 5 0 3 16:14 15
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 4 2 2 14:10 14
6 Атлетик (Шумен) 8 2 0 6 7:21 6

Дунав от Русе (Русе)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
04.10.2023 11:00 1 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:10
11.11.2023 12:00 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
16.09.2023 14:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
30.09.2023 15:00 4 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:7
08.10.2023 14:00 5 кръг Г Светкавица (Градежница) 3:2
15.10.2023 10:00 6 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:2
22.10.2023 12:00 7 кръг Г Енко (Пловдив) 0:2
28.10.2023 12:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
04.11.2023 14:30 9 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 1:3
11.11.2023 12:00 10 кръг Г Риал (Ковачевци) анл.
19.11.2023 14:00 11 кръг Д НСА (София) 0:3
25.02.2024 12:00 12 кръг Г София лейдис 2021 (София) -:-
02.12.2023 11:00 13 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
02.03.2024 14 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
- 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г НСА (София) -:-
- 25 кръг Д София лейдис 2021 (София) -:-
- 26 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Етър ВТ (Велико Търново) 11 2 3 6 10:18 9
10 Енко (Пловдив) 11 3 0 8 10:31 9
11 Дунав от Русе (Русе) 10 0 2 8 2:36 2
12 София лейдис 2021 (София) 10 0 1 9 4:57 1
-- Риал (Ковачевци) 7 0 0 7 1:57 -


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Химн

Стадион

Стадион "Дунав"

Стадион "Дунав"
(в в ж. к. “Здравец”) Стадион "Градски"в гр. Русе

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Градски"
в гр. Русе
,
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:29 сезона
"Б" група:30 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 15.815 33
октомври 2019 19.634 24
септември 2019 46.334 7
август 2019 34.618 15
май 2019 41.214 11
април 2019 68.957 2
март 2019 31.236 15
ноември 2018 29.893 17
октомври 2018 25.527 19
септември 2018 29.482 15
май 2018 26.954 17
април 2018 46.570 6
март 2018 33.753 13
ноември 2017 27.596 20
октомври 2017 39.772 12
септември 2017 34.018 13
август 2017 25.873 20
май 2017 59.058 6
април 2017 58.014 6
март 2017 53.728 6
ноември 2016 40.695 12
октомври 2016 57.215 5
септември 2016 37.699 8
август 2016 65.970 2
май 2016 23.602 17
април 2016 36.931 10
март 2016 39.144 7
ноември 2015 28.316 15
октомври 2015 26.483 13
август 2015 33.677 11
май 2015 22.447 19
април 2015 12.214 42
март 2015 19.185 21
декември 2014 22.404 23
октомври 2014 18.549 24
септември 2014 18.007 27
май 2014 20.278 26
април 2014 17.608 27
март 2014 20.377 21
ноември 2013 28.850 20
септември 2013 22.921 20
август 2013 15.565 43
май 2013 18.872 30
април 2013 11.900 50
март 2013 18.975 25
ноември 2012 18.531 27
октомври 2012 16.989 34
септември 2012 14.298 40
май 2012 9.602 66
април 2012 11.089 56
март 2012 17.364 37
ноември 2011 14.216 51
октомври 2011 8.101 78
септември 2011 12.756 60
август 2011 7.965 79
ноември 2010 23.959 21
октомври 2010 8.837 85
септември 2010 20.524 26
август 2010 29.451 14
всички

Интернет страници